LIGA  PRZEDMIOTOWA

2012/2013        2011/2012        2010/2011        2009/2010         2008/2009        2007/2008       2006/2007      2005/2006      2004/2005


2018/2019

Wyniki XXV edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

LIGA Szkoła Podstawowa
Edukacja matematyczna kl. 3
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SZMYTKOWSKA KAMILA 2 7
SZUMAŃSKA ANNA 11
JAWORSKA LENA 16
Matematyka kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
NIESŁUCHOWSKA ALICJA 4 2
JAWORSKI KACPER 4
BŁASZCZAK WIKTOR 5
Matematyka kl. 8
Nazwisko Imię miejsce miejsce
LEWANDOWSKI ARKADIUSZ 4 6
WASIŃSKI MIŁOSZ 6
PACZKOWSKI KACPER 10
Język polski kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SZCZERSKA ZOFIA 7 6
PAWLATA MATEUSZ 10
MARTER WERONIKA 11
Język angielski kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SOLANOWSKI WIKTOR 6 5
JASIŃSKI JAN 9
PARADOWSKA-PŁASZCZYK BLANKA 15
Historia klasy 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
PAWLATA MATEUSZ 14 8
SZAJEWSKI IGOR 20
RESZCZYŃSKI JACEK 24
Edukacja polonistyczna kl. 3
Nazwisko Imię miejsce miejsce
MACIEJEWICZ BLANKA 8 7
SADOWSKI SZYMON 14
DURKA LENA 16
Język polski kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
NIESŁUCHOWSKA ALICJA 7 8
PUZIO EWA 10
NICEWICZ AGATA 15
Matematyka kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
PAWLATA MATEUSZ 1 5
GAJEWSKI PIOTR 8
KOTOWICZ MIŁOSZ 12
Matematyka kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SZUMAŃSKA JULIANNA 8 5
LEWANDOWSKI ANTONI 9
BARUCHA FILIP 11
Język angielski kl. 8
Nazwisko Imię miejsce miejsce
KAZUBSKA ZUZANNA 2 10
PERCIVAL NERENT 9
MIKUŁA MATEUSZ 24
Język polski kl. 7
Nazwisko Imię miejsce  
ŻBIKOWSKI MIŁOSZ 5  
SOBOCIŃSKA OLGA 5

LIGA Gimnazjum
Nazwisko Imię miejsce
Rogoziński  Igor 3  
Wiśniewska  Julia 8
Matematyka
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Ręczajski  Paweł 3 4
Rogoziński  Igor 3
Stania  Damian 5
Język polski
Nazwisko Imię miejsce  
Bańka  Wiktoria 8  
Kędzierska Laura  9

Historia kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
KOWALSKI JAKUB 3 1
TYTRO PATRYK 5
POLITOWICZ PIOTR 6
Język angielski kl. 7
Nazwisko Imię miejsce miejsce
DOLNY BARTOSZ 13 6
TOKARSKA ZOFIA 13
PIKAŁA JAN 14
Język angielski kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
KONDRACKI ADRIAN 3 3
WAWRZYŃCZAK STEFANIA 4
SZCZERSKA ZOFIA 13
Język polski kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SZUMAŃSKA JULIANNA 6 10
MAŚCIDŁO AGATA 10
NIESŁUCHOWSKI JAN 17
Łamigłówki logiczne kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
MATUSKI MATEUSZ 9 8
MAŚCIDŁO AGATA 16
Matematyka kl. 7
Nazwisko Imię miejsce miejsce
RAJKOWSKI RAFAŁ 2 2
DYBIEC ŁUKASZ 4
JARECKI PATRYK 8
Język polski kl.8
Nazwisko Imię miejsce miejsce
SŁUPECKA GABRIELA 6  
KORPOWSKA AGATA 7
Język angielski kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
MOCKI HUBERT 13 10
JAWORSKI KACPER 15
NIESŁUCHOWSKA ALICJA 16

2017/2018

Wyniki XXIV edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

Edukacja matematyczna kl. 3
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kopera  Mateusz 6 7
Maciejewski Jakub 13
Maścidło  Agata 14
Matematyka kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Rajkowski Rafał 5 5
Banaszek-Piwoński Maksymilian 8
Nowakowski Cyprian 10
Język polski kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Puzio  Ewa 10 6
Nieśłuchowska Alicja 12
Błaszczak Wiktor 16
Przyroda kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Bródka  Karolina 12 6
Krupiński Szymon 13
Sobocińska Tatiana 14
Język angielski kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kondracki  Adrian 6 7
Kompińska Zuzanna 19
Wawrzyńczak Stefania 23
Historia klasy 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kowalski Jakub 9 8
Podgórki Marcin 11
Orczyk Jakub 19
Edukacja polonistyczna kl. 3
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Jakubowska Maja 6 6
Paradowska-Płaszczyk Blanka 7
Nieśłuchowski Jan 9
Język polski kl. 6
Nazwisko Imię miejsce
Biernat Igor 7
Sobocińska Olga 9
Matematyka kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Jaworski Kacper 3 6
Michalska Zuzanna 7
Reczkowski Bartosz 10
Matematyka kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Pawlata Mateusz 1 7
Sołdański Maciej 14
Szczutowski Artur 15
Przyroda kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Soczewka aleksadra 6 4
Karaś  Julia 9
Sobocińska Olga 19
Język polski kl. 7
Nazwisko Imię miejsce
Słupecka Gabriela 7
Przyroda kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Niesłuchowska  Alicja 2 3
Jaworski Kacper 5
Szmytkowski Dawid 16
Język angielski kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Tokarska  Zofia 12 8
Pikoła Jan 18
Dolny Bartosz 21
Matematyka kl. 7
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Wasiński Miłosz 1 2
Lewandowski Arkadiusz 4
Szymaniak Dawid 5
Łamigłówki matematyczno-logiczne
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kotowicz Miłosz 10 8
Domiński Jan 11
Język polski kl. 4
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Szczerska Zofia 6 11
Marter Weronika 16
Cecelak Zuzanna 19
Jezyk angielski kl. 5
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Błaszczak Wiktor 8 10
Jaworski Kacper 13
Mocki Hubert 15
Historia kl. 6
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kuś Jan 6 3
Tokarska Zofia 14
Wawszczak Zofia 16
Jezyk angielski kl. 7
Nazwisko Imię miejsce miejsce
Kazubska Zuzanna 4 6
Rychlińska Klaudia 14
Kacprzak Aleksandra 19

 

Gratulujemy naszym uczniom wyników w XIV edycji Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej

 

Wyniki indywidualne konkursu biologicznego
miejsce nazwisko i imię ucznia opiekun
5 LEWANDOWSKA ZUZANNA Anna Umińska-Nowak
6 WILARY OLIWIA
10 PIETRYKOWSKA JULITA
10 SIWIŃSKA KORNELIA
Drużyna zajęła 4 miejsce
Skład drużyny: Lewandowska Zuzanna, Wilary Oliwia, Pietrykowska Julita, Siwińska Kornelia, Bańka Wiktoria
Wyniki indywidualne konkursu chemicznego
miejsce nazwisko i imię ucznia Opiekun
2 ROGOZIŃSKI IGOR Beata Lipińska
6  KULESZA PIOTR
10 LEWANDOWSKA ZUZANNA
Drużyna zajęła 3 miejsce
Skład drużyny: Rogoziński Igor, Kulesza Piotr, Lewandowska Zuzanna, Stania Damian, Wojnecki Olaf
Wyniki indywidualne konkursu historycznego
miejsce nazwisko i imię ucznia opiekun
6 WILK WIKTOR Aneta Chwiałkowska
Drużyna zajęła 5 miejsce
Skład drużyny: Wilk Wiktor, Zoń Mikołaj, Damian Stania
Wyniki indywidualne konkursu matematycznego 
miejsce nazwisko i imię ucznia Opiekun
5 ROGOZIŃSKI IGOR Renata Fistkowska
7 RĘCZAJSKI PAWEŁ
8 STANIA DAMIAN
Drużyna zajęła 3 miejsce
Skład drużyny: Rogoziński Igor, Ręczajski Paweł, Stania Damian, Kulesza Piotr
Wyniki indywidualne konkursu języka polskiego 
miejsce nazwisko i imię ucznia Opiekun
2 KĘDZIERSKA LAURA Mirosława Szulc
7 BAŃKA WIKTORIA