LIGA  PRZEDMIOTOWA

2012/2013        2011/2012        2010/2011        2009/2010         2008/2009        2007/2008       2006/2007      2005/2006      2004/2005


2012/2013

Wyniki z  XIX  Ligi Przedmiotowej 

Edukacja matematyczna klasa 3

Przyroda klasa 5

Szkoła Podstawowa nr 21 - 2  miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 - 2  miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Rogoziński Igor 2

Tobiasz Mateusz 4
Łobodziński Michał 6

Bieńkowski Bartosz 5
Wróbel Kinga 7

Wiśniewska Aleksandra 6

Historia klasa 6

język angielski klasa 5

Szkoła Podstawowa nr 21 - 5  miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 - 5  miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Wiśniewska Zuzanna 9

Nerent Oliver 3
Wróbel Patryk 10

Kocot Karolina 6
Golatowska Zuzanna 11

Rzewuski Michał 10

Edukacja matematyczna klasa 2

Historia klasa 5

Szkoła Podstawowa nr 21 -  5 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 -  6  miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Wasiński Miłosz 3

Tobiasz Mateusz 4
Pogonowska Zuzanna 6

Bentlewska Justyna 11
Knapik Liwia 15

Zagroba Olaf 16

Przyroda klasa 4

Jezyk polski klasa 4

Szkoła Podstawowa nr 21 - miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 - miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Małkowski Dawid 4

Woźniak Emilia 7
Wiśniewska Agata 12

Wiśniewska Agata 7
Grzelak Natalia 24

Czerwińska Gabriela 8
 

Edukacja polonistyczna klasa 3

Przyroda klasa 6

Szkoła Podstawowa nr 21 -  7 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 - 7 miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Wiśniewska Julia 4

Jędrzejewski Wiktor 6
Rogoziński Igor 10

Wróbel Patryk 12
Wiśniewska Karolina 12

Kiljan Rafał 22

 Matematyka klasa 4

Jezyk angielski klasa 6

Szkoła Podstawowa nr 21 -   7 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 -   11 miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Małkowski Dawid 7 Łukasiak Marta 9
Lewandowska Natalia 9 Dzikowska Kamila 16
Wawszczak Kacper 13 Wilary Weronika 27

 Język polski klasa 5

  Matematyka klasa 6

Szkoła Podstawowa nr 21 -  12 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 -   12 miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Tobiasz Mateusz 11 Golatowska Zuzanna 13
Kocot Karolina 13 Wróbel Patryk 14
Sebastianowicz Maria 14 Wiśniewska Zuzanna 16

 Język polski klasy 6

Edukacja polonistyczna klasa 2

Szkoła Podstawowa nr 21 -  12 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 21 -   14 miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Nazwisko

Imię

Miejsce

Dzikowska Kamila 11 Sulkowska Natalia 22
Pesta Karolina 19 Standowicz Oliwia 25
Wróbel Patryk 19 Aftańska Wiktoria 27