OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2005/2006

data temat konkursu uczestnicy wynik konkursu
21.06.06 "Program ekozespołów w przedszkolu i szkole"  H. Nowak
 A. Umińska-Nowak
 M. Wawro
 I miejsce (dwie drużyny)
8-11.06-06 Międzynarodowy Turniej minikoszykówki EuromMinibasket 2006  - I. Jasiński III miejsce
 10.06.06 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny LOP i ZOO z cyklu Przyroda twój przyjaciel pt" U źródełka"  I. Kobylańska
- M. Trzciński
 A. Umińska-Nowak
- M. Garwacka

II miejsce

I miejsce
30.05.06 Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Rozkosze łamania głowy"  E. Rogalska
 - K. Truszczyńska - Vf
 K. Giszczak
 - P. Kepczyński - Va

I miejsce

20.05.06 XXIV Rajd ekologiczny "Uśmiech i stokrotki" B. Różańska II miejsce
20.05.06 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski B. Różańska
- K. Fabirkiewicz
II miejsce
20.05.06 Międzyszkolny 4 Konkurs Recytatorski I. Kobylańska
- K. Brzezińska
I miejsce
20.05.06 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  M. Kuźniewska
- K. Frączkowska
 II miejsce
V.2006  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Smoki, stwory i inne potwory"  I. Kobylańska
- D. Woźnicka - 2c
 II miejsce
19.05.06 Szkolny Konkurs Plastyczny "Marzenia Ziemi" I. Kobylańska
- A. Malinowska
 I miejsce
19.05.06 Szkolny Konkurs Plastyczny "Chcę być wiecznie zielona" M. Kuźniewska - 3c
- K. Frączkowska
 II miejsce
8.05.06 Szkolny Konkurs Plastyczny "Szkoła bez nałogów"  J. Kobylańska
- Łukasz adamowski
 I miejsce
21-23.04.06  Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt w Wołominie  J. Raczkowska  IV miejsce
22.04.06  XXX Rajd "Do miejsc Pamięci Narodowej"  A. Bendysz
 B. Różańska
 D. Nisztor
 H. Nowak
 I miejsce SKKT - "Włóczykije"
11.04.06 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski o życiu i twórczości Władysława Broniewskiego  J. Kobylańska - 2c
- K. Brzezińska
 III miejsce
31.03.06  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna  M. Kuźniewska - 3c
- Ł. Seremet
- K. Oniszko
- D. Bursztyński
 I miejsce
7-9.04.06  Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki Elbasket Elbląg  I. Jasiński  II miejsce
 zdjęcia
07.04.06  Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"  M. Kuźniewska  II miejsce
24.02.06  Konkurs czytelniczy "Dzieci z Bullerbyn"  H. Staniszewska - 3a
- N. Ciećwierz
 1 miejsce
3.04.06  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ozdoby świąteczne z materiałów wtórnych - pn. Wielkanocne Cudeńka"- Klub Osiedla Łukasiewicza  I. Kobylańska - 2c
 H. Staniszewska - 3a
- K. Jaworska
 2x I miejsce

 1 wyróżnienie
30.03.06  II edycja Międzyszkolnego konkursu plastycznego "Mój zwierzęcy ulubieniec"  M. Cieśla
 K. Pawlak
 A. Walczewska
III miejsce
wyróżnienie
II miejsce
31.03.06  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"  A. Walczewska - 3b  I miejsce x 2
27.03.06 "Cudeńka wielkanocna"- konkurs plastyczny (Klub Osiedla Łukasiewicza)  M. Kuźniewska
- M. Palusińska - 3c
- M. Gralicka - 3c
- D. Niewiadomska - 3c
 
I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
24.03.06  Konkurs plastyczny - "Najpiękniejsza karta wielkanocna"  E. Sokołowska
 A. Walczewska - 3b
 H. Staniszewska
 2 x I miejsce 
23.03.06  Konkurs "Bajka przydać się może" (klub osiedlowy)  B. Różańska
 A. Walczewska
 I miejsce
 wyróżnienie
17.03.06  VIII Maz. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikosz. dziewcząt -powiatowy finał  M. Czerwiński  I miejsce + puchar
02.2006 Ogólnopolski Turniej Koszykówki - Bydgoszcz "Ferie z Basketem 2006"  M. Czerwiński
- 13 osób - 6s
- 1 osoba - 5s
 II miejsce
XI-2006  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Matematyka Test Plus A. Walczewska
- A. Załęska - 3b
I. Kawałczewska-Kanut
- M. Fistkowska - 6b
E. Bońkowska
- K. Dziurlikowski - 3e

 I miejsce

 II miejsce

 III miejsce
05/06 Ogólnopolski Konkurs Matematyka IV Edycja Oxford Educational International - London A. Załęska - 3b
K. Dziurlikowski - 3e
M. Fistkowska - 6b
I Miejsce
III miejsce
II miejsce
31.01.06  Konkurs plastyczny - "Kalendarze - 2006" Książnica Płocka M. Kuźniewska 
- D. Niewiadomska -3c
- K. Rastorgujewa -3c
 I miejsce
 II miejsce
XI-2005  "Podaj dłoń - razem będzie nam raźniej" Sp. Oś. sz-wych. Płock - konkurs plastyczny  I. Kobylańska
A. Gierula - 2c
 I miejsce
XII-05  "Mój Las"  M. Kuźniewska 3c
- M. Gralicka
- P.  Spiek
- K. Frączkowska
  II miejsce
XII-05  "Mój Las"  I. Kobylańska - 2c
- P. Krwaczyk
- M. Świderska
H. Staniszewska -3a
- K. Jaworska
- L. Sowul
- A. Szeligowska
 III miejsce


 I miejsce
XI-2005  "Międzyszkolny Konkurs Piosenki Szkolnej"  J. Junkiert
- K. Wiśniewska -4s
 A. Dąbrowska
- K. Stefanicki - 1f 
 
wyróżnienie
 
 wyróżnienie
X-2005  "W świecie fantazji" - plastyczny M . Sobiecki -1b
A. Markiewicz - 1b
A. Pasternakiewicz -1b 
A. Bendysz - 1b
 B. Rózańska - 2e
 3 x I miejsce


X-2005  "W świecie fantazji" - plastyczny  I. Kobylańska
- K. Brzezińska - 2c
 B. Podraska - 1d
 A. Dąbrowska - 1f
 
 I miejsce

 I miejsce
X-2005  "Płock jesienią - plastyczny  E. Sokołowska
 E. Obszańska
 A. Walczewska - 3b
- S. Kutycka



 wyróznienie
X-2005  "Ciżemka" - Rajd  A. Bendysz - 1b, 4b, 4s
A. Dąbrowska - 4a
 I miejsce
  
X-2005 Konkurs plastyczny "... i jak źródło bije miłość, wolność, piękno"  I. Kobylańska
D. Woxnicka - 2c
A. Malinowska -2c
  wyróżnienie
IX-2005  "Porządkujemy i odnawiamy lasy"- akcja Tygodnika Płockiego. Konkurs wiedzy o Lesie Koło ekologiczne klasa 3a 
H. Staniszewska 
 B. Podraska - 1d
 dyplom
 album
 stautetka
IX-2005  "Zlot po Ziemi Mazowieckiej"  B. Różańska
 A. Bendysz
 H. Nowak -5a
 T. Malicka -6d
 A. Dąbrowska -4a
 D. Nisztor -2e
 V miejsce
IX-2005  Rajd pieczonego ziemniaka  H. Nowak -5a
 I. Kawałczewska -6a
 B. Różańska 
 A. Bendysz -4b, 4s
 A. Dąbrowska -4a
 D. Nisztor
 V miejsce
 puchar
 dyplom
4.11.2005  "Cross rowerowy" - STOP    PRZEMOCY Drużyna:
- M. Stasiak - 6f
- P. Dąbrowski - 6f
- Ł. Smolarek - 6f
- Ł. Skierski - 6e
 B. Mrowiec
 I miejsce
drużynowo
 III miejsce indywid.
X-2005  Międzynarodowy Festiwal Koszykówki w Piastowie Drużyna klasy 5s 
trener  - I. Jasiński
 II miejsce
 
X-2005  Czwartek LA - 4s
 - Wiśniewska Klaudia 
 - Kowalska Marta - 60m 
 - Wiśniewska Klaudia - 300m
 - Kosowska Paulina - rzut piłeczką 
 Julita Raczkowska IV miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
X-2005  Bieg Tumski
 - Wiśniewska Klaudia - 4s
 
 Julita Raczkowska
 IV miejsce
XI-2005   Międzyszkolny konkurs na temat profilaktyki uzależnień "W zdrowym ciele zdrowy duch"  H. Nowak
 - M. Rzeszotarski - 6b
 - P. Drzewosieski - 6b
 - M. Dybowska - 6c
 III miejsce
19.12.05  Konkurs Literacki - org. SP-11
 "Uzależnienia przyczyną zagrożeń współczesnej rodziny"
  - D. Żyłowska - 6b
 - A. Stępniak - 6s
B. Mrowiec
 I miejsce
 II miejsce
12.06.06  III Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej  A. Umińska-Nowak
- P. Wiechecka
 laureat
27.04.06 Turniej o Ruchu Drogowym  J. Grala  III miejsce drużynowo
10.03-12.03 Ogólnopolski turniej Koszykówki Kadetek
Ostrołęka
 W. Dorobek  IV miejsce
 05/06 Gimnazajda 2006 - Rozgrywki Piłki Ręcznej  Drużyna klasa 3b
trener - P. Zieliński
Drużyna klasa 2b
trener P. Górecki
II miejsce

III miejsce
04-12-2005 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 w Płocku Klasa 3b
trener: p. Zieliński
I miejsce
21-12-2005 Konkurs fotograficzny "Uroki doliny Skrwy" O. Wołowiec - 1a
op. Aleksandrowicz
 I miejsce
XII-05  Gimnazjada - koszykówka dziewcząt. org. szkolny związek sportowy Drużyna klasa 3ag  I miejsce
XII-05 Tytuł najlepszej zawodniczki Gimnazjady N. Bartkowska - 3a  
I-2006  Międzyszkolny Turniej wiedzy o sporcie i zdrowiu  J. Raczkowska
 2bg:
- M. Stępniak
- B. Przedpełski
- P. Łątka
 3ag:
- M. Chodźko
- A. Sławińska
- E. Kuczmarska
 I miejsce
27-28.1
2006r
 III Międzynarodowy Turniej Młodzików o puchar- "Orlen Ekspress" - piłka ręczna Drużyna 2b
trener - P. Górecki 
 III miejsce
X-2005  Bieg Tumski
 - Łukowska Daria - 3a
 - Bartkowska Natalia - 3a
 - Kuczmarska Ewelina - 3a
 Julita Raczkowska
 V miejsce
 VII miejsce
 X miejsce

 

Klasa II b gimnazjum
zdobyła

V  miejsce 

w Finale Pucharu Polski Młodzików w Piłce Ręcznej

trener - P. Górecki

 

Klasa III b gimnazjum zdobyła  III  miejsce w

 VIII Mazowieckich Igrzyskach 
Młodzieży Szkolnej

 trener - P. Zieliński

 

WYNIKI
REJONOWYCH  IGRZYSK  MŁODZIEŻY
SZKOLNEJ  W  LEKKIEJ  ATLETYCE
KLASY  III,  ROK SZKOLNY  2005/06
(zdjęcia)

BIEG 100M
Lewandowska Karolina - 15,01 - Finał 2 miejsce
Kęsy Martyna - 17,01

BIEG 200M
Kuczmarska Ewelina - 29,09 - 2 miejsce
Sławińska Agnieszka - 30,58 - 3 miejsce
Biernat Edyta - 33,19 - 5 miejsce

BIEG 400M
Łukowska Daria  - 1:09,41 - 3 miejsce
Chodźko Maria - 1:12,78 - 5 miejsce
Tarnicka Ewelina - 1:18,24 - 7 miejsce

BIEG 800M
Bartkowska Natalia 3:06,34 - 2 miejsce
Brudzyńska  Sylwia - 5 miejsce

PCHNIĘCIE KULĄ
Szwajkowska Monika - 7,09
Kilarska Marta - 6,99
Zwolińska Eliza 6,04

SKOK W DAL
Tomaszewska Joanna - 3,86
Machała Marta - 3,35

SZTAFETA 4x100
Lewandowska - 58,53 - 3 miejsce
Pracka Aneta
Chodźko Maria
Kuczmarska Ewelina