OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2006/2007

data temat konkursu uczestnicy wynik konkursu
27.03.07 Konkurs recytatorski wiedzy o zyciu i twórczości władysława Broniewskiego - Karolina Brzezińska II miejsce
25.05.07 Międzyszkolny konkurs ortograficzny "Dyktando" p. M. Szulc
-Patryk Peszyński
II miejsce
21.04.07 XXXI Rajd do Miejsc pamięci Narodowej   II miejsce
24.02.07 XXIV Rajd Zima 2007   I miejsce
14.04.07 "Papierosy szkodzą zdrowiu" - konkurs plastyczny -Marta Bielska II miejsce
03.07 III Międzyszkolny konkurs czytelniczy   II miejsce
18.04.07 Konkurs recytatorski "Rady nie od parady" -Karolina Brzezińska I miejsce
17.05.07 IX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców   II miejsce
16.03.07 IX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt   I miejsce
09.06.07 II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Nadzieje Szczypiornika"   III miejsce
15.05.07 W Krainie Zwierząt - Andżelika Jabłkiewicz
- Dominika Stańczyk
- Katarzyna Kuchta
II miejsce
31.05.07 "Rozkosze łamania głowy" - drużynowy konkurs matematyczny   II miejsce
15.06.07 Olimpiada sportowa klas III "Rekreacja, Ruch, Radość"   I miejsce
12.06.07 Drużynowy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej p. Dorota Nisztor I miejsce
04.06.07 "Jeden dzień z życia mojej rodziny" - komiks - Małgorzata Krzemińska I miejsce
11-13.12.06 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej p. A. Kulpiński I miejsce
3.12.06 Wojewódzki Turniej Badmintona Młodzików p. A. Bendysz II miejsce
10.2006 Minikoszykówka chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. A. Kulpiński III miejsce
17.19.11.06 Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 94 - Brodnica p. A. Kulpiński III miejsce
22-24.9.06 Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 94 - Czersk p. A. Kulpiński VI miejsce
9.10.06 Minikoszykówka dziewcząt  w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. I. Jasiński I miejsce
 22-24.9.06 Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt r. 94 Ostrów Wielkopolski  p. I. Jasiński IV miejsce
12-15.10.06 Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Pivot Cup r. 94 dziewczeta p. I. Jasiński I miejsce
 .10.06 Minikoszykówka dziewcząt w Płocku w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  p. J. Raczkowska III miejsce
15.01.07 Zawody piłki ręcznej chłopców   I miejsce
09.05.07 VIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców   I miejsce
23.03.07 IX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce koszykowej Dziewcząt   I miejsce
06.07 IX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców   II miejsce
30.11.06 II Międzygimnazjalny Przegląd Form Teatralnych "Wygraj zdrowie, ciesz się młodością" p. M. Szulc III miejsce
 23.10.06 Konkurs wiedzy o UE "Bliżej Europy" p. K. Aleksandrowicz
- J. Kłosiński -IIIb
laureat
  Mistrzostwa Płocka szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt p. W. Dorobek  III miejsce
 22-24.9.06 Jesienna Gala Koszykówki w Kołobrzegu  p. M. Czerwiński II miejsce