OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2007/2008

data temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu
08.05.08 Mini piłka nożna chłopców p. B. Kret   I miejsce
 29.04.08 X mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców p. B. Kret   II miejsce
28.03.08 Mini piłka ręczna dziewcząt p. M. Czerwiński   IV miejsce
26-27.09.07 Turniejada klas IV Szkół Podstawowych  p. D. Stepniak
p. A. Kulpiński
klasa IV d, s I miejsce
9.04.08 Mini piłka ręczna chłopców p. B. kret   II miejsce
15.05.08 Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt  p. M. Czerwiński   V miejsce
9.05.08 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Żołnierzy Armii Krajowej p. P. Zieliński   I miejsce
29.05.08 III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej p. D. Nisztor klasy I-III I miejsce
17.03.08 X mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców p. B. Kret klasa VI f I miejsce
16.06.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny org. przez  ZOO "Chrońmy płazy krajowe" świetlica W. Wroniecka wyróżnienie
11.03.08 "Maska karnawałowa" org. przez SP22 p. E. Sokołowska
p. E. Obszańska
A. Cholewinska wyróżnienia
13.06.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny org. przez ZOO PŁOCK "Chrońmy płazy krajowe" p. I. Kobylańska R.Kiljacz I miejsce
  Konkurs na wiersz o tematyce matematycznej p. Fistkowska K. Kepczyński
S. Ogniewska
A. Nowak
I miejsce 
II miejsce
III miejsce
  Konkurs plastyczno literacki Moj dom przyjazny  środowiskowi p. M. Sadecka           E. Maruszewska II miejsce
  konkurs literacki w świecie  baśni Andersena p. Sadecka E. Maruszewska
M. Bielska
I miejsce
II miejsce 
17.09.08 zawody pływania klas II-VI      VI miejsce
20.04.08 V Ogólnopolski Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej      II miejsce
2.04.08 I rejonowy konkurs poetycki "Jan Paweł II-Przyjaciel dzieci i młodzieży. p. A. Tyńska -Paulina Szwarczyńska I miejsce
23.04.08 Konkurs wiedzy "Patron Mojej Szkoły" p. Aleksandrowicz Drużyna II miejsce
02.06.08 Szkolna Olimpiada  Sportowa p. D. Nisztor  drużyna 6-osób II miejsce
29.05.08 III Międzyszkolny konkurs Europejski kategoria kl.IV-VI  p. D. Nisztor  -Karolina Sobczak
-Bartosz Sadłowki
-Mikołaj Waluch
III drużyna kl. IV-VI
29.05.08  III międzyszkolny konkurs Europejski kategoria klas I-III  p. D. Nisztor -Mateusz Wolny I miejsce 
29.05.08 III Międzyszkolny konkurs Europejski org. przez SP nr 5 w kategorii klas I-III p. D Nisztor -Mateusz Wolny 
-Maciej Haliński 
-Tomasz Kędzierski
I drużyna klas I-III
28.05.08 Szkolno-Przedszkolne  p. D. Nisztor -Katarzyna Pracka I miejsce
17.05.08 XXVI rajd ekologiczny "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki P. D. Nisztor
p. B. Różańska
ucz. biorący udział  II miejsce
16.05.08  Zawody sportowe-rywalizacja klas I podczas pikniku europejskiego. p. D. Nisztor drużyna Id I miejsce
kwiecień 08r. Konkurs na najlepszy wiosenny wystrój sali p. D. Nisztor klasa Id II miejsce
17.04.08 XXVIII rajd do Miejsc Pamięci Narodowej p. D. Nisztor ucz. biorący udział  III miejsce 
15.04 udział w ogólnopolski konkursie Młody Europejczyk. p. D Nisztor  -Karolina Sobczak
-Bartosz Sadłowski 
-Mikołaj Waluch
25
26
29
02.02.08 XXV rajd zimowym szlakiem powstania styczniowego. p. D. Nisztor uczniowie biorący udział  I miejsce 
8.05.08 III Międzyszkolny konkurs Polonistyczny "Poloniada czyli potyczki z językiem polskim" p. M. Chmielewska -Bartłomiej Bielecki
-Dorota Kobylańska
-Adrianna Kubkorska
-Karolina Michałowska
-Marta Hucka
II miejsce
13.03.08 IV edycja Międzyszkolnego konkursu Wiedzy o życiu i Twórczości Władysława Broniewskiego" p. M. Chmielewska  -Bogumiła Szkoda 
-Agata Wojciechowska
I miejsce 
wyróżnienie
28.04.08 Konkurs plastyczny "Portret ulubionego bohatera bajki" p. D. Nisztor -Patryk Chrapowski
-Daria Falkowska-
dyplomy
4.08 "Dobre maniery" konkurs p. D. Nisztor -Ola Krajewska

-Krystian Młodziejewski 

II miejsce
19.04.08 MLP- edukacja polonistyczna p. D. Nisztor -Oliwia Grzanowska V zespołowo
18.04.2008 MLP- edukacja matematyczna p. D. Nisztor -Filip Hućko
-Patryk Chrapkowski
Vm-a zespołowo
15.04.08 Konkurs literacki "W świecie baśni pana Andersena " p. D. Nisztor -Ola Markuszewska II miejsce
24.04.08 Konkurs plastyczny "Wiosenne plenery" p. D. Goździńska -Krystian Młodziejewski
-Oliwia Kowalska 
wyróżnienie 
III miejsce
13.10.07 Konkurs plastyczny "Prezent dla K. Puchatka" p. D. Goździńska -Karolina Łakowska III miejsce
15.09.07 Konkurs ekologiczny p. D. Goździńska -Paula Wozniak 
-Oliwia Kowalska
II miejsce
14.04.2008 Turniej "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"  p. J. Grala -Kopyt Marcin
-Staniszewski Bartłomiej
-Marcin Lorenc 
III miejsce
październik 2007 Ciekawa budowla z odpadów   koło techniczne II miejsce
6.06.2008 Igrzyska klas I-III p. J. Stasiak -Ola Plausiniska 
-Paulina Zyziniska
-Radek Gałązka
-Sebastian Graczyk
III miejsce
28.05.2008 Szkolny konkurs "Potyczki ekologiczne" klas III p. J. Stasiak -Patrycja Obybska 
-M.Ciarka
I miejsce

I miejsce

30.04.2008 Szkolny konkurs ekologiczny "Mój dom przyjazny dla środowiska"  p. J. Stasiak -Patrycja Obybska

-

I miejsce

 

6.06.2008 Igrzyska klas I-III   12uczniów

J.Przybylska
,Szczepanik,
Fabianowicz,
Wróbel,
Baran,
Tugeman

II miejsce
27.03 Kangur Matematyczny  p. M. Kuźniewska -Kamil Falkiewicz
-Aleksandra Szulecka
-Marta Wojciechowska 
-Dominik Lewandowski
-Aleksandra Lewandowska
udział
28.05 Szkolny konkurs "Potyczki ekologiczne" p. M. Kuźniewska -Joanna Jasińska
-Aleksandra Szulecka
I miejsce
28.05 Ogólnopolski konkurs Plast.-Czytelniczy "Portret bohatera ulubionej bajki" p. M. Kuźniewska -Kasia Molendowska
-N.Sadowska,
-K.Sadowski
-J. Jasińska. -N.Jasiński
-M.Wojciechowska, -N.Olszewska
II miejsce 

udział

 

 

15.05 Konkurs Plastyczny "Zielnik zapomnianych roślin ogrodowych" p. M Kuźniewska -K. Kosmaczewska I - II udział
15.05 Szkolny konkurs Plastyczny "Woda źródłem życia na ziemi"  p. M. Kuźniewska -Natalia Sadowska
-Tatiana Matyka 
-Natalia Olszewska 
I miejsce
II miejsce 
III miejsce 
29.04.08 Szkolny konkurs "Dobre maniery" P. M. Kuźniewska -Joanna Jasińska 
-Natalia Olszewska
II miejsce
19.05.2008 Konkurs wiedzy o Płocku  p .K. Bieńkowska -Gabriela Tugeman
-Zuzanna Starzyńska
III miejsce
9.05.2008 V Wojewódzki konkurs Plast. "Żyj zdrowo i bezpiecznie" "Moje bezpieczne wakacje" p. K. Bieńkowska -Katarzyna Staniszewska
-Jakub Babecki
-Wiktoria Wroniecka
-Martyna Jaśkiewicz 
udział
maj 2008 Międzyszkolny Konkurs Plast. "Regionalny Strój wybranego państwa europejskiego" p. K. Bieńkowska  -Gabriela Tugeman I miejsce
15.05 Konkurs Plastyczny "jestem przyjacielem przyrody" p. K. Bieńkowska -Kuba Wiśniewski
-Wiktora Wroniecka 
-Katarzyna Staniszewska
Wyróżnienie
kwiecień 2008  Międzyszkolny konkurs plast.-literacki "Portret ulubionego bohatera bajki" p. K. Bieńkowska  -Katarzyna Staniszewska
-Jakub Babecki
-Kuba Wiśniewski
Wiktoria Wroniecka
-Martynka Jaśkiewicz
-Kacper Sklaski 
6 dyplomów
kwiecień 2008 Ogólnopolski konkurs Plast. "ulubione witaminy i minerały w całej galaktyce" p.K. Bieńkowska  klasa Ic udział
luty 2008 Międzyszkolny konkurs Plast."maska Karnawałowa" p. K. Bieńkowska  - Ada Cholewińska  wyróżnienie
9.01.2008 Międzyszkolny Konkurs Plast."Boże Narodzenie w moim domu" p. K. Bienkowska -Katarzyna Staniszewska II miejsce
5.11.2007 Konkurs plastyczny "Moja Ojczyzna" p.K. Bieńkowska  drużyna reprezentująca klasę  II miejsce 
listopad 2007  Konkurs plast.-literacki "jestem wzorowym pieszym wzorowym rowerzysta" p. K. Bieńkowska  - Ada Cholewińska  I miejsce 
15.09.2007 "Ekoludek z surowców wtórnych" p. K. Bieńkowska  klasa I c I miejsce 
2.06 Zawody sportowe p. H .Staniszewska  6 osób druzyna  II miejsce
28.04 Dobre maniery organizacja konkursu p. H. Staniszewska -Ola Jazgarska
-Ola Klasiak
II miejsce
19.04 XXI LP - edukacja polonistyczna  p. H. Staniszewska -Ada Baran
-Ola Jazgarska
Ola Klasiak
V miejsce drużyna
18.04 XXI LP edukacja matematyczna p. H. Staniszewska  -Emil Herbuś V miejsce druż.
15.04 W baśniowym świecie pana  Andersena  p. H. Staniszewska  -Ada Baran 
-Aleksandra Jazgarska 
III miejsce 

I miejsce 

27.03 "Kangur matematyczny" p. H. Staniszewska  -Mateusz Tugemon
-Arkadiusz Taros
Nagroda
27.02 "Bohaterowie naszych lektur" p. H. Staniszewska  -Ada Baran 
-Aleksandra Jazgarska
Wyróżnienie
maj 2008 Szkolny konkurs wiedzy o Płocku p. I. Kobylańska -Natalia Adamska
-Kamila Dzikowska
I miejsce
30.04.08 Ogólnopolski konkurs plast. "ulubione witaminy i minerały w całej galaktyce. p. A. Dąbrowska -Marta Olkuska 
-Patrycja Kozłowska -Michał Rogalski 
-Kacper Stefanowski 
udział
2.06.08 Zawody sportowe klas III  p. A. Dąbrowska  drużyna 6-osobowa  II miejsce 
04.08 Konkurs plast."Zielenie roślin zapomnianych -w ogrodzie Babci  p. A. Dąbrowska  -Michał Rogalski  III miejsce 
15.04.08 Szkolny konkurs literacki "W świecie pana Andersena" p. A.Dąbrowska  -Marta Olkuska  II miejsce 
2.06.08 Zawody sportowe klas I p. A. Garwacka  drużyna 6-osobowa  I miejsce 
2.06.08 Konkurs wiedzy o Płocku klas I p. A. Garwacka  -Tomek Garstka
-Julia Przybylska

 

II miejsce
28.05.08 Międzyszkolny konkurs plast."Bajka mojego dzieciństwa" p. A.Bendysz  -Piotr Majewski III miejsce 
30.04.08  Ogólnopolski konkurs Plastyczny "Ulubione witaminy i minerały w całej galaktyce" p. A. Bendysz  -Ada Markiewicz -Ania Pastarnakiewicz udział
15.04.08 Szkolny konkurs Literacko "W świecie pana Andersena" p. A. Bendysz  -Szymon Podraska  III miejsce 
29.05.08 IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Moja Mama" p. I.Kobylanska  -Natalia Sienkiewicz wyróżnienie
28.05.08 Szkolno-Przedszkolne "Potyczki ekologiczne" p. A. Garwacka

p. I .Kobylańska
- W. Jędrzejewski

- O. Szczęsna
I miejsce

II miejsce
28.05.08 Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "bajka mojego dzieciństwa" p. I .Kobylańska




p. A. Garwacka
- D. Woźnicka
- K. Dzikowska
- S. Ziębińska
- N. Sienkiewicz

10 osób
wyróżnienie

udział


udział
16.05.08 Piknik Rodzinny "Żyj zdrowo - trzymaj formę" rywalizacja klas p. I .Kobylańska

p. A. Garwacka
  III miejsce

II miejsce
15.05.08 Szkolny konkurs plastyczny "jestem przyjacielem przyrody" p. A. Garwacka


p. I. Kobylańska
- P. Wróbel
- M. Kubacka

- S. Ziębińska
- N. Sienkiewicz
II miejsce
III miejsce

I miejsce
wyróżnienie
15.05.08 Szkolny konkurs plastyczny "Zielniki zapomnianych roślin ogrodowych" p. I. Kobylańska - K. Dzikowska
- N. Sienkiewicz
- P. Jabłońska
wyróżnienie
15.05.08 Konkurs plastyczno-literacki "Mój dom przyjazny środowisku" p. B. Podraska - K. Czarnecka I miejsce
06.05.08 Międzyszkolny konkurs patriotyczny "Nasza ojczyzna" p. J. Stasiak - M. Wolny
- N. Rychlik
II miejsce
wyróżnienie
15.04.08 Szkolny konkurs literacki "W świecie baśni pana Andersena" p. A. Dąbrowska - M. Olkuska III miejsce
25.04.08 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa - edukacja polonistyczna p. A. Bendysz

p. J. Stasiak
- P. Majewski

- N. Marszałek
II miejsce
III druż.
V miejsce
III druż.
19.04.08 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa - edukacja matematyczna p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska
- P. Wiśniewski

- M. Ryczkowski
X miejsce
II druz.
VII miejsce
II dróż.
24.04.08 Konkurs plastyczny - "Wiosenne plenery" p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka
- P. Jabłońska
- P. Lewandowska

- O. Jaworska
wyróżnienie
wyróżnienie

wyróżnienie
26.04.08 Międzyszkolny konkurs recytatorski p. M. Kuźniewska

p. I. Kobylańska

p. J. Stasiak
- J. Jasińska

- O. Szczęsna

- M. Wolny
II miejsce

udział

wyróżnienie
17.03.08 "Wiosenny wystrój sali" p. M. Kuźniewska IIa II miejsce
10.03.08 "Zęby myj, radośnie żyj" - konkurs plastyczny p. M. Kuźniewska - T. Motyka
- A. Szulecka
- N. Sadowska
- K. Molendowska
- M. Wojciechowska
Wyróżnienie

dyplom

12.04.80 Rajd pieszy do Miejsc Pamięci Narodowej p. M. Kuźniewska
p. D. Nisztor
p. B. Różańska
p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Podraska
IIa
Id
IIIe
IIIb
IIIf
III miejsce
05.04.08 Biblioteka na mnie czeka - ulotka reklamująca p. B. Podraska - K. Czarnecka wyróżnienie
18.04.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój zwierzęcy ulubieniec" p. M. Kuźniewska

p. I. Kobylańska

p. A. Garwacka

p. A. Bendysz

p. B. Podraska
- K. Wiśniewska

- R. Kiljan

- W. Waśkiewicz

- P. Majewski

- T. babecki
III miejsce

wyróżnienie

III miejsce

II miejsce

wyróżnienie
30.11.07 Konkurs  " Mój Las" p. M. Kuźniewska
- A. Szulecka
- J. Jasińska
wyróżnienie
13.03.08 Międzyszkolny konkurs recytatorski "Życie i twórczość Władysława Broniewskiego" p. J. Stasisk

p. M. Kuźniewska
- M. Wolny

- J. Jasińska
II miejsce

udział
10.03.08 Międzyszkolny Konkurs czytelniczy "Julian Tuwim i jego bohaterowie" p. A. Bendysz
p. M. Kuźniewska
p. D. Nisztor
p. A. Walczewska
- M. Wojciechowska
udział
11.03.08 "Maska Karnawałowa" p. A. Bendysz

p. H. Staniszewska
- IIIb

- A. Taras
udział

III miejsce
10.03.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna"  p. I. Kobylańska



p. H. Staniszewska

p. A. Bendysz

p. M. Kuźniewska
- R. Kiljan
- N. Adamska
- K. Dzikowska

- A. Taras

- A. Pasternakiewicz

- M. Wojciechowska
- N. Jasińska
I miejsce



wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie
27.02.08 Międzyszkolny konkurs "Bohaterowie naszych lektur" p. H. Staniszewska - A. Jazgarska wyróżnienie
14.11.07 Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Szukamy młodych talentów" p. A. Dąbrowska - K. Stefanicki udział
23.01.08 "Matematyka Plus" p. A. Dąbrowska - M. Ryczkowski
- M. Lach
laureat
21.01.08 "Alfik matematyczny" p. A. Dąbrowska - IIIf III miejsce w szkole
15.11.07 "Ekoludek z surowców wtórnych" p. A. Dąbrowska - IIIf I miejsce
02.02.08 XXV Rajd Zima - "Szklakami powstania styczniowego" p. D. Nisztor
p. H. Nowak
p. M. Kuźniewska
p. M. Wawro
p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
- Id
- VId
- IIa
- IVa
- IIIb
- IIIf
I miejsce
28.01.08 Konkurs wiedzy o Płocku p. B. Podraska

p. H. Staniszewska


p. M. Kuźniewska


p. A. Dąbrowska
- M. Goleniewski

- A. Jazgarska
- A. Taras

- M. Wojciechowska
- K. Sadowski

- K. Stefanicki
- M. Rogalski
III miejsce

I miejsce


II miejsce


I miejsce
11.12.07 Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek p. J. Junkiert
p. A. Bendysz

- N. Rychlik
- P. Majewski
wyróżnienie
wyróżnienie
29.11-
02.12.07
VII Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka rocznik 96 p. W. Dorobek - klasa Vs II miejsce
9.01.08 Konkurs plastyczny "Boże Narodzenie w moim domu" p. M. Kuźniewska - T. Motyka I miejsce
30.11.07 "Mój Las" p H. Nowak


p. A. Walczewska


p. A. Dąbrowska


p. J. Stasik
- D. Kobylańska
- S. Ramotowska

- W. Bukowska
- K. Rutkowski

- K. Stefanicki
- M. Rogalski

- M. Ciarka
- A. Chudzik
II miejsce


wyróżnienie


wyróżnienie


II miejsce
09.10.07 "Płock, sercem malowany" p. A. Walczewska

p. I. Kobylańska

p. B. Podraska
- M. Kolibczyński

- P. Lewandowska

- D. Walczak
- T. Pankowski

I miejsce

I miejsce

I miejsce
4.12.07 "Jak wodociągi dbają o środowisko naturalne" p. H. Staniszewska - A. Jazgarska nagroda
11.12.07 Konkurs na szopkę bożonarodzeniową p. B. Podraska - K. Amszaruk nagroda III stopnia
26.11.07 Ogólnopolski Multitest p. M. Żbikowska - D. Woźnicka
- I. Sobek

V miejsce
12 miejsce
  Ogólnopolski konkurs matematyczny - VIII edycja - OXFORD p. A. Bendysz



p. M. Żuchewicz

p. A. Dąbrowska


p. E. Rogalska

- P. Wiśniewski
- M. Korzeniewski
- P. Majewski

- A. Załęska

- M. Ryczkowski
- M. Lach

- A. Witczewska
- A. Kubkowska
- M. Pasternakiewicz

I miejsce
II miejsce
III miejsce

I miejsce

II miejsce
III miejsce

III miejsce
III miejsce
III miejsce
11.2007 Z biegiem Wisły czyli wędrówki z Pyzą mazowiecką p. A. Dąbrowska - K. Łakomska
- A. Izbicka
III miejsce
III miejsce
10.2007 Turniej piłki nożnej p. W. Dorobek drużyna SP V miejsce
21.01.08 Unihokej chłopców '95 Finał Płocka p. B. Kret drużyna SP IV miejsce
10.2007 Bieg Tumski p. M. Czerwiński - R. Brudzyński IV miejsce
12.2007 Początki Państwa Polskiego p. M. Chuda - P. Jasiński
- H. Kijek
wyróżnienie
14.01.08 Mini-koszykówka dziewcząt Płock p. J. Raczkowska   I miejsce
20.10.07 Turniej o Puchar Jesieni mini piłki ręcznej p. A. Kulpiński - 4d   I miejsce
18.10.07 "Płock jesienią"   - T. Kędzierski
- D. Falkowska
 
19.12.07 Minikoszykówka chłopców p. B. Kret   I miejsce
22.11.07 Międzyszkolny konkurs Piosenki Dziecięcej SP17 p. J. Junkiert - N. Rychlik I miejsce
25.10.07 Konkurs literacko-plastyczny "Jestem bezpiecznym pieszym, wzorowym rowerzystą" p. B. Różańska


p. A. Bendysz

p. I. Kobylańska

p. A. Garwacka
- A. Krajewska
- M. Szulejewski

- p. Majewski

- M. Rutkowski

- J. Przybylska

I miejsce
wyróżnienie

III miejsce

I miejsce

I miejsce
29.11-
02.12.07
VII Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka rocznik 96 p. W. Dorobek - klasa Vs II miejsce
30.11.07 Konkurs LOP " Mój Las" p. M. Kuźniewska


p. A. Bendysz
- A. Szulecka
- J. Jasińska

- M. Korzeniewski
- A. Pasternakiewicz
I miejsce
I miejsce


III miejsce
06.10.07 " Rajd pieczonego ziemniaka" p. M. Wawro
p. H. Nowak
p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
p. D. Nisztor
  I miejsce
22.09.07 "Rajd po ziemi mazowieckiej" p. H. Nowak
p. M. Wawro
p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska
  I miejsce
09.10.07 Konkurs Plastyczny "Płock - sercem malowany" p. A. Bendysz - A. Markiewicz
- K. Kowalczyk
- A. Mazurek
I miejsce
I miejsce
I miejsce
 09.10.07 Konkurs Plastyczny "Płock - sercem malowany" p. M. Kuźniewska - K. Molendowska
- J. Jasińska
I miejsce
I miejsce
27.10.07 "Rajd Ciżemka" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. D. Nisztor
p. B. Różańska
  III miejsce
10.11.07 "Rajd Niepodległości" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
  I miejsce
22.11.2 VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki dziecięcej p. A. Dąbrowska
p. J. Junkiert
- O. Izbicka - 3
- N. Rychlik - 3
wyróżnienie
I miejsce
 30.10.07 "Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP" w roku szkolnym 2006/07 p. A. Umińska-Nowak
p. M. Kuźniewska
-członkowie SK LOP, prezes A. Trybuła - 6e II miejsce
12-15.06.08 XIII Płocki Międzynarodowy Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci i Młodzieży     II miejsce
6.03.08 Zawody sportowe "Łyżwowisko 2008" p. D. Stępniak   II miejsce
05.08

Rejonowe Eliminacje "Piłkarskich piątek" dziewcząt

    IV miejsce
11.03.08

Piłka ręczna dziewcząt

p. M. Czerwiński   III miejsce
2.05.08 XVI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej p. I. Jasiński I ag II miejsce
28.04.08

Finał "Piłkarskich Piątek" dziewcząt

p. M. Czerwiński II ag II miejsce
13-17.02.08 XXII Edycja Konkursu "Mój Las" p. H. Nowak P. Dąbrowski III miejsce
11.2007

Międzyszkolny Turniej Pożarowy "Młodzież zapobiega pożarom"

  -P. Dąbrowski II b.g
-D. Brzeziński 
IV miejsce
IV miejsce
16.05.08

Powiatowy konkurs matematyczny "Zostań orłem"

p. R. Fistkowska - M. Grabowska
- A. Mikołajewska
- J. Domańska
- A. Waćkowska
- M. Woźnicki
IV m na 72


druż. VI m.
na 15
  VI Ogólnopolski Turniej Młodzików w Piłce Ręcznej o puchar redakcji "Orlen Ekspresu" p. P. Górecki   II miejsce
07.02.08 Halowy Turniej Piłkarski chłopców rocznik 93 i młodsi p. P. Górecki    IV miejsce
30.11.07 XXI edycja "Mój Las"   p. A. Umińska-Nowak - S. Jaworska I miejsce
01.2008 Międzyszkolny Turniej Pożarniczy "Młodzież zapobiega pożarom" p. J. Grala - P. Dąbrowski - 2b IV miejsce
01.2008 Awans do grupy mistrzowskiej Mazowieckiej Ligi Młodzików piłki ręcznej p. P. Górecki  - 2b  
01.2008 Międzyszkolny Turniej Pożarniczy "Młodzież zapobiega pożarom" p. J. Grala - P. Dąbrowski - 2b IV miejsce
 12-13.10.07 Festiwal koszykówki dziewcząt Sosnowiec 2007 p. I. Jasiński  - Iag I miejsce
09.09.07 Mistrzostwa Salos p. I. Jasiński  - Iag II miejsce
09.07 Ogólnopolski Turniej koszykówki w Tczewie p. D. Stępniak   III miejsce
10.07 Biegi sztafetowe - zawody międzypowiatowe p. M. Czerwiński   VIII miejsce
28.09.07 Konkurs "Bliżej Europy" p. K. Aleksandrowicz
- A. Stepniak
wyróżnienie
21.11.07 konkurs na opowiadanie "AIDS - wczoraj, dziś, jutro" p. M. Szulc
- P. Włodkowski
II miejsce
10.2007 Turniej piłki ręcznej młodzików w Ostródzie p. A. Kulpiński   - Ibg II miejsce
10. 2007 Ogólnopolski turniej koszykówki w Tczewie p. D. Stępniak   - IIIag III miejsce
10.2007 Piłka nożna dziewcząt p. D. Stępniak 
p. M. Czerwiński 
- IIIag
- IIag
awans do finału miejskiego
10.2007 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt p. D. Stepniak 
p. M. Czerwiński 
p. I. Jasiński 
- IIIag
  - IIag
 - Iag
III miejsce
19.11 07 Gimnazjada - Koszykówka dziewcząt p. D. Stepniak klasa IIIag I miejsce
29.11-
02.12.07
VII Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka rocznik 96 p. I. Jasiński - klasa Iag II miejsce
19.11.07 Koszykówka dziewcząt w roku szkolnym 07/08 p. D. Stępniak - klasa IIIag I miejsce
28-30.09
2007
Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kadetek rocznik 92 p. D. Stępniak - klasa IIIag III miejsce
26.10.07 Konkurs profilaktyczny "Bliżej siebie - dalej od przemocy" p. B. Mrowiec uczennice z klasy IIIag
- Jaworska
- Jaworska
- Krac
- Skubiszewska
II miejsce
 12-13.10
2007
Turniej Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar Przewodniczącego rady Miejskiej w Ostródzie p. A. Kulpiński - klasa Ibg II miejsce
12.07 Ogólnopolski turniej koszykówki młodziczek Jantar CUP Dębnica Kaszubska p. I. Jasiński - klasa Iag II miejsce