OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2008/2009

data temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu
02.06.09 V Międzyszkolny konkurs recytatorski "Twórczość Broniewskiegio" p. J. Stasiak - A. Kożuszewska III miejsce
05.05.09 Międzyszkolny konkurs "Najładniejsze Stolice Europejskie" p. J. Stasiak - A. Garwacka wyróżnienie
22.04.09 Konkurs plastyczny "Przyroda - moja miłość" p. J. Stasiak - S. Lewandowski
- E. Kosmecki
wyróżnienie
15.05.09 Segreguj odpady p. D. Nisztor


p. H. Staniszewska
- D. Jasiński
- M. Wojciechowski

- K. Kot
- A. Taras
- S. Bielska
I miejsce
wyróżnienie

III miejsce
II miejsce
II miejsce
22.05.09 Piknik Rodzinny - gra w kręgle p. D. Nisztor - M. Haliński I miejsce
25.02.09 Wiedzy o Płocku p. A. Garwacka - J. Przybylska
- T. Garstka
I miejsce
20.03.09 Zęby myj - zdrowo żyj p. A. Garwacka - K. Pesta
- P. Wróbel
- A. Fornalik
wyróżnienie
15.05.09 Stworek ekologiczny p. A. Garwacka - M. Kubacka
- O. Jaworska
III miejsce
wyróżnienie
01.06.09 Zawody sportowe klas II - miniolimpiada p. A. Garwacka drużyna 6-osobowa I miejsce
21.05.09 Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP nr 5 w Płocku p. B. Kret uczniowie kl. V i iV III miejsce
28.04.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Dbam o zdrowie" p. H. Staniszewska - A. Taras III miejsce
19.03.09 "Kangur matematyczny" p. H. Staniszewska - M. Tugeman
- A. Taras
- M. Sobczak
 
18.04.09 Liga przedmiotowa matematyka p. H. Staniszewska - M. Tugeman
- E. Herbuś
- A. Taras
VII miejsce
drużynowo
22.04.09 Liga przedmiotowa  j. polski p. H. Staniszewska - A. Jazgarska
- A. Baran
- A. Klasiak
VIII miejsce
drużynowo
28.05.09. ."W świecie baśni Andersena" p. A. Garwacka - M. Łukasiak I miejsce
  Wojewódzki Konkurs Matematyczny p. E. Rogalska - A. Załęska laureatka
  Szkolny konkurs "Matematyczne potyczki" p. E. Rogalska - M. Rogalski
- M. Korzeniewski
III miejsce
II miejsce
25.04.09 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa p. E. Rogalska - A. Wenda
- M. Krzemińska
- M. Korzeniewski
- N. Marszałek
- P. Majewski
- M. Rogalski
- A. Załęska
XV miejsce
XVII miejsce
V miejsce
VIII miejsce
X miejsce
XI miejsce
I miejsce
23.05.09 Finał wojewódzki w minikoszykówce dziewcząt rocznik 1998 p. M. Czerwiński klasa IV s II miejsce
18.05.09 Międzyszkolny konkurs Piosenki Przyrodniczej "Kolorowy świat przyrody" p. J. Junkiert - N. Rychlik
- P. Brudzyńska
I miejsce
wyróżnienie
30.04.09 konkurs dobrych maier "Savoir viwe dla najmłodszych" p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka
- O. Szczęsna
- N. Sienkiewicz

- M. Łukasiak
- N. Piórkowska
II miejsce


I miejsce
21.05.09 Międzyszkolny konkurs "Kolorowa kraina bajek i wierszy J. Brzechwy" p. M. Kuźniewska - K. Molendowska I miejsce
16.05.09 Rajd "Uśmiech stokrotki" p. A. Bendysz
p. M. Kuźniewska
p. D. Nisztor
p. B. Różańska
Ib
IIIa
IId
Ic
II miejsce
22.04.09 Konkurs plastyczny "jak mogę wpłynąć na zmianę klimatu" p. M. Kuźniewska 

p. H. Staniszewska
- N. Olszewska

- M. Goleniewska
wyróżnienie

I miejsce
22.05.09 konkurs "Funny English - British School" p. A. Olczak - N. Sienkiewicz wyróżnienie
18.05.09 I Międzyszkolny konkurs j. angielskiego "The Smarters - Brain Twister" p. A. Olczak - M. Łukasiak
- J. Jasińska
wyróżnienie
07.05.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Piękno wybranej stolicy europejskiej" p. A. Bendysz

p. A. Garwacka


p. D. Nisztor
- M. Rybarczyk

- O. Jaworska
- P. Wróbel

- M. Dybiec
wyróżnienie

III miejsce
wyróżnienie

wyróżnienie
17.04.09 IV Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój zwierzęcy ulubieniec" p. A. Bendysz


p. I. Kobylańska

p. A. Garwacka
- K. Pełka
- M. Słupecki

- P. Jabłońska

- O. Jaworska
wyróżnienie


wyróżnienie

wyróżnienie
20.04.09 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla klas IV-VI drużynowo p. D. Nisztor - M. Wolny III miejsce
20.04.09 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla klas IV-VI drużynowo p. D. Nisztor - J. Kołodziejska
- K. Sobczak
- M. Wolny
III miejsce
20.04.09 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla klas I-III drużynowo p. D. Nisztor - M. Rybarczyk
- D. Jasiński
- T. Kędzierski
III miejsce
26.03.09 "Pod lupą detektywa Pozytywki" - I etap p. D. Nisztor


p. M. Kuźniewska 
- M. Wojciechowski

- K. Sadowski
- N. Sadowska
- J. Jasińska
IV miejsce

VII miejsce

VIII miejsce
26.03.09 Międzyszkolny konkurs recytatorski z cyklu Dykcja i Wdzięk p. D. Nisztor - T. Kędzierski II miejsce
20.03.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kolorowa Wielkanoc" p. D. Nisztor - M. Haliński II miejsce
28.04.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny  p. M. Kuźniewska - A. Lewandowska wyróżnienie
25.04.09 Rajd do miejsc Pamięci Narodowej p. M. Kuźniewska
p. D. Nisztor
p. B. Różańska
kl. IIIa, IId, Ib,c II miejsce
18.04.09 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa p. M. Kuźniewska - N. Jasińska X miejsce
26.03.09 konkurs plastyczny "Jajo wielkanocne" p. M. Kuźniewska




p. I. Kobylańska
- K. Wiśniewska
- T. Motyka
- K. Molendowska

- N. Sienkiewicz
- O. Szczęsna
- P. Jabłońska
- R. Kiljan
I miejsce
I miejsce
II miejsce

I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
23.03.09 XXII edycja konkursu "Mój Las" p. M. Kuźniewska - J. Jasińska
- A. Szulecka
I miejsce
20.04.09 "Zęby myj radośnie żyj" organizowany prze sanepid p. I. Kobylańska - N. Sienkiewicz I miejsce
20.04.09 Konkurs "W klasie z Jasiem" p. M. Sadecka - K. Marciniak II miejsce
25.03.09 Międzyszkolny konkurs recytatorski " Wierszem po mapie" p. J. Stasiak - O. Kaźmierska
- D. Lemanowicz
wyróżnienia
24.03.09 Konkurs literacki "W krainie lektur" p. M. Żbikowska - M. Gralicka I miejsce
17.03.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Cztery pory roku" p. A. Bendysz - J. Pełka II miejsce
16.03.09 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Karta wielkanocna" p. M. Kuźniewska - M. Wojciechowska
- K. Sadowski
- N. Sadowska
I miejsce
II miejsce
II miejsce
15.05.09 konkurs plastyczny "Śmieci mniej, Ziemi lżej" p. I. Kobylańska


p. D. Nisztor
- P. Jabłońska
- N. Sienkiewicz

- J. Kozłowski
- M. Rybarczyk
III miejsce
wyróżnienie

I miejsce
wyróżnienie
05.05.09 konkurs plastyczny organizowany przez PCK "90 lat PCK" p. I. Kobylańska - N. Przygócka II miejsce
28.05.09 IX edycja wojewódzkiego konkursu "Tomik Literacki Młodych Autorów" o tematyce przyrodniczej p. I. Kobylańska - P. Jabłońska III miejsce
09.05.09 konkurs plastyczny "Przyroda mój przyjaciel - zwierzęta chronione w moim rejonie" p. I. Kobylańska

p. M. Kuźniewska
- S. Ziębińska

- K. Molendowska
III miejsce

II miejsce
15.05.09 konkurs plastyczny "Logo szkolnej kampanii niezapominajkowej" p. A. Bendysz


p. I. Kobylańska
- J. Kożuszek

- O. Szczęsna
- P. Jabłońska
- N. Sienkiewicz
wyróżnienie

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
15.05.09 Konkurs plastyczny "Przyroda - moja miłość" p. A. Bendysz - M. Słupecki I miejsce
9.05.09 VIII edycja konkursu ekologicznego "Segreguj odpady" p. A. Bendysz


p. M. Kuźniewska



p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka
- M. Słupecki

- N. Olszewska
- M. Wojciechowska
- K. Molendowska
- N. Sadowska

cała klasa

- D. Paczkowski
- A. Latek
- W. Jędrzejewski
I miejsce






I miejsce


wyróżnienie
14.02.09 konkurs literacki na najładniejszy wiersz walentynkowy p. I. Kobylańska - R. Kiljan I miejsce
11.12.08 "Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa" p. B. Podraska - K. Klus I miejsce
17.03.09 Konkurs wiedzy o Płocku p. H. Staniszewska


p. I. Kobylańska


p. M. Kuźniewska

p. J. Stasiak
- A. Jazgarska
- A. Taras

- N. Adamska
- P. Jabłońska

- M. Wojciechowska

- K. Nowak
III miejsce


II miejsce


I miejsce

IV miejsce
17.12.08 "Najładniejsza kartka świąteczna" p. B. Podraska - K. Klus
- M. Robakiewicz
I miejsce
wyróżnienie
14.01.09 Magia Świąt Bożego Narodzenia p. B. Podraska - K. Klus wyróżnienie
13.02.09 "Najładniejsza kartka walentynkowa" p. B. Podraska


p. I. Kobylańska


p. M. Kuźniewska

p. A. Garwacka


p. J. Stasiak
- K. Klus

- J. Kuźniewska
- N. Sienkiewicz

- T. Motyka
- K. Molendowska

- Z. Wiśniewska
- D. Paczkowski

- O. Kożuszewska
wyróżnienie

I miejsce
III miejsce

I miejsce
III miejsce

II miejsce
wyróżnienie

I miejsce
02.03.09 "Najpiękniejsza palma wielkanocna" świetlica szkolna



p. I. Kobylańska


p. A. Bendysz




p. M. Kuźniewska
- K. Kuchta
- K. Marciniak
- P. Siarkowska

- J. Kuźniewska
- N. Przygucka

- M. Słupecki
- J. Kożuszek
- Z. Jasińska
- M. Ignasiak

- T. Motyka
II miejsce


I miejsce


I miejsce

II miejsce


wyróżnienie
21.11.08 "Najładniejsza kartka świąteczna" p. H. Staniszewska kl. III b nagrody za udział
19.05.09 Ogólnopolski konkurs "Klęska, powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga" p. J. Grala - P. Krzemińska I miejsce
02.02.09 Matematyczny Alfik p. H. Staniszewska - E. Herbuś
- M. Tugemon
I miejsce
II miejsce
12.03.09 VIII edycja konkursu literacko-plastycznego "Bohaterowie naszych lektur" p. H. Staniszewska - A. Jazgarska
- A. Baran
II miejsce
13.02.09 "Polska moja mała ojczyzna" - konkurs wiedzy o Polsce p. H. Staniszewska - A. Klasiak IV miejsce
03.2009 Ogólnopolski Konkurs Tematyczny Młody Europejczyk p. K. Aleksandrowicz

p. D. Nisztor
- S. Sawicka

- M. Wolny
- K. Sobczak
- A. Fabisiak
15 miejsce na 3347 uczest.
33 miejsce
34 miejsce
45 miejsce
7.04.09 I edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej "To jest twoja Europa" p. K. Aleksandrowicz - A. Tomczak
- J. Olszewski
I miejsce
III miejsce
11.03.09 XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców p. W. Dorobek
p. P. Zieliński
klasa VI a, b, d,  IV miejsce
28.11.08 VII Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka rocznik 94 p. J. Raczkowska klasa VI s VIII miejsce
11.03.09 XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt p. W. Dorobek klasa VI s I miejsce
9-11.03.09 VII Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt "Stasinki 2008" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Żyrardowie p. W. Dorobek klasa V s V miejsce
20.03.09 Mini piłka ręczna dziewcząt p. W. Dorobek klasa VI s III miejsce
  Międzypowiatowy finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt p. W. Dorobek klasa VI s I miejsce
11.02.09 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej p. J. Grala  - B. Sadłowski I miejsce
21.12.08 Konkurs na najpiękniejsza choinkę świąteczną p. K. Aleksandrowicz
p. B. Różańska
klasa VIb i Ic wyróżnienie
14.11.08  Finał Turniejady klas I-III     VI miejsce
21.02.09 XXIV Rajd Zima "Szlakami Powstania Styczniowego" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
- N. Sienkiewicz
ucz. kl. I-IV
wyróżnienie
II miejsce
05.02.09 Konkurs plastyczno-literacki "Na zimową nutę" org. przez świetlicę szkolna SP nr 23  p. I. Kobylańska - S. Ziębińska
- K. Dzikowska
- O. Szczęsna
- P. Jabłońska
- R. Kiljan
- N. Adamska
II miejsce

III miejsce

wyróżnienie
02.02.09 Konkurs plastyczny "Pomoc innym niesie radość" org. przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Płocku p. I. Kobylańska - N. Sienkiewicz II miejsce
18.11.08 Konkurs organizowany przez Klub Osiedla Dworcowa "W krainie fantazji rozbudzić marzenia" p. D. Nisztor - D. Jasiński wyróżnienie
12.12.08 Konkurs na "Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody p. M. Kuźniewska
p. T. Malicka
p. A. Umińska-Nowak
koło LOP I miejsce
 19.12.08 Międzyszkolny konkurs "Betlejemskie światełko pokoju" p. M. Kuźniewska - K. Sadowski
- N. Jasińska
wyróżnienie
wyróżnienie
17.12.08 Szkolny konkurs na Kartę Bożonarodzeniową p. M. Kuźniewska


p. D. Nisztor
- K. Moledowska
- T. Motyka
- N. Olszewska 
- N. Ziółkowska
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
III miejsce
12.12.08 Międzyszkolny konkurs "Najładniejsza ozdoba choinkowa" p. M. Kuźniewska - D. Kaszyński
- A. Szulecka
- K. Moledowska
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
4.12.08 Konkurs plastyczny "Gwiazdka Kubusia Puchatka" p. M. Kuźniewska - N. Jasińska wyróżnienie
21.11.08 Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Wędrówki z Pyzą Mazowiecką" p. M. Kuźniewska - T. Motyka
- K. Sadowski
- N. Jasińska
wyróżnienie
12.12.08 XXII "Mój Las" "Zwierzęta i ptaki mojego regionu i ich rola w przyrodzie" p. A. Bendysz


p. M. Kuźniewska



p. H. Nowak


p. H. Staniszewska


p. B. Podraska
- O. Smoleńska
- J. Pełka

- N. Jasińska
- A. Szulecka

- M. Wolny
- M. Iwaniak
- P. Dąbrowski

- M. Goleniewska
- M. Tugeman

- J. Bentlewska
- A. Wronowska
II miejsce


I miejsce



III miejsce


I miejsce


wyróżnienie
15.12.08 konkurs plastyczny "Gwiazdkowe zrób to sam" świetlica szkolna



p. A. Bendysz




p. H. Staniszewska


p. B. Podraska
- P. Stawicka
- A. Krzemińska
- O. Kalinoska
- G. Tugeman

- M. Słupecki
- S. Tarnicki
- M. Rybarczyk

- A. Jazgarska
- A. Krzywkowska

- D. Zoń
- K. Klus


wyróżnienie


I miejsce

II miejsce

I miejsce


III miejsce
II miejsce
15.12.08 Konkurs literacko-plastyczny "Wędrówki z Pyzą po kraju" p. D. Goździńska - S. Kurek
- P. Chrapkowski
- O. Markuszewska
wyróżnienie
20.11.08 Konkurs plastyczny "Znaki drogowe" p. D. Goździńska - P. Woźniak
- D. Falkowska
I miejsce
26.11.08 Regionalny konkurs ekologiczny p. M. Kuźniewska  - T. Motyka nagroda starosty
27.10.08 Szkolny Konkurs Plastyczny "Znam znaki drogowe" p. M. Kuźniewska - N. Jasińska
- M. Wojciechowska
II miejsce
26.11.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Płock jesienią" świetlica szkolna


p. M. Kuźniewska

p. B. Podraska
- J. Mroczek
- A. Rogowska

- K. Molendowska

- K. Klus
I miejsce
III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie
10.10.08 Plastyczny konkurs ekologiczny p. M. Kuźniewska








p. A. Garwacka



p. H. Staniszewska



p. B. Podraska
- T. Motyka
- N. Sadowska
- K. Sadowski
- N. Olszewska

- N. Jasińska
- K. Molendowska
- D. Kaszyński

- W. Jędrzejewski
- M. Łukasiak
- K. Stanisławska
- N. Piórkowska

- A. Dąbrowska
- A. Klasiak
- M. Tugeman

- M. Robakiewicz
- K. Klus
I miejsce
II miejsce

III miejsce


wyróżnienie


III miejsce
wyróżnienie
III miejsce
wyróżnienie

II miejsce
Wyróżnienie
wyróżnienie

II miejsce
26.11.08 "Wypadki na drogach" porozmawiajmy - konkurs plastyczny org. MCDN w Płocku p. I. Kobylańska

p. H. Staniszewska
- N. Adamska

- A. Dąbrowska
- A. Taras
wyróżnienie

udział
28.11.08 Konkurs plastyczny "Jestem pieszym, jestem wzorowym rowerzystą" p. A. Bendysz


p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka


p. D. Nisztor


p. H. Staniszewska
- O. Smoleńska
- J. Pełka

- K. Dzikowska
- S. Dębińska

- K. Pesta
- O. Jaworska

- T. Kędzierski
- O. Lipińska

- A. Jazgarska
- A. Taras

I miejsce


I miejsce


III miejsce

wyróżnienie


nagroda specjalna
27.10.08 Mini olimpiada "Jestem bezpieczny na drodze" p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka


p. B. Podraska
- P. Jabłońska
- M. Rutkowski

- W. Jędrzejewski
- D. Paczkowski

- J. Mroczek
- M. Sebastianowska
I miejsce


II miejsce


wyróżnienie
  Konkurs na wiersz o tematyce matematycznej p. R. Fistkowska - K. Kepczyński
- S. Ogieniewska
- A. Nowak
I miejsce
II miejsce
III miejsce
  Konkurs Plastyczno-literacki "Mój dom przyjazny środowisku" p. M. Sadecka - E. Markuszewska II miejsce
  Konkurs Literacki "W świecie baśni Andersena" p. M. Sadecka - E. Markuszewska
- M. Bielska
I miejsce
II miejsce
17.03.08 Drużynowe Zawody Pływackie klas III-VI w kategorii chłopców     VI miejsce
20.10.08 Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" p. K. Bieńkowska


p. D. Goździńska


p. I. Kobylańska

p. A. Garwacka


p. H. Staniszewska

p. B. Podraska
 - G. Tugeman
- K. Staniszewska

- O. Krajewska
- O. Markuszewska

- O. Szczęsna

- K. Pesta
- M. Łukasiak

- M. Tugeman
- A. Dąbrowska

- M. Robakiewicz
I miejsce


I miejsce
III miejsce

II miejsce

III miejsce
Wyróżnienie

wyróżnienie


II miejsce
06.10.08 Szkolny konkurs ph "Wybory Super Chłopaka" p. K. Bieńkowska

p. H. Staniszewska
- J. Dąbrowski

- A. Taras
I miejsce

I miejsce
15.11.08 Międzyszkolny konkurs plastyczny "w krainie fantazji" p. A. Bendysz


p. M. Kuźniewska

p. D. Goździńska


p. H. Staniszewska
-K. Pajączkowska
-J. Pełka

- D. Kaszyński

- O. Kowalska

- M. Sobczak
- A. Taras
III miejsce
wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie


wyróżnienie
08.11.08 XVII Rajd Niepodległością "konkurs Pieśni Legionowej" p. J. Junkiert

p. B. Różańska
p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowskla
klas IVd, IVf

 

 

I miejsce


II miejsce
08.11.08 XVII Rajd Niepodległości "szlakami Legionistów Płockich" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
klas Ib, Ic, i Vb II miejsce
27.10.08 Mini olimpiada "Jestem bezpieczny na drodze" p. I. Kobylańska  -P. Jabłońska
-M. Rutkowski
I miejsce
20.10.08 Szkolny okazyjny konkurs "segreguj odpady" p. I. Kobylańska 
p. M. Kuźniewska
p. D. Nisztor
cała klasa  III miejsce
I miejsce
I miejsce
25.10.08 XXX" Rajd Ciżemka" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
uczniowie klas Ib
 i IV b
II miejsce
18.10.08 XXX Rajd Pieczonego ziemniaka p. A. Bendysz 
p. D. Nisztor
p. M. Kuźniewska
p. H. Nowak
p. M.Wawro
uczniowie klas I-VI I miejsce
20.09.08  XI Zlot po ziemi mazowieckiej - rajd pieszy p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. D. Nisztor
p. H. Nowak  
uczniowie klas I-VI II miejsce
16.09.08 Konkurs Leśny Regionalna dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi p. A. Bendysz -A. Pastemakiewicz
-M. Korzeniewski
I miejsce
17-19.04.09 Ogólnopolski turniej piłki ręcznej rocznik 95 p. B. Kret klasa Ibg IV miejsce
  konkurs matematyczny dla klas I gimnazjum "Zostań orłem" p. R. Fistkowska
p. E. Rogalska
- M. Stypik
- A. Witczewska
- T. Kęsy
- P. Ziemkiewicz
- D. Ziółkowski
IV miejsce
 15.05.09 Zawody międzypowiatowe w lekkiej atletyce p. M. Czerwiński - M. Stypik
- K. Wilamowska
- D. Salwa
sztafeta 4x100
I miejsce
III miejsce
IV miejsce
IV miejsce
11.02.09 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" p. J. Grala - M. Fabisiak III miejsce
04.09 Turniej BRD - eliminacje miejskie p. J. Grala - B. Sandurski
- M. Fabisiak
- A. Przybyszewski
III miejsce
01.04.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Ciechanów p. M. Czerwiński klasa IIIa  II miejsce
03.03.09 Gimnazjada - Piłka ręczna chłopców p. P. Górecki klasa III b II miejsce
  XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt p. M. Czerwiński klasa IIIa  I miejsce
12.02.09 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" p. J. Grala  - M. Fabiszak III miejsce
27.02-
01.03.09
Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kadetek z Działdowie p. I. Jasiński kl. Ia, IIa, IIIa IV miejsce
 12-13.02.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki kadetek w Gdyni p. I. Jasiński  kl. IIa. IIIa IV miejsce
  Konkurs na wiersz o tematyce matematycznej p. R. Fistkowska K. Kępczyński
S. Ogieniewska
A. Nowak
I miejsce
II miejsce
III miejsce
26.11.08 Wypadki na drogach p. K. Aleksandrowicz M. Dądalski
A. Stępniak
III miejsce
  X Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Radom 2008 p. D. Stępniak III ag II miejsce
7.01.09  Koszykówka Dziewcząt     I miejsce
04.11.08 Międzyszkolny konkurs Profilaktyczny "Bliżej siebie - dalej od przemocy" p. B. Mrowiec III bg II miejsce
11.08 Turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Gimnazjum nr 5 w Płocku     II miejsce