OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2009/2010

data temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu
21.12.10 Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa p. M. Kuźniewska


p. B. Podraska
 
- J. Jasińska
- K. Mikołajczyk

- A. Wronowska
- M. Lorenc
wyróżnienie
II miejsce

I miejsce
II miejsce
23.02.10 Szkolny Konkurs o Życiu i Twórczości F. Chopina p. J. Junkiert - D. Woźnicka - VIa
- J. Szczepańska - VIc
- E. Markuszewska - Vc
I miejsce
II miejsce
III miejsce
19.01.10 Konkurs ortograficzny dla klas III p. K. Bieńkowska - K. Staniszewska
- Z. Golatowska
- W. Wroniecka
- M. Jaśkiewicz
II miejsce
3.12.09 Konkurs LOP Mój las "Cztery pory roku w lesie" p. H. Staniszewska

p. A. Walczewska

p. B. Podraska
- E. Fabiszak
- A. Kawczyńska
- S. Latarski
- R. Ciastkowski
- J. Bentlewska
- M. Sebastianowicz
III miejsce

wyróżnienie

III miejsce
19.11.09 Obserwacja ptaków z podwórka - ptaki dookoła nas p. H. Staniszewska - A. Kawczyńska wyróżnienie
30.10.09 Ekologiczny porządek "Wokół mnie" p. H. Staniszewska - L. Kadylak II miejsce
16.10.09 Międzyszkolny konkurs recytatorski "Brzechwa dzieciom" p. H. Staniszewska

p. A. Bendysz

p. A. Walczewska

p. I. Kobylańska
- N. Lewandowska

- M. Słupecki

- M. Junkiert

- O. Szczęsna

wyróżnienie


I miejsce

II miesjce
9.12.09 Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze kwitnące rośliny ogrodowe" p. K. Bieńkowska

p. A. Bendysz

p. A. Garwacka
- W. Wroniecka

- M. Słupecki

- W. Jędrzejewski
wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce
28.10.09 Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla klas III p. K. Bieńkowska - Z. Starzyńska II miejsce dr.
14.12.09 XXIII edycja konkursu "Mój las" p. M. Sadecka


p. A. Bendysz


p. M. Kuźniewska
- A. Kubiak
- A. Opławska

- O. Smoleńska
- J. Pełka

- K. Mikołajczyk
- J. Jasińska
II miejsce

wyróżnienie


I miejsce
I.2010 Najlepsi czytelnicy klas II p. M. Sadecka - M. Ambroziak
- A. Kubiak
II miejsce
III miejsce
25.11.09 "Jestem bezpieczny na drodze" p. M. Sadecka


p. B. Podraska
 
- A. Górecki
- M. Tobiasz

- M. Sebastianowicz
- D. Zoń
II miejsce


II miejsce
25.11.09 Światowy Dzień Pluszowego Misia p. H. Staniszewska
P. K. Bieńkowska
kl. Id
kl. IIIc
III miejsce
II miejsce
25.11.09 "Jestem wzorowym pieszym, rowerzystą" p. H. Staniszewska

p. M. Sadecka

p. K. Bieńkowska


p. A. Garwacka

p. I. Kobylańska

p. B. Podraska
- A. Kawczyńska

- A. Popławska

- M. Izydorski
- K. Wiśniewski

- P. Wróbel

- N. Sienkiewicz

- A. Wronowska
wyróżnienie

I miejsce

I miejsce
wyróżnienie

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie
07.11.09 XVIII Rajd Niepodległości "Szlakami Legionistów Płockich" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
kl. IIb II miejsce
19.10.09 XI edycja Międzyszkolnego konkursu plastycznego "Płock - jesienią" p. A. Bendysz - M. Rybarczyk II miejsce
23.10.09 Szkolny konkurs "Mini olimpiada - Jestem bezpieczny na drodze" p. A. Bendysz - J. Pełka
- M. Ignaczak
I miejsce
10.11.09 Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką" p. A. Bendysz - M. Rybarczyk wyróżnienie
28.10.09 Szkolny konkurs czytelniczy "Znam dzieci z Bullerbyn" p. A. Garwacka

p. I. Kobylańska
- M. Łukasiak

- K. Dzikowska
I miejsce

III miejsce
19.11.09 Obserwacja ptaków z podwórka - "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas" międzyszkolny konkurs plastyczny p. A. Garwacka

p. I. Kobylańska

p. M. Kuźniewska
 
- N. Piórkowska

- R. Kiljan

- K. Mikołajczyk
- J. Jasińska
wyróżnienie

III miejsce

wyróżnienie
wyróżnienie
16.10.09 Międzyszkolny konkurs ekologiczny "Czysta planeta Ziemia to nasza przyszłość" p. I. Kobylańska
p. K. Bieńkowska
p. D. Nisztor
- K. Dzikowska - IIIb
- Z. Starzyńska - IIIc
- K. Pracka - IIId
III miejsce
30.09.09 Konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo dziecka na drodze" p. D. Goździńska

p. M. Kuźniewska
 
- S. Pałysa

- J. Jasińska
- B. Sadowski
III miejsce

wyróżnienie
wyróżnienie
28.10.09 Najlepiej pracujące "SK LOP" p. M. Kuźniewska SK LOP I miejsce
10.10.09 XXXI Rajd Pieczonego Ziemniaka p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
p. B. Podraska
kl. I-III IV miejsce
30.11.09 Konkurs plastyczny "Znaczek odblaskowy" p. A. Walczewska

p. M. Kuźniewska
 
- M. Szymeon

- F. Starzyński
- K. Różalski
II miejsce

I miejsce
wyróżnienie
6.11.09 Konkurs plastyczny "W świecie fantazji - moje marzenia" p. A. Walczewska - N. Chmielewska wyróżnienie
10.12.09 VII Edycja Konkursu Ekologicznego dla uczniów z terenu woj. Mazowieckiego p. I. Kobylańska - N. Sienkiewicz wyróznienie
11.12.09 Konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę choinkową "Gwiazdkowe zrób to sam" p. I. Kobylańska

p. A. Garwacka
 
- N. Adamska
- S. Ziębińska

- M. Kubacka
- P. Wróbel
- O. Jaworska
I miejsce
III miejsce

II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
9.12.09 "Najładniejsza szopka świąteczna" p. B. Podraska - T. Antosik
- K. Klus
I miejsce
30.09.09 Konkurs "Wybory Super Chłopaka" w kategorii klas II p. B. Podraska - A. Lewandowski I miejsce
30.09.09 Konkurs "Wybory Super Chłopaka" w kategorii klas III p. K. Bieńkowska - J. Dąbrowski I miejsce
XII.09 Konkurs plastyczny "Projekt kartki Bożonarodzeniowej p. D. Goździńska


p. K. Bieńkowska
- O. Kosakowska
- E. Kozłowska

- W. Korzeniewska
I miejsce
III miejsce

I miejsce
25.11.09 Konkurs plastyczny "Projekt znaczka odblaskowego" p. D. Goździńska - O. Niedzielski III miejsce
19.11.09 Konkurs plastyczny "W krainie fantazji" p. D. Goździńska

p. H. Staniszewska

p. A. Bendysz

p. M. Kuźniewska
- M. Żółtowski

- N. Lewandowska

- M. Trzaska

- F. Starzyński
III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie
23.10.09 Konkurs plastyczny "Krasnoludki są na świecie" p. D. Goździńska

p. K. Bieńkowska

p. A. Garwacka
- O. Niedzielski

- W. Wroniecka

- A. Fornalik
wyróżnienie

III miejsce

wyróżnienie
16.10.09 Konkurs piosenki "Śpiewać każdy może" p. D. Goździńska


p. K. Bieńkowska



p. H. Staniszewska

p. M. Sadecka

p. A. Bendysz

p. A. Garwacka

p. I. Kobylańska

p. M. Kuźniewska

p. B. Podraska
- V. Paoli
- N. Grzelak

- G. Tugeman
- Z. Golatowska
- K. Staniszewska

- Z. Kopczyńska

- K. Jędrzejczak

- W. Zgliński

- K. Pesta

- N. Sienkiewicz

- J. Jasińska

- M. Robakiewicz
II miejsce
III miejsce

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

II miejsce

wyróżnienie

III miejsce

I miejsce

wyróżnienie
16.09.09 Bezpieczeństwo dziecka na drodze p. D. Goździńska
p. H. Staniszewska
- S. Pałysa
- E. Fabiszak
- A. Kawczyńska
- N. Lewandowska
- J. Krysiak
III miejsce
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
15.10.09 Bieg Tumski p. D. Stępniak - Sobczak III miejsce
25-27.09 Turniej koszykówki w Głownie p. D. Stępniak kl. VIs V miejsce
26.09.09 Turniej Piłki Ręcznej w Łodzi   kl. VId I miejsce
11-13.09 Turniej koszykówki Bydgoszcz p. M. Czerwiński kl. Vs IV miejsce
6.12 Mini-koszykówka dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. D. Stępniak kl. VIs I miejsce
21.01.10 Unihokej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. Ł. Świątek kl. V-VI V-VIII miejsce
25.01.10 Turniej Piłki Ręcznej chłopców w Bielsku p. P. Górecki
p. A. Kulpiński
kl. Vf
kl. VId
II miejsce
I miejsce
12-12.12 IX Ogólnopolski Turniej Katarzynka Cup w koszykówce dziewcząt p. M. Czerwiński kl. Vs II miejsce
4-6.12 X Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików p. A. Kulpiński
p. Ł. Świątek
kl. VId VII miejsce
27-19.11 Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt p. M. Czerwiński kl. Vs II miejsce
19.09.09 SKKT-PTTk "Włóczykije" p. A. Bendysz
p. D. Nisztor
p. B. Różańska
p. A. Dąbrowska
III d
II b
II c
 
II miejsce
09.09 Skok w dal, rocz. 99 w Płockich Czwartakach Lekkoatletycznych   - W. Bukowska
- Wilamowska
I miejsce
II miejsce
09.09 Bieg na 600m, rocz. 97 i 98 w Płockich Czwartakach Lekkoatletycznych p. M. Czerwiński - A. Szczepańska
- Sowińska
III miejsce
I miejsce
09.09 Rzut piłka palantową, rocz. 97 i 98 w Płockich Czwartakach Lekkoatletycznych   - M. Grzelak
- Kot
I miejsce
III miejsce
09.09 Bieg na 300m, rocz. 97 i 98 w Płockich Czwartakach Lekkoatletycznych   - A. Błachnio III miejsce
09.09 Bieg na 60m, rocz. 99 w Płockich Czwartakach Lekkoatletycznych   - W. Bukowska
- Wilamowska
II miejsce
II miejsce
27.01.09 Piłka ręczna w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. A. Kulpiński kl. IIIb II miejsce
17.12.09 Koszykówka w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. I. Jasiński kl. IIIa I miejsce
25.01.10 Turniej Piłki Ręcznej chłopców w Bielsku p. P. Zieliński
p. Ł. Świątek
kl. Ib II miejsce
04-06.12 X Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików p. P. Zieliński kl. Ib II miejsce
27.29.11 Andrzejkowy turniej koszykówki dziewcząt p. W. Dorobek kl. Ia III miejsce
13-14.11 Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Niepodległości r.95 p. P. Górecki kl. IIb II miejsce
07.10 Sztafetowe biegi przełajowe p. I. Jasiński
p. J. Raczkowska
IIIa
IIa
V miejsce
25-27.09 Turniej koszykówki Kadetek w Inowrocławiu p. J. Raczkowska kl. IIa IV miejsce
27-29.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt w Płocku p. W. Dorobek kl. Ia III miejsce
25-27.09 Turniej koszykówki w Wołominie p. I. Jasiński kl. IIIa II miejsce
18-20.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt w Kutnie P. W. Dorobek kl. Ia VII miejsce
23.02.10 Szkolny Konkurs o Życiu i Twórczości F. Chopina p. J. Junkiert - A. Waćkowska - IIIa
- D. Sadowski - IIb
- L. Al-Azab - IIa
I miejsce
II miejsce
III  miejsce
26.02.10 I Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Muzycznej o Życiu i Twórczości Fryderyka Chopina p. J. Junkiert - M. Grabowska - IIIa
- A. Witczewska - IIa
- M. Krac - IIb
II miejsce ind.
III m. druż.
III m. cz. plas.
27.01.09 Piłka ręczna w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. A. Kulpiński kl. IIIb II miejsce
17.12.09 Koszykówka w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej p. I. Jasiński kl. IIIa I miejsce
25.01.10 Turniej Piłki Ręcznej chłopców w Bielsku p. P. Zieliński
p. Ł. Świątek
kl. Ib II miejsce
04-06.12 X Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików p. P. Zieliński kl. Ib II miejsce
27.29.11 Andrzejkowy turniej koszykówki dziewcząt p. W. Dorobek kl. Ia III miejsce
13-14.11 Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Niepodległości r.95 p. P. Górecki kl. IIb II miejsce
07.10 Sztafetowe biegi przełajowe p. I. Jasiński
p. J. Raczkowska
IIIa
IIa
V miejsce
25-27.09 Turniej koszykówki Kadetek w Inowrocławiu p. J. Raczkowska kl. IIa IV miejsce
27-29.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt w Płocku p. W. Dorobek kl. Ia III miejsce
25-27.09 Turniej koszykówki w Wołominie p. I. Jasiński kl. IIIa II miejsce
18-20.09 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt w Kutnie P. W. Dorobek kl. Ia VII miejsce