OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2010/2011

data temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu
9.12.10 Gwiazdkowe zrób to sam p. H. Staniszewska - D. Gubler
- P. Dramińska
wyr.
wyr.
14.12.10 VIII edycja Konkursu Ekologicznego Województwa Mazowieckiego p. H. Staniszewska

p. M. Kuźniewska
- N. Lewandowska

- F. Starzyński
laureat

laureat
14.12.10 Konkurs "Mój las" p. H. Staniszewska


p. J. Stasiak


p. M. Kuźniewska


p. A. Bendysz


p. D. Goździńska


 
- A. Korczyńska
- N. Lewandowska

- M. Ziółkowska
- O. Kaźmierska

- J. Jasińska
- K. Mikołajczyk

- O. Smoleńska
- J. Pełka

- O. Kosakowska
- V. Paoli
- M. Jedrzejewski
- P. Kubacki
III m.


III m.
wyr.

I m.


III m.


III m.
III m.
wyr.
wyr.
20.09.10 "Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2010" - p. D. Nisztor

p. A. Garwacka
- M. Gawska

- W. Bańka
wyr.

II m.
12.2010 "Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa" - p. D. Nisztor



p. J. Stasiak


p. E. Bońkowska

p. A. Garwacka
 
- J. Pietrykowska
- N. Taras
- N. Gawska

- A. Garwacka
- K. Kupliński

- P. Litwin

- D. Falkowska
- M. Janiszewski
I m.
III m.
wyr.

I m.
III m.

wyr.

I m.
II m.
29.10.10 Konkurs piosenki "Każdy może śpiewać" p. J. Stasiak

p. H. Staniszewska

p. A. Bendysz

p. A. Walczewska

p. I. Kobylańska


p. A. Garwacka

p. M. Kuźniewska
- O. Waćkowska

- E. Fabiszak

- W. Zgliński

- N. Chmielewska

- W. Kaszyńska
- A. Przeworska

- N. Andryjańczyk

- J. Jasińska
III m.

II m.

II m.

I m.

I m.
III m.

II m.

III m.
03.12.10 Turniej "Mikołajkowy" w dwa ognie p. J. Stasiak

p. A. Bendysz
drużyna

klasa IIIb
III m.

I m.
28.10.10 Miniolimpiada "Jestem bezpieczny na drodze" p. H. Staniszewska


p. E. Bońkowska


p. A. Walczewska


p. M. Kuźniewska
 
- J. Łyziński
- D. Mołkawski

- P. Litwin
- A. Sienkiewicz

- B. Zuchara
- K. Bilicki

- P. Sobiecki
- F. Starzyński
III m.


III m.


I m.


II m.
18.11.10 Konkurs plastyczny "W krainie fantazji" p. H. Staniszewska

p. A. Bendysz


p. A. Walczewska

p. D. Goździńska


p. A. Garwacka


 
- N. Lewandowska

- O. Wiśniewska
- W. Zgliński

- D. Liszka

- N. Grzelak
- M. Kacperska

- A. Motyń
- M. Gubler
- D. Filkowska
- Z. Lewandowska
wyr.

I m.
wyr.

wyr.

wyr.
wyr.

II m.
III m.
wyr.
wyr.
07.12.10 konkurs plastyczny "Jesienne plenery" p. H. Staniszewska

p. E. Bońkowska



p. D. Goździńska


p. M. Kuźniewska
- A. Kawczyńska

- W. Sulkowska
- K. Kęsik
- B. Kęsik

- M. Jędrzejewski
- M. Kacperska

- E. Chrobocińska
wyr.

I m.
wyr.
wyr.

wyr.
wyr.

II m.
09.12.10 konkurs plastyczno-fotograficzny "Moja mała ojczyzna" p. H. Staniszewska

p. D. Goździńska

p. I. Kobylańska




p. M. Kuźniewska
- P. Dramińska

- K. Zaleski

- H. Wiśniewska
- A. Zobiński
- L. Kędzierska
- K. Łukasiak

- T. Strzałkowski
II m.

II m.

III m.
wyr.
wyr.
wyr.

wyr.
09.12.10 Międzyszkolny konkurs fotograficzny org. przez Wodociągi Płockie p. H. Staniszewska

p. I. Kobylańska
 
- J. Mustwiłło

- A. Przeworska
- K. Wilary
wyr.

II m.
wyr.
14.12.10 konkurs plastyczny "W świcie baśni i legend Bożonarodzeniowych" p. H. Staniszewska

p. I. Kobylańska


p. D. Goździńska
 
- P. Dramińska

- L. Kędzierska
- J. Wójcik

- E. Kozłowska
- K. Cecelak
III m.

I m.
wyr.

II m.
wyr.
19.04.11 Konkurs Piosenki Filmowej i Misicalowej p. J. Junkiert - P. Brudzyńksa
- T. Kędzierski
- G. Tugeman
I m.
II m.
III m.
08.04.11 Ozdoby Wielkanocnego stołu p. A. Garwacka - K. Szymeon
- M. Gubler
- D. Filkowska
nagroda I stopnia
08.04.11 Tradycje Wielkanocne p. A. Garwacka - D. Filkowska III m.
25.11.10 X Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Piccolo Cante" p. J. Junkiert - W. Zgliński wyr.
16.12.10 Konkurs Kolęd w Duetach p. J. Junkiert - N. Chmielewska
- D. Liszka

- W. Zgliński
- T. Kędzierski
II m.


wyr.
23.10.10 XXXII Rajd Pieszy "Ciżemka" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
uczniowie klas I-IV I m.
06.11.10 XVII Rajd "Szlakami Legionistów Płockich" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
p. D. Nisztor
uczniowie klas I-III II m.
09.11.10 Konkurs plastyczny "Jestem bezpiecznym pieszym, rowerzystą" p. A. Bendysz

p. E. Bońkowska

p. I. Kobylańska

p. D. Nisztor

p. M. Kuźniewska
- M. Słupecki

- A. Łupiński

- L. Kędzierska

- N. Taras

- F. Starzyński
I m.

wyr.

laureat

laureat

laureat
22.11.10 Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Zbiegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyza Mazowiecką" p. A. Bendysz

p. A. Walczewska

p. D. Goździńska


p. M. Kuźniewska
 
- O. Smoleńska

- M. Junkiert

- N. Grzelak
- M. Kacperska

- F. Starzyński
- J. Jasińska
II m.

II m.

III m.
wyr.

I m.
wyr.
11.01.11 Międzyszkolny konkurs na "Najlepsze koło SKKT - PTTK" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. B. Różańska
uczniowie klas I-III II m.
14.01.11 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa" p. M. Kuźniewska

p. D. Goździńska
- M. Wojciechowski

- A. Markuszewska
wyr.

I m.
04.12.10 Konkurs plastyczny "Nieśmy Betlejemskie światełko pokoju" p. E. Bońkowska - K. Kęsik
- B. Kęsik
III m.
09.2010 Konkurs plastyczny "Dzień Bociana" org. przez Gazetę Wyborczą p. A. Bendysz - J. Kożuszek
- O. Smoleńska
III m
wyr.
18.09.10 Rajd pieszy XXXII p. A. Bendysz
p. H. Staniszewska
p. B. Różańska
uczniowie klas IIb, IIIc, IIIb I m.
09.10.10 Rajd pieszy XXXII - "Pieczonego ziemniaka" p. A. Bendysz
p. A. Dąbrowska
p. D. Nisztor
p. B. Podraska
p. M. Wawro
uczniowie klas I, IIa, c, IIIb,d,e, IV II m.
01.10.10 Wybory superchłopaka w klasach III   - M. Słupecki  
12. 2010 Konkurs plastyczny "Szpital bez bólu" p. D. Goździńska - E. Kozłowska I m.
20.01.11 Konkurs plastyczny "Portret Babci i Dziadka p. D. Goździńska - K. Zaleski I m.
04.03.11 Konkurs plastyczny "Cztery pory roku" p. D. Goździńska - V. Paoli II m.
04.02.11 Konkurs plastyczny "Kartka Walentynkowa" p. D. Goździńska - M. Kacperska
- J. Naporowska
I m.
II m.
25.03.11 Wybory Super Dziewczyny klas II p. D. Goździńska - A. Markuszewska
- E. Woźniak
II m.
I m.
24.03.11 Konkurs czytelniczy "Julian Tuwim i jego bohaterowie" p. D. Goździńska - E. Kozłowska I m.
23.11.10 III Edycja Międzyszkolnego konkursu języka angielskiego "The Smarters Brain Twister" - p. A. Krankiewicz - J.Jasińska II m.
15.10.10 Międzyszkolny konkurs plastyczny LOP "Ptaki mazowieckich pól, łąk i terenów podmokłych" - p. A.Walczewska

- p. I. Kobylańska


p. M. Kuźniewska
 
- S. Latarski

- A. Przeworska
- W. Kaszyńska

- R. Politowski
- K. Różalski
wyr.

II m.
III m.

II m.
wyr.
6.12.10 Konkurs plastyczny "Słonik - mój przyjaciel" p. D. Goździńska - M. Kacperska
- V. Paoli
- O. Kosakowska
II m.
III m.
wyr.
04.11.10 "Mamy pomysł - wykorzystamy odpady" p. D. Nisztor - M. Jakubowski laureat
14.12.10 Konkurs literacki "W świcie baśni i legend" p. D. Goździńska - O. Niedzielski
- E. Markuszewska
II m.
wyr.
03.12.10 Międzyszkolny konkurs "Płock jesienią" p. M. Kuźniewska - R. Politowicz wyr.
  Międzyszkolny Konkurs Kreatywności pt. „Ciekawa budowla”

p. H. Nowak

- N. Rychlik
- A. Chudzik
- M. Wolny
wyr.
  VII Mazowiecki Turniej Szachowy im. Jana Pawła II p. B. Różańska - L. Potkańska I m.
  Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bądźmy świadkami miłości”

p. M. Wiśniewska

- M. Kubera II m.
  Konkurs plastyczny organizowany przez Klub Osiedla Dworcowa „Ozdoba Choinkowa”

p. J. Grala




 

p. M. Wiśniewska
 

- K. Dzikowska
- W. Waśkiewicz
- K. Wiśniewski
- O. Lipińska
- A. Szczepanik
- T. Motyka

- Kozłowska
- Baranowska


wyr.





II m.
wyr.
  Ogólnopolski konkurs z okazji Dnia Papieskiego org. Przez G nr 3 w Płocku

p. A. Tyńska

- M. Kubera II m.
19.04.11 Konkurs Piosenki "pamiętajmy o Osieckiej" p. J. Junkiert - K. Kopeć wyróżnienie
  Wojewódzki Konkurs Matematyczny

p. E. Rogalska

- M. Hućko finalistka
  „Najlepiej pracujące SK LOP”

p. A. Umińska- Nowak

członkowie
SK LOP
II miejsce
  Etap regionalny XXIV edycji Ogólnopolskiego konkurs „Mój las”

p. A. Umińska- Nowak

- M. Krac
- A. Witczewska
- A. Gawińska
III miejsce
  „Ptaki mazowieckich pól, łąk i terenów podmokłych”

p. A. Umińska- Nowak

- E. Sławińska
- A. Grzymała
II miejsce
wyróżnienie
  Etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK p. A. Umińska- Nowak - E. Jankowska I miejsce
  VIII Edycja Konkursu Ekologicznego organizowanego przez Delegaturę Urzędu Marszałkowskiego w Płocku p. A. Umińska- Nowak - A. Grzymała finalistka II etapu
  Powiatowy finał Koszykówki chłopców p. P. Górecki III b I miejsce
  Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej ( Łódź) p. A. Kulpiński I b II miejsce
  Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej (Gdańsk) p. A. Kulpiński I b III miejsce
  Turniej piłki ręcznej (Płock) p. A. Kulpiński I b I miejsce
 

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Głowno

p. D. Stępniak I ag VII miejsce
11.2011 X Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. p. D. Stępniak klasa I ag III miejsce
  XXXIV Listopadowy Turniej Piłki Ręcznej- chłopców

p. A. Kulpiński
p. P. Zieliński

p. P. Górecki

I b
II b

III b

III miejsce
II miejsce
XIV miejsce
  Koszykówka dziewcząt klas gimnazjalnych z Płocka p. W. Dorobek II a I miejsce