OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2011/2012

temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu

„Przyroda- Twój Przyjaciel- Grzyb jadalny czy trujący”

 

p. M. Cieśla

p. A. Garwacka

p. M. Kuźniewska

p. H. Staniszewska

p. D. Goździńska

p. I. Kobylańska

p. T. Malicka

- M. Mikołajczyk

- Z. Lewandowska

- J. Jasińska

- A. Kawczyńska

- V. Paoli

- F. Bańka

- N. Krupka

II m-ce

II m-ce

III m-ce

wyróżnienie

wyróżnienie

III m-ce

I m-ce

„Najlepiej pracujące SK LOP” p. M. Kuźniewska SK LOP I m-ce
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mimozami jesień się zaczyna”

p. I. Kobylańska

 

- M. Rakowska

- A. Zgliński

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs plastyczny    „W krainie fantazji- rozbudzić marzenia”

p. I. Kobylańska

p. D. Nisztor

p. M. Kuźniewska

p. A. Walczewska

 

p. H. Staniszewska
p. K. Bieńkowska

 

- L. Kędzierska

- Ł. Dybiec

- M. Wojciechowski

- A. Szymeon

- M. Szymeon

- Z. Kopczyńska
- Z. Michalak
- L. Górnicka
- N. Makowska

II m-ce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie
udział

 

Międzyszkolny konkurs plastyczno- komputerowy „Moja miejscowość za 300 lat”

p. I. Kobylańska

p. M. Kuźniewska

- M. Rakowska

- M. Wojciechowski

II m-ce

wyróżnienie

Etap regionalny XXV edycji ogólnopolskiego konkurs „Mój las”-

p. D. Nisztor

 

 

 

 

p. H. Staniszewska

 

 

p. M. Kuźniewska

 

 

p. I. Kobylańska

 

 

p. A. Walczewska

 

 

p. H. Nowak
 

- K. Wróbel

- J. Kubacki

- N. Taras

- O. Najmrodzka

 

- A. Kawczyńska

- J. Krysiak

 

- K. Różalski

- J. Jasińska

 

- M. Rakowska

- W. Kaszyńska

 

- M. Zielińska

- B. Liana

 

- M. Tugeman

- A. Taras

I m-ce

 

III m-ce

 

 

II m-ce

 

 

III m-ce

 

 

III m-ce

 

 

III m-ce

 

 

II m-ce
 

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny LOP „Ptaki terenów wodnych i błotnych Mazowsza”.

p. B. Podraska

p. M. Kuźniewska

p. D. Nisztor

p. I. Kobylańska

 

 

 

p. A. Garwacka

p. A. Walczewska

 

 

p. H. Staniszewska

 

 

p. K. Bieńkowska

 

 

p. T. Biernat- Malicka

p. H. Nowak

p. A. Bendysz

- P. Pietrzak

- R. Politowicz

- M. Myzia

- W. Kaszyńska

- K. Wilary

- O. Wilary

 

- A. Moryń

- S. Latarski

- A. Wiśniewska

 

- A. Kawczyńska

- E. Fabiszak

 

- M. Ziemiński

- M. Klus

 

- N. Krupka

- A. Taras

- A. Szwec

I m-ce

II m-ce

II m-ce

I m-ce

III m-ce

wyróżnienie

 

III m-ce

I m-ce

III m-ce

 

III m-ce

wyróżnienie

 

II m-ce

III m-ce

 

wyróżnienie

wyróżnienie

II m-ce

IX Międzyszkolny Przegląd Twórczych Możliwości.

p. I. Kobylańska

 

- A. Przeworska

- K. Łukasiak

laureat

laureat

„Pejzaż jesienny”- konkurs plastyczny

p. K. Bieńkowska

p. A. Garwacka

 

 

p. D. Goździńska

p. H. Staniszewska

 

- M. Klus

- A. Moryń

- D. Filkowska

 

- N. Grzelak

- J. Krysiak

- J. Mustwiło

II m-ce

laureaci

 

 

I m-ce

III m-ce

IV m-ce

Konkurs literacko- plastyczny „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką”

p. I. Kobylańska

p. M. Kuźniewska

p. D. Nisztor

p. D. Goździńska

p. A. Bendysz

- W. Lejza

- B. Sadowski

- Ł. Dybiec

- A. Markuszewska

- A. Szwech

II m-ce

III m-ce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

I edycja Konkursu literacko- plastycznego „Z piórem i pędzlem bliżej Hiszpanii”

p. D. Nisztor

p. D. Goździńska

- W. Różańska

- K. Zaleski

III m-ce

wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Jesienne plenery” p. D. Goździńska - O. Kosakowska III m-ce

Konkurs plastyczny

„Kwiaty w różnych porach roku”

p. D. Goździńska

- N. Grzelak

wyróżnienie

„Eko- Asy z trzeciej klasy”- konkurs ekologiczny

p. A. Walczewska

p. D. Goździńska

p. H. Staniszewska

- M. Junkiert

- E. Woźniak

- D. Małkowski

I m-ce druż.

I m-ce druż.

I m-ce druż.

„Moje miasto Płock- historia i teraźniejszość”- projekt znaczka w programie Microsoft Power Point

p. A. Walczewska

 

- N. Chmielewska

- K. Wawszczak

- D. Pokorska

III m-ce

laureat

 

XI Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Canto Piccolo”

p. J. Junkiert

- V. Paoli

- D. Liszka

- W. Zgliński

III m-ce

wyróżnienie

wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs piosenki „Szukamy Młodych Talentów”

p. J. Junkiert

 

- W. Zgliński

- N. Sienkiewicz

III m-ce

wyróżnienie

Konkurs kolęd w duetach p. J. Junkiert

- W. Zgliński
- T. Kędzierski

II m-ce

Międzyszkolny konkurs „Angielski z komputerem”

p. A. Olczak

 

- A. Jazgarska

- K. Kosmaczewska

III m-ce

IV edycja międzyszkolnego konkursu matematyczno- przyrodniczego „Z przyrodą za pa pan brat”

p. I. Kawałczewska- Kanut

p. M. Żuchewicz

p. H. Nowak

A. Klasiak

- P. Chrapkowski

- E. Herbuś

V m-ce

Rajd pieszy XXXIII - „Pieczonego ziemniaka”

p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska

p. E. Bońkowska

p. B. Różańska

ucz. klas I- IV

II m-ce

Rajd pieszy XXXIII „Ciżemka”

p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska

p. E. Bońkowska

ucz. klas I- IV

II m-ce

Rajd XX „Szlakami Legionistów Płockich”

p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska

ucz. klas I- IV

III m-ce

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka polskiego. p. M. Kujawska - N. Jasińska udział

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Oxford Plus

p. E. Rogalska

 

 

 

 

 

 

 

 

p. R. Fistkowska

p. M. Żuchewicz

 

 

 

 

 

p. H. Staniszewska

 

- B. Bieńkowski

 

- A. Górecki

- L. Potkańska

- S. Komorowski

- O. Nerent

- J. Żurawski

- D. Zoń

 

- E. Zakrzewska

- M. Słupecki kl. IV

- Z. Wiśniewska kl. V

- K. Pesta kl. V

- W. Waśkiewicz kl. V

- M. Dziekański kl. VI

 

- I. Helwak

- D. Małkowski

72/100 max

Im w szkole

68/100

64/100

48/100

 

  

 
 

48/100

IV m. w szk.

I m. w szk.

II m. w szk.

III m. w szk.

I m. w szk.

 

nagroda

nagroda

Ogólnopolski konkurs ALFIK MATEMATYCZNY

p. E. Rogalska

 

- B. Bieńkowski

- A. Górecki

- L. Potkańska

- O. Nerent

110 pkt.

107,75 pkt.

91 pkt.

101 pkt.

Konkurs plastyczny Święta w krajach anglojęzycznych.

p. H. Staniszewska

 

- N. Lewandowska

II m-ce

Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Podgórzu

p. I. Jasiński

VI s (8)

V s (2)

I m-ce

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną „Gwiazdkowe zrób to sam”

p. J. Grala

 

- O. Lipińska

- M. Słupecki

- J. Izydorska

- K. Klus

- A. Ulińska

I m-ce

II m-ce

III m-ce

wyróżnienie

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt klas VI.

p. I. Jasiński

VI s

I m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców klas VI.

p. Ł. Świątek

V c

VI d

IV m-ce

Bieg na 60 m

p. Ł. Świątek

IV d

I m-ce

Rzut piłką palantową

p. Ł. Świątek

IV d

I, II, i III

Bieg Przełajowy w Płocku

p. J. Raczkowska

V s    

- O. Lipińska

- J. Przybylska

 

II m-ce

Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt w Płocku p. J. Raczkowska V s IV m-ce
Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt w Kutnie p. J. Raczkowska V s II m-ce

I Mikołajkowy Turniej piłki ręcznej o puchar Rady Rodziców ZS nr 2

p. A. Kulpiński

p. Ł. Świątek

V c

IV d

II m-ce

I m-ce

Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki  Młodziczek.  Z okazji Święta Niepodległości w Zgorzelcu. p. I. Jasiński VI s III m-ce
Awans do fazy finałowej „8” Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców p. P. Górecki VI d awans

Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki  Młodziczek 98/99 w Bydgoszczy

p. I. Jasiński

 

VI s (8)

 

IV m-ce

Najpiękniejsza Walentynka p. A. Garwacka - I. Waśkiewicz wyróżnienie
Superdziewczyna p. A. Garwacka - N. Adryjańczyk I miejsce
Konkurs recytatorski p. A. Garwacka - A. Wronowska IV miejsce
Konkurs czytelniczy p. A. Garwacka - A. Wromnowska
- I. Wśkiewicz
VII miejsce
Konkurs plastyczny "Król Maciuś I" p. A. Garwacka - D. Filkowska
- O. Wiśniewska
III miejsce
wyróznienie
Zawody sportowe p. A. Garwacka drużyna I miejsce
"Mój zwierzęcy ulubieniec" p. A. Garwacka - J. Dobrosielski
- O. Jachimowska
I miejsce
wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczny „W świecie baśni i legend- legendy mojego regionu”

p. I. Kobylańska

 

 

p. D. Goździńska
 

 

- M. Rakowska

- F. Bańka

 

- M. Chrobocińska

- O. Kosakowska

- E. Woźniak

I m-ce

III m-ce

 

I m-ce

II m-ce

wyróżnienie

XII Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. p. I. Jasiński VI s II m-ce
"Śpiewać każdy może" - konkurs muzyczny p. A. Walczewska
p. I. Kobylańska
p. H. Staniszewska
- D. Liszka
- A. Przeworska
- E. Fabisiak
II miejsce
I miesjce
III miesjce
"W poszukiwaniu przygód. Ruszaj w przygodę z Janem Brzechwą" - konkurs plastyczny p. D. Goździńska



p. I. Kobylańska
- N. Grzelak
- M. Kacperska
- A. Markuszewska
- P. Kubacki
- M. Rakowska
I miejsce
III miejsce
wyróż.
wyróż.
II miesjce
"Jestem bezpieczny na drodze" p. A. Garwacka
p. D. Nisztor

p. I. Kobylańska

p. K. Bieńkowska
 
- M. Łobodziński
- M. Jakubowski
- K. Wróbel
- H. Wiśniewska
- M. Ryczkowski
- N. Makowska
- M. Ziemiński
II miejsce
I miesjce
wyróż.
II miejsce

I miejsce
 
Konkurs piosenki p. A. Garwacka
p. D. nisztor
- O. Wiśniewska
- O. Najmrodzka
II miejsce
"Super Chłopak" klas II p. D. Nisztor - M. Jakubowski I miesjce
"Jestem bezpieczny na drodze - wzorowy pieszy, wzorowy rowerzysta" - konkurs plastyczny p. D. Nisztor - O. Najmrodzka laureat
"Mój Las - Ptaki, które zimują w twojej okolicy" p. M. Kuźniewska - K. Rozalski
- J. Jasińska
III miesjce
Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka na Boże Narodzenie" p. K. Bieńkowska - M. Klus
- F. Wiśniewski
- J. Wiśniewska
- K. Wiśniewska
I miesjce
II miesjce
wyróż.
wyróż.
Konkurs na najłdniejszą Szopkę Bożonarodzeniową p. J. Grala - W. Jędrzejewski II miesjce
Konkurs "Super Chłoak" p. H. Staniszewska - J. Łyziński I miejsce
Konkurs plastyczny "Jestem wzorowym pieszym, roweżystą" p. H. Staniszewska - H. Kessler I miesjce
Konkurs plastyczny "Namaluj jesień" p. H. Staniszewska - J. Mustwiłło
- J. Krysiak
IV miejsce
III miesjce
Mięszyszkolny konkurs wiedzy o K. Szymanowskim p. J. Junkiert - K. Molendowska
- J. Jasińska
- A. Markuszewska
wyróż.
       
       
       
       
       
       
       
       
       

„Przyroda- Twój Przyjaciel-

Grzyb jadalny czy trujący”- konkurs plastyczno- fotograficzny

p. A. Umińska- Nowak

 

- J. Kołodziejska

- M. Kot

- K. Sowińska

II m-ce

III m-ce

wyróżnienie

„Najlepiej pracujące SK LOP”

p. A. Umińska- Nowak

SK LOP

I m-ce

Etap regionalny XXV edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój las”

p. A. Umińska- Nowak

 

- P. Baranowska
 

II m-ce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny LOP „Ptaki terenów wodnych i błotnych Mazowsza”.

p. A. Umińska- Nowak

 

- K. Miaśkiewicz

- D. Żaglewski

I m-ce

wyróżnienie

Etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

p. A. Umińska- Nowak

 

- A. Kalinoska
 

I m-ce
 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Oxford

p. R. Fistkowska

- P. Lewandowska

- J. Strzelec

- G. Grala

- J. Gierula

58/100

58/100

48/100

48/100

XII Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka.

p. M. Czerwiński

 

I ag

 

II m-ce

 

Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki  Młodziczek 98/99 w Bydgoszczy p. M. Czerwiński I ag (6) IV m-ce
Koszykówka dziewcząt szkół gimnazjalnych p. W. Dorobek III ag I m-ce
Międzynarodowy Turniej koszykówki dziewcząt '96 w Gnieźnie p. W. Dorobek III ag IV m-ce
Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej GREN CUP (Regimin) p. A. Kulpiński II b IV m-ce
Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej „Szczypiorniak na jesieni” w Świeciu p. A. Kulpiński II b III m-ce
Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej „Mikołajek Hand Bal Cup ( Legnica) p. A. Kulpiński II b I m-ce
Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt w Toruniu p. D. Stępniak II ag II m-ce

Gimnazjada piłki nożnej dziewcząt.

p. D. Stępniak

p. W. Dorobek

II ag

III ag

VI m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt- gimnazjum.

p. D. Stępniak

p. W. Dorobek

II ag

III ag

VI m-ce

Gimnazjada - koszykówka dziewcząt

p. D. Stępniak

p. W. Dorobek

II ag

III ag

I m-ce

Gimnazjalna koszykówka chłopców.

p. P. Zieliński

p. A. Kulpiński

III bg

II bg

I m-ce