OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2012/2013

temat konkursu opiekun uczestnicy wynik konkursu
Konkurs Piosenki "Jesienią malowane" p. J. Junkiert - N. Sienkiewicz I miejsce
"Jesień w oczach dziecka" p. M. Kuźniewska - W. Olszewska I miejsce
Konkurs plastyczny organizowany przez Klub Osiedla Kochanowskiego "Jesień w oczach dziecka" p. I. Kobylańska - H. Wiśniewska I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez Gimnazjum nr 3 "Jan Papież II - papież rodziny" p. I. Kobylańska - L. Kędzierska II miesjce
Szkolny konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko" p. I. Kobylańska
p. m. Kuźniewska
- L. Kędzierska
- P. Sawicka
I miesjce
I miesjce
Szkolny Konkurs Piosenki "Śpiewać każdy może - kl. II" p. I. Kobylańska - H. Wiśniewska
- A. Szpalerski
I miejsce
III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny "Pod skrzydłami anioła" p. I. Kobylańska



p. M. Kuźniewska


 
- O. Wilary
- A. Przeworska
- A. Szpalerski
- H. Wiśniewska
- M. Urbańska
- M. Wajdowicz
- E. Amszaruk
- J. Sobiecki
II miejsce
III miejsce


I miejsce
III miesjce
wyróż.
wyróż.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie "Pomocna dłoń" - "Żyj zdrowo - kolorowo" p. I. Kobylańska - L. Kędzierska wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs "Płock jesienią" p. M. Kuźniewska - S. Piotrowski wyróż.
Konkurs "Jesienny krajobraz" p. M. Kuźniewska - W. Olszewska I miejsce
Konkurs "Rozbudzić fantazję" p. M. Kuźniewska - P. Szatkowska wyróż.
Konkurs "Jedz zdrowo, kolorowo" p. M. Kuźniewska - S. Piotrowski II miesjce
"Najlepiej pracujące koło LOP" p. M. Kuźniewska LOP I miesjce

 

Konkurs na Najładniejszą kartę świąteczną

p. H.Staniszewska

Maja Sobolewska

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Płock jesienią”

p. M. Kuźniewska

p. H.Staniszewska

p. Katarzyna Bieńkowska

 

Stanisław Piotrowski

Alicja Smorzewska

Maria Mikołajczyk

wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce

Konkurs plastyczny    „W krainie fantazji- rozbudzić marzenia”

p. Elżbieta Bońkowska

p. H.Staniszewska

 

Zych Natalia

Alicja Smorzewska

wyróżnienie

I miejsce

Międzyszkolny konkurs „Moja mała Ojczyzna”

p. Maria Kuźniewska

 

 

p. Alicja Walczewska

 

 

p. Katarzyna Bieńkowska

 

Piotrowski Stanisław

Sadowska Roksana

Grzymała Filip

Żbikowski Miłosz

Kwiatkowska Amelia

Stańczak Bartosz

Filip Wiśniewski

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

I miejsce

Etap rejonowy XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój las”

p. Hanna Staniszewska

 

p. Maria Kuźniewska

 

p. Marzena Sadecka

 

p. Jadwiga Stasiak

 

p. Iwona Kobylańska

 

p. Dorota Nisztor

 

 

 

p.Alicja Walczewska

 

p. Barbara Paprot

 

Dziub Patrycja Jaworska Alicja

Brzezińska Luiza Urbańska Maja

Grączewska Dominika Kazubska Zuzanna

Chrobocińska Olga Zalewska Julia

Rakowska Maja

 Wilary Oliwia

Taras Natalia

Myzia Mateusz

Wróbel Kinga

 Kubacki Jakub

Strzeszewski Igor

Kamiński Jakub

Marciniak Katarzyna

Popławska Katarzyna

I miejsce

 

I miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs plastyczno- fotograficzny „Ptaki lasu” organizowany przez ZG LOP i TNP w ramach projektu „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”

p. Bożena Podraska p.Iwona Kobylańska

 

 

p. Alicja Bendysz

p. Maria Kuźniewska

 

p. Katarzyna

Bieńkowska

p. Sadecka Marzena

p. Jadwiga Stasiak

p. Alicja Walczewska

 

p. Dorota Nisztor

p. Dorota Goździńska

p. Anna Garwacka

p. Hanna Staniszewska

p. Monika Cieśla

p. Hanna Nowak

 

 

p. T. Biernat- Malicka

 

Tokarska Maria

Wilary Kacper

Wilary Oliwia

Wiśniewska Hania

Stunża Jan

 Urbańska Maja

Brzezińska Luiza

 Radziałowski Jan

Ziemiński Mateusz

Kazubska Zuzanna

Korpowska Agata

Żbikowski Miłosz

Kamiński Jakub

Kubacki Jakub

 Stawicka Natalia

Lewandowska Zuzanna Sadowski Konrad

 Kanigowska Zuzia

Jasiński Damian

Pokorska Dorota

Latarski Szymon

Smoleńska Oliwia

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Konkurs literacko- plastyczny „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką”

p. Alicja Walczewska

 

p. Maria Kuźniewska

 

 

p. Hanna Staniszewska

 

Żbikowski Miłosz

Stańczak Bartosz

Brzezińska Luiza

Urbańska Maja

Sadowska Roksana

Alicja Jaworska

I miejsce

wyróżnienie

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

I miejsce

Konkurs plastyczny „W krainie fantazji-

rozbudzić marzenia”

p. M. Kuźniewska

p. K. Bieńkowska

 

Paulina Szatkowska

Maria Mikołajczyk

wyróżnienie

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny org. przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń „ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO”

p. Iwona Kobylańska

 

p. M. Kuźniewska

 

p. Jadwiga Grala

 

Kędzierska Laura

 

Stanisław Piotrowski

 

Natalia Kaleta (5s)

KamilBilicki (4d)

Zaleski Krzysztof (4d)

wyróżnienie

 

II miejsce

 

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

„Bezpieczny powrót z wakacji”

p. D. Goździńska

 

Katarzyna Wołosz

I miejsce

 

XII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Canto Piccolo”

p. J. Junkiert

 

Sienkiewicz Natalia

Szpalerski Adrian

wyróżnienie

wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs piosenki „Jesienią malowane”

p. J. Junkiert

 

Sienkiewicz Natalia

I miejsce

„Alfik matematyczny”

p.M. Żuchewicz

 

Agata Wiśniewska

I miejsce w szkole

(ogólnopolski)

Rajd „Pieczonego ziemniaka”

p. A. Bendysz

 p. A. Dąbrowska

p. E. Bońkowska

p. H. Staniszewska

 

 

 

uczniowie klas I- IV

II miejsce

Rajd „Ciżemka”

 

p.A. Bendysz

 p.A. Dąbrowska

 

 

uczniowie klas II

III miejsce

Rajd „Szlakami Legionistów Płockich”

p. A. Bendysz

 p.A. Dąbrowska

p. E. Bońkowska

uczniowie klas I- IV

II miejsce

„Zlot po Ziemi Mazowieckiej”

p. A. Bendysz

p. A. Dąbrowska

uczniowie klas I- IV

III miejsce

Konkurs chemiczny

p. B. Lipińska

 

Joanna Strzelec

finalistka

Konkurs historyczny

p. A. Chwiałkowska

 

Szymon Podraska

kwalifikacje do etapu wojewódzkiego

„Najlepiej pracujące SK LOP”

p. A. Umińska- Nowak

 

członkowie SK LOP

I miejsce

Etap regionalny XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój las”

p. A. Umińska- Nowak

 

 Bilicka Andżelika

 Włodarczyk Sandra

III miejsce

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny LOP „Ptaki lasu”

p. A. Umińska- Nowak

p. B. Lipińska

 

Luzińska Adrianna

Demianiuk Agata

II miejsce

III miejsce

Etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

p. A. Umińska- Nowak

 

Gabriela Grala

 Aleksandra Kalinoska

III miejsce

IV miejsce

XIII Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka.

p. I. Jasiński

p. M. Czerwiński/

p. D. Stępniak

I a G

II a G/

 III a G

I miejsce

 

IV miejsce

Turniej o Puchar Prezesa Klubu Anilany Łódź

p. P. Górecki

 

p. A. Kulpiński

I b G

 

V d, VI c

I miejsce

 

V miejsce

Festiwal Koszykówki Dziewcząt o Puchar  Mon-Polu

p. I. Jasiński

 

p. I Jasinśki

I a G

 

V s

IV miejsce

 

V miejsce

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku

p. M. Czerwiński

Dziewczęta z gimn.

III miejsce

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku

p. I. Jasiński

I a G

III miejsce

Liga minikoszykówki- 01 r.

p. I. Jasiński

V s

III miejsce

Turniej piłki ręcznej o Puchar Prezesa UKS w Wilanowie

p. A. Kulpiński

 VI s

II miejsce

Sztafetowy bieg przełajowy w Płocku

p. J. Raczkowska

 

III miejsce

Minikoszykówka dziewcząt w Płocku

p. J. Raczkowska

 VI s

I miejsce

Gimnazjada – koszykówka dziewcząt

Mistrzostwa Płocka w Koszykówce dziewcząt.

p. D. Stępniak

p. M. Czerwiński

 III a G

II a G

I miejsce

XIII Turniej Piłki Ręcznej w Warszawie

p. Ł. Świątek

V d

II miejsce

OREN HADBALL MINI LIGA

p. Ł. Świątek

V d

I miejsce

Turniej Piłki Ręcznej im. Jacka Zglinieckiego

p. A.Kulpiński

III b G

V miejsce

Liga Wojewódzka Dzieci Rocznik 2000

p. A. Kulpiński

p. Ł. Świątek

VI c

V d

II miejsce

Turniej Piłki Nożnej IV LO Płock o Puchar Niepodległości

p. P.Górecki

II b G

V miejsce

Liga Wojewódzka Młodzików 1998/1999

p. P.Górecki

II b G

III miejsce

Liga Wojewódzka Młodzików 1998/1999

p. P.Górecki

I b G

VII miejsce

Awans do finału mistrzostw Polski w piłce nożnej

p. M.Czerwiński

p. D.Stępniak

II a G

III a G

awans

Ogólnopolski turniej piłki ręcznej chłopców

p. Ł. Świątek

V d

I miejsce

VII edycja ORLEN HANDBALL MINI

LIGA

p. Ł. Świątek

IV d, s

II  miejsce

Czwórbój klas IV

p. Ł. Świątek

IV d, s

IV miejsce

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

p. A. Kulpiński

VI c

II miejsce

Puchar Polski w Piłce Ręcznej

p. A. Kulpiński

VI c

XII miejsce

Puchar Polski juniora młodszego

p. A. Kulpiński

VI c

IV miejsce

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek               

p. I. Jasiński        

I a G

II miejsce

Ogólnopolski Turniej Młodziczek „Zima Cup”

p. I. Jasiński

I a G

II miejsce

Liga młodziczek województwa mazowieckiego

p. I. Jasiński

 

III miejsce

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

p. D. Stępniak

p. M. Czerwiński

III a G

II a G

IV miejsce

Mazowieckie Liga w Piłce Ręcznej Chłopców

p.P. Górecki

II b G

V miejsce

Międzypowiatowe   rozgrywki w koszykówce dziewcząt

p. D. Stępniak

III a G

I miejsce

Gimnazjada piłki ręcznej dziewcząt

p. D. Stępniak

III a G

IV miejsce

Gimnazjada piłki nożnej dziewcząt

p. D. Stępniak

III a G

III miejsce

Koszykówka Dziewcząt w Płocku

p.M. Czerwiński

II a G

I miejsce

Międzypowiatowe zawody dziewcząt w koszykówce dziewcząt

p.M. Czerwiński

II a G

I miejsce

Piłka ręczna dziewcząt

p.M. Czerwiński

II a G

IV miejsce

Minikoszykówka dziewcząt w Płocku

p.J. Raczkowska

VI s

I miejsce

Minikoszykówka dziewcząt w Płocku

p.J. Raczkowska

VI s

I miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce

p.J. Raczkowska

VI s

V miejsce

Liga minikoszykówki dziewcząt województwa mazowieckiego

p. I. Jasiński

V s

III miejsce

Minipiłka nożna dziewcząt

p.J. Raczkowska                

VI s

III miejsce

Wojewódzki konkurs historyczny

p. A. Chwiałkowska

 

Szymon Podraska

finalista

Wojewódzki konkurs chemiczny wojewódzki               

               

p. B. Lipińska

Joanna Strzelec

finalista

Turniej „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje miejskie

p. J. Grala

Arkadiusz Taras

III miejsce

MLP z historii dla  klas gimnazjalnych

p. A. Chwiałkowska

 

Szymon Podraska

IV miejsce

„Przyroda-Twój Przyjaciel”

„Ryby jezior i rzek Mazowsza” konkurs plastyczno- literacki

p. A. Umińska- Nowak

 

p. H. Nowak

Jakub Trzaska

 

Andżelika Bilicka

III miejsce

 

II miejsce

MLP- matematyka

 kl. II gimnazjum                powiatowy               

 

p. R. Fistkowska

uczniowie kl. II                drużynowo 

V miejsce

Kangur Matematyczny

R. Fistkowska

 

Joanna Strzelec

I miejsce w szkole

Konkurs Matematyczny „Zostań Orłem”

p. I. Kawałczewska- Kanut

 

Emil Herbuś

V miejsce

X Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

p. A. Umińska- Nowak

 

Mikołaj Waluch

Gabriela Grala

Rafał Śliwiński

finaliści

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy „Ptaki z Czerwonej Księgi GWPK”

p. A. Umińska- Nowak

 

Joanna Strzelec

Aleksandra Kalinoska

Gabriela Grala

 

II miejsce

Dekanalny konkurs wiedzy religijnej „Benedictus” dla uczniów gimnazjum „Bohaterowie Biblijni w 1 i 2 Księdze Samuela

p. A. Tyńska

 

Wiktoria Wereszyńska

I miejsce

Ogólnopolski konkurs MEN „Mam 6 lat i potrafię”

p.H. Staniszewska

 

Alicja Jaworska

wyróżnienie

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje wielkanocne” org. przez POKiS, Miasto Płock i Galerię Sztuki Dzieci i Młodzieży

p.I. Kobylańska

 

Laura Kędzierska

wyróżnienie

„Ogólnopolska Stypendiada”

p.A. Garwacka

p.D. Nisztor

 

Wiktoria Bańka

Kinga Wróbel

wyróżnienie

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Nasz przyjaciel pies” org. przez Polski Związek Kenelogiczny w Polsce

p.I. Kobylańska

 

Filip Bańka

Oliwia Wilary

I miejsce

III miejsce

„Festiwal Zorzy Polarnej”

p. M. Wiśniewska

 

Wiktor Jędrzejewski

Michał Jędrzejewski

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs czytelniczy  „Julian Tuwim i jego bohaterowie”

p. B. Różanska

p. J. Stasiak

 

Natalia Klimkiewicz

O. Stanowicz

II miejsce

II miejsce

„W płockim ZOO”- konkurs fotograficzny

p. K. Bieńkowska

 

Zuzanna Michalak

II miejsce

„Teatralny Duszek” konkurs plastyczny organizowany przez Teatr Dramatyczny w Płocku

p. K. Bieńkowska

p. I. Kobylańska

 

Zuzanna Michalak

Maja Rakowska

Oliwia Wilary

Laura Kędzierska

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

„W świecie baśni Andersena”- konkurs czytelniczy.

p. K. Bieńkowska

p. I. Kobylańska

 

Natalia Psiuk

Adam Zgliński

Aleksandra Przeworska

III miejsce

III miejsce

III miejsce

„Ochrona Płockich Kasztanowców”- plastyczny na projekt plakatu, znaczka organizowany przez UM w Płocku

p. K. Bieńkowska

p. A. Garwacka

 

p. I. Kobylańska

p. D. Nisztor

 

Zuzanna Michalak

Wiktoria Bańka

Izabela Waśkiewicz

Laura Kędzierska

Natalia Taras

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

II miejsce

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Jestem spoko dzieciakiem sieciakiem” org. przez SP nr 22

p. I. Kobylańska

 

Adam Zgliński

III miejsce

Kangur Matematyczny

p. R. Fistkowska

 

Liwia Sierawska

I miejsce   

(w kat. kl. V w szkole)

Alfik Matematyczny

p. E. Rogalska

 

Bieńkowski Bartłomiej

I miejsce (w szkole)

„Mat 2013”

p. M. Sadecka

 

Kacper Paczkowski

I miejsce w szkole,

40 w województwie

XIX edycja MLP (edukacja matematyczna klas II)

p. M. Sadecka

p. B. Podraska

 

Zuzanna Pogonowska

Miłosz Wasiński

VI miejsce

II miejsce

XIX edycja MLP

 (ed. mat. klas III)

(ed. pol. klas III)

 

p. D. Nisztor

 p. K. Bieńkowska

 

 

Igor Rogozinski

Julia Wiśniewska

 

II miejsce

IV miejsce

XIX edycja MLP

z j. angielskiego klas V

M. Stańczyk

D. Wolna

 

Oliver Nerent

Karolina Kocot

III miejsce

VI miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Kocham moje miasto”

p.M. Żbikowska

 

Aleksandra Kaźmierska

I miejsce

XIX edycja MLP  z historii klas V

p. M. Chuda

 

Mateusz Tobiasz

IV miejsce

XIX edycja MLP  z przyrody kl. V

klas IV

klas VI

 

p. B. Paprot

p. H. Nowak

 

 

uczniowie klas V

Dawid Małkowski

Wiktor Jędrzejewski

 

II miejsce druż.

IV miejsce

VI miejsce

XIX edycja MLP

z matematyki klas V

klas VI

 

klas IV

 

 

p. R. Fistkowska

p. E. Rogalska

 

 

 

Aleksandra Kubiak

Dawid Małkowski

Lewandowska Natalia

 

 

VII miejsce

VII miejsce

IX miejsce

XIX edycja MLP z j. polskiego klas IV

p. M. Kujawska

 

Emilia Woźniak

VII miejsce

Konkurs wiedzy nt. Zygmunta Padlewskiego

p. M. Chuda

 

Aleksandra Kaźmierska

Aleksandra  Kubiak

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs  Literacko- Plastyczny „W krainie lektur klas VI

p. M. Żbikowska

 

Karolina Pesta

II miejsce

„Nieznany Płock” konkurs fotograficzny org. przez G nr 5 i Płocką Galerię Sztuki

p. I. Kobylańska

 

Oliwia Wilary

I miejsce

Konkurs recytatorski „Chotomek wyłania mistrza rymowania” org. przez Bibliotekę dla dzieci „Chotomek”

p. I. Kobylańska

 

Adrian Szpalerski

Weronika Lejza

wyróżnienie

wyróżnienie

XIII edycja konkurs plastyczny „Wiosenne plenery” org. Przez Klub Osiedla Dworcowa

p. K. Bieńkowska

 

p. H. Staniszewska

p. E. Bońkowska

 

Zuzanna Michalak

M. Ziemiński

P. Jarecki

Karina Lewicka

I miejsce

wyróżnienie

II miejsce

wyróżnienie

IV Międzyszkolny Projekt Edukacyjny „Gwiazdy w Wiśle. Baśnie i legendy o Płocku” org. przez Płocką Galerię Sztuki i MSCDN

p. I.Kobylańska

 

Weronika Lejza

Laura Kędzierska

Karol Gajewski

Julia Wójcik

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

XVII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Moje spotkanie z przyrodą” org. przez SP nr 22

p. I. Kobylańska

 

Kacper Wilary

wyróżnienie

Konkurs plastyczno- Literacki „Cztery Pory Roku” org. przez SP w Nowym Duninowie

p. I. Kobylańska

p. D. Goździńska

p. B. Podraska

 

Adam Zgliński

Olga Sobocińska

Maria Tokarska                            

wyróżnienie

wyróżnienie

II miejsce

XXXVI edycja Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Przyroda- Twój Przyjaciel”

„Ryby jezior i rzek Mazowsza” org. przez ZO LOP, PZW ZO PW, ZO PZŁ, ZOO Płock

p.I. Kobylańska

 

 

p.M. Kuźniewska

 

 

p.K. Bieńkowska

 

p.J. Stasiak

 

Oliwia Wilary

Hanna Wiśniewska

Maja Rakowska

Eryk Amszaruk

Maja Urbańska

Stanisław Piotrowski

Zuzanna Michalak

Jan Radziałowski

W. Rudzińska

III miejsce

III miejsce

II miejsce

III miejsce

II miejsce

wyróżnienie

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

“Wiosenne pejzaże”- plastyczny

p. D. Goździńska

 

Julia Karaś

Olga Sobocińska

III miejsce

II miejsce

VIII Powiatowy Konkurs Europejski

p. D. Goździńska

 

Olga Sobocińska

Natalia Kaczmarek

wyróżnienie

II miejsce

Turniej „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”- eliminacje miejskie

p. J. Grala

Mateusz Słupecki

II miejsce

„Nakrętki na wagę złota” całoroczna akcja org. przez fundację PORTALFM- POMAGAMY DZIECIOM

p. I. Kobylańska- szkolny koordynator

 

uczniowie klas I- III

I miejsce wśród szkół podstawowych

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Dyzio Marzyciel i ja”

p. D. Goździńska

 

p. B. Podraska

p. I. Kobylańska

 

Julia Karaś

Olga Sobocińska

Maria Tokarska

Adam Zgliński

Filip Bańka

Damian Świątczak

Laura Kędzierska

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

„Wielkanoc oczami dziecka”

p. D. Goździńska

 

p.H. Staniszewska

 

Oliwia Kryszkowska

Olga Sobocińska

Patrycja Dziób

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Konkurs Plastyczny

 „ Kosmos w oczach dziecka” org. przez SP nr 18 w Płocku

p. M. Kuźniewska

p. D. Nisztor

p. H. Staniszewska

p. E. Bońkowska

 

Wiktoria Olszewska

Kinga Wróbel

Alicja Jaworska

Dominik Wasiecki

Klaudia Rogacka

wyróżnienie

I miejsce

nagroda

I miejsce

wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs recytatorski

p. M. Kuźniewska

 

p. J. Stasiak

p. A. Walczewska

p. D. Goździńska

 

Maja Urbańska

Paulina Szatkowska

O. Standowicz

Miłosz Żbikowski

Barbara Zaleska

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce

wyróżnienie

Płockie Igrzyska Młodzieży szkolnej „Turniejada”  klas I- III organizowana przez MZOS Płock

p. A. Czeszel

 

uczniowie klas I, II, III

 (24 uczniów)

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej klas I- III „Let”s sing”

p. A. Krankiewicz

 

Julia Liposka

III miejsce (kl. I)

Konkurs pięknego czytania po angielsku dla klas 4 i 5

p. A. Krankiewicz

 

Dąbrówka Żukowska

II miejsce (kl. II)

Konkurs piosenki angielskiej klas  4-6 w SP nr 22 „Song”

p. A. Krankiewicz

 

Dominika Liszka

finalistka

Rajd pieszy „Śladami Pomników Przyrody i Powstania Styczniowego”

p. B. Paprot

 

klasa V a

III miejsce

Rajd pieszy: „Powitanie wiosny”

p.A. Bendysz,

p.A. Dąbrowska,

 

ucz. klas I- III

II miejsce

„Szlakami Powstania Styczniowego”

p.A. Bendysz,

 p.A. Dąbrowska

 

ucz. kl. I- III

II miejsce

„Rajd do Miejsc Pamięci Narodowej”

A. Dąbrowska,

 

ucz. kl. I- III

IV miejsce

Rajd „Zima”

p. A. Dąbrowska

 

ucz. kl. I- III

II miejsce

XI Powiatowy Międzyszkolny Rambit   Ekologiczny

p. H. Nowak

 

Kamila Dzikowska

Julia Przybylska

 Patryk Wróbel

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny “Żyj bezpiecznie” - X edycja, org. przez SP nr 18

p. B. Mrowiec

 

ucz. kl.V

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Religijnej

E. Wolna

 

Hanna Wiśniewska

Aleksandra Przeworska

Adam Zgliński

II miejsce

Międzyszkolny Turniej Ogólnorozwojowy „Świetlicjada”

p.A. Bromka p.K. Pawlak,  p. E. Obszańska,  p.A. Czeszel,

p. E.Sokołowska

 

ucz. kl. I- III

IV miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej

p.J. Junkiert

 

Aleksandra Waćkowska

Weronika Waśkiewicz

III miejsce

III miejsce