OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2014/2015

 

SUKCESY UCZNIÓW SP NR 21 W PŁOCKU

 ROK SZKOLNY 2014/2015- I PÓŁROCZE 

 ( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu

Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Plusik ogólnopolski
p. A. Garwacka
Wiktor Blaszczak
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy Abecadło ogólnopolski p. A. Garwacka
Wiktor Błaszczak
Ewa Puzio


III miejce
wyróżnienie
Konkurs "Jestem przewodnikiem po Płocku" międzyszkolny p. K. Aleksandrowicz
  Agnieszka Garwacka
 Karolina Kocot
 Aleksandra Kaźmierska

III miejsce
X MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MULTIMEDIALNYM "MÓJ SZCZĘŚLIWY DZIEŃ"  międzyszkolny
p. K. Aleksandrowicz
 Natalia Klimkiewicz

I miejsce
Szkolny konkurs czytelniczy klas trzecich ,,Znam Dzieci z Bullerbyn"  szkolny
p. D. Goździńska
 Olga Sobocińska
 Natalia Kaczmarek

I miejsce
III miesjce
Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Bohaterowie naszych lektur"  miedzyszkolny
p. D. Goździńska
  Antoni Jasiński
 Olga Sobocińska

II miejsce
III miesjce
Szkolny konkurs twórczego rymowania w ramach ,,Szkolnego dnia talentów"  szkolny
p. D. Goździńska
  Nikola Kowalska

I miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Wielkanocne tradycje"
p. D. Goździńska
  Julia Karaś
 Katarzyna Wołosz

wyróżnienie
wyróżnienie
Międzyszkolny Europejski Konkurs Plastyczny (org. SP 21) Międzyszkolny  p. I. Kobylańska
 Klaudia Klak
laureat
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja Mama" (org. przez Sp nr 18)  Międzyszkolny
 p. I. Kobylańska
 Patrycja Maciołek
I miejsce
V Gala Kreatywności "Daj się poprowadzić kreatywności" (org. przez SP w Słupnie) rejonowy  p. I. Kobylańska
 Klaudia Klak
 Dawid Szmytkowski
 Aleksandra Tomaszewska
Laureaci
VIII Międzyszkolne Spotkania Twórcze "Radość wciąż skacze, bo nie może być inaczej" (org. przez SP nr 11)  rejonowy  p. I. Kobylańska
 Oliwia Łukasiewicz
 Alicja Niesłuchowska
 Aleksandra Tomaszewska
 Amelia Markuszewska
 Julia Jasińska
Laureaci
Międzyszkolny konkurs recytatorski  międzyszkolny
 p. J. Stasiak
W. Kujawski

 wyróżnienie
Szkolny konkurs europejski  szkolny
p. D. Nisztor
 
Arkadiusz Andryka
 Bartosz Lewandowski

Laureaci
Konkurs plastyczny "Kosmos w oczach dziecka"  gminny
p. D. Nisztor
 
Wiktoria Jędrzejewska

 p. M. Kuźniewska
 Patrycja Sawicka
 Oliwia Milewska
 Roksana Sadowska
 Luiza Brzezińska

p. D. Goździńska
 Barbara Zaleska

 
II miejsce


I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce


I miejsce
Międzyklasowe potyczki twórcze  szkolny
p. D. Nisztor
 
Laura Szpilarewicz
 Alicja Jędrzejak
 Julia Zaborowska

p. D. Goździńska - Klasa IIIe


 I miejsce


III miejsce
Ogólnopolski Konkurs MAT ogólnopolski
p. D. Nisztor
 
Bartosz Ręczkowski
 laureat
XI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Julian Tuwim i jego bohaterowie"  międzyszkolny p. D. Nisztor
 
Bartosz Ręczkowski
I miejsce
Szkolny konkurs ortograficzny  szkolny
p. D. Nisztor
 
Bartosz Ręczkowski
II miejsce
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "SONG" w SP 22  międzyszkolny p. A. Krankiewicz
 Dominika Liszka

 wyróżnienie, nagroda za najlepszą interpretrację muzyczną
Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "MINI PLAYBACK SHOW" w SP 17  międzyszkolny
p. A. Krankiewicz
 
Barbara Zalewska
 Zofia Wawszczak

 I miejsce
 wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Alfabet" ogólnopolski  p. D. Nisztor
 
Bartosz Ręczkowski
 
 
wyróżnienie
Szkolny Konkurs Twórczego Rymowania
szkolny
 p. M. Kuźniewska
 Paulina Szatkowska
p. D. Nisztor
 
Arkadiusz Andryka
III miejsce


II miejsce
XXI edycja Międzyszkolnej Ligi przedmiotowej
regionalny
p. H. Staniszewska
 Rafał Rajkowski
p. R. Fistkowska
 Igor Rogoziński
p. M. Chudy
 Agata Wiśniewska
p. A. Krankiewicz
 Dąbrówka Żukowska

II miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce
XIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "O czym szumią lasy"
Powiatowy
p. H. Nowak
 Emilia Woźniak
 Kacper Wawszczak
 Oskar Niedzielski
I miejsce
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  "The Smarters-Brain Twister"
Powiatowy
p. A. Krankiewicz
  Zofia Wawszczak
wyróżnienie
Mistrzostwa w pływaniu klas III
p. A. Walczewska
 Igor Biernat
 Bartosz Dolny
 Kacper Borkowski
 Julia Gowacka
 Aleksandra Fabisiak

p. D. Goździńska
 Marcel Adamowski
 Adam Jagielski
 Adam Jagielski

III miejsce drużywnowo






III miejsce zespołowo
III m. indyw.
 Pięknie być człowiekiem XXVII edycja Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Janusza Korczaka regionalny p. A. Walczewska
 Miłosz Żbikowski
 III miesjce
Mieszkańcy wód Mazowsza - bogactwo i zagrożenia XXXVIII edycja konkursu -Przyroda Twój przyjaciel regionalny
p. A. Walczewska
 Sylwia Łukowiak

 p. M. Kuźniewska
 Stanisław Piotrowski
 Paulina Szatkowska

II miejsce



 
I miejsce
 I miejsce
XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
 p. A. Walczewska
 Miłosz Żbikowski

p. D. Goździńska
 Barbara Zaleska

I miejsce



wyróżnienie
XVI Edycja Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Piosenki sercem malowane" org. przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sikorzu.  rejonowy  p. I. Kobylańska
  Alicja Niesłuchowska
 wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery pory roku" org. przez SP w Nowym Duninowie rejonowy p. I. Kobylańska
Patrycja Maciołek

III miesjce
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocny zajączek" org. przez Klub Osiedlowy os. Westerplatte. rejonowy p. I. Kobylańska
Oliwia Łukasiewicz

p. M. Kuźniewska
 Roksana Sadowska
 Paulina Szatkowska

p. J. Stasiak
Małgorzata Bańska


I miejsce


 I miejsce
 I miejsce



Szkolny Konkurs Wiedzy o Płocku. wewnątrzszkolny p. I. Kobylańska
Alicja Niesłuchowska
Aleksandra Tomaszewska
III miesjce w rywalizacji zespołowej
Konkurs plastyczny " Mój zwierzęcy ulubieniec" wewnątrzszkolny p. M. Kuźniewska
Luiza Brzezińska
Roksana Sadowska
Zuzanna Szumańska

p. I. Kobylańska
Patrycja Maciołek
Agata Kruszyńska
Piotr Politowicz

p. A. Walczewska
 Oliwia Rusinek

p. J. Stasiak
O. Łukaszewska
M. Gawarkiewicz

p. A. Garwacka
Wiktoria Piasecka
Piotr Bień
Zuzanna Michalska


I miejsce
II miejsce
wyróżnienie


II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie


II miejsce


I miejsce
wyróżnienie



III miesjce
wyróżnienie
wyróżnienie
VIII REJONOWYM KONKURSIE MULTIMEDIALNYM,,JAN PAWEŁ II-ZAWSZE Z MARYJĄ''. rejonowy p. A. Tyńska
Julia Jasińska
wyróżnienie
VIII REJONOWY KONKURS LITERACKIM ,,JAN PAWEŁ II-ZAWSZE Z MARYJĄ''. rejonowy p. A. Tyńska
Krystian Woliński
Kacper Różalski

II miejsce
wyróżnienie
Dekanalny Konkurs Wiedzy Biblijnej ,, BOHATEROWIE BIBLIJNI W KSIĘDZE SĘDZIÓW I W KSIĘDZE RUT.   p. A. Tyńska
Wiktoria Wereszczyńska
I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Plastuś" ogólnopolski p. M. Kuźniewska
Wiktoria Olszewska

p. D. Nisztor
Laura Szpilarewicz
Wiktoria jędrzejewska

wyróżnienie



 III miejsce
VI edycja zabawy konkursowej " CHOTOMEK WYŁANIA MISTRZA RYMOWANIA" gminny p. M. Kuźniewska
Paulina Szatkowska
laureat
Wybory Super Dziewczyny kl.III szkolny p. D. Goździńska
Julia Karaś
I miejsce
Konkurs plastyczno-multimedialny "Mój przyjaciel komputer" międzyszkolny p. D. Goździńska
Nikola Kowalska

II miejsce
XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie Naszych Lektur" org. przez SP nr 3 rejonowy p. I. Kobylańska
Tomasz Przybysz
Wiktoria Sadowska
Bartosz Sadecki
Maciej Stawicki

III miesjce

laureaci

„Najlepiej pracujące SK LOP” w roku szkolnym 20013/2014

rejonowy

p. M. Kuźniewska

członkowie SK LOP klas I- VI

 

I m-ce

 

XXXVII edycja konkursu pod hasłem „Przyroda- Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym „Co piszczy w trawie?”

rejonowy

p. A. Walczewska

Tokarska Zofia

p. A. Bendysz

Piórkowska Oliwia

p. Maria Kuźniewska

Sadowska Roksana

p. K. Bieńkowska

Jamowski Radosław

Witkowska Aleksandra

Sulińska Krystyna

Kwasiborska Weronika

p. Hanna Nowak

Wiśniewska Hanna

Jędrzejewski Michał

Politowicz Remigiusz

Junkiert Marcin

Taras Natalia

p. B. Paprot

 Rydzewski Mikołaj

p. T. Biernat- Malicka

Wilary Kacper

WilaryOliwia
p. J. Stasiak
Zuzanna Kompińska
Małgorzata Bańka

 

II m-ce

 

I m-ce

 

II m-ce

 

I m-ce

II m-ce

II m-ce

II m-ce

 

II m-ce

II m-ce

III m-ce

III m-ce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

I m-ce

III m-ce

I miejsce
II miejsce

Etap rejonowy XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój las”

eliminacje rejonowe

p. A. Bendysz

Turbaczewska Maja

Mierzejewski Bartosz

Wronowska Weronika

Majerowska Oliwia

p. Maria Kuźniewska

Szatkowska Paulina

Piotrowski Stanisław

p. Marzena Sadecka

Marter Weronika

p. Jadwiga Stasiak

Kompińska Zuzanna

Bańka Małgorzata

p. Alicja Walczewska

Kania Natalia

p. Hanna Staniszewska

Sadowska Maja

p. T. Biernat- Malicka

Wilary Oliwia

p. B. Paprot

Mączyńska Małgorzata

 

II m-ce

III m-ce

III m-ce

III m-ce

 

I m-ce

II m-ce

 

II m-ce

 

I m-ce

II m-ce

 

I m-ce

 

III m-ce

 

I m-ce

 

III m-ce

Międzyszkolny Konkurs plastyczno- fotograficzny

„Ptaki w mieście”.

organizowany przez ZG LOP w ramach projektu „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”

rejonowy

p. Maria Kuźniewska

Szatkowska Paulina

Urbańska Maja

Sadowska Roksana

Piotrowski Stanisław

p. A. Walczewska

Pikała Jan

p. I. Kobylańska

Sadecki Bartosz

p. K. Bieńkowska

Suliński Grzegorz

Sulińska Krystyna

Bruzda Helena

Starzyńska Lukrecja

Witkowska Aleksandra

p. E. Bońkowska

Krawczykowicz Maja

p. B. Paprot

Dolny Jakub

P. M. Cieśla

Zalewska Antonina

p. Nowak Hanna

Kęsik Karolina

p.T. Biernat- Malicka

 Oliwia Wilary

 

II m-ce

II m-ce

III m-ce

III m-ce

 

II m-ce

 

II m-ce

 

I m-ce

II m-ce

III m-ce

I m-ce

III m-ce

 

III m-ce

 

II m-ce

 

III m-ce

 

II m-ce

 

II m-ce

Międzyszkolny konkurs plastyczny  „Moja mała Ojczyzna”

gminny

p. Alicja Walczewska

Kamiński Jakub

Liposka Julia

Strzeszewski Igor

p. Maria Kuźniewska

Zuzanna Szumańska

Paulina Szatkowska

Roksana Sadowska

Wajdowicz Małgorzata

Olszewska Wiktoria

p. D. Goździńska

Kryszkowska Oliwia

Jagielski Adam

p. A. Garwacka

Szarszewski Krzysztof

p. I. Kobylańska

Kruszyńska Agata

Sadecki Bartosz

p. D. Nisztor

Zakrzewski Kacper

p. M. Staniszewska

Wasiecki Dominik

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

II m-ce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

II m-ce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

laureaci

 

 

III m-ce

 

III m-ce

„Moja bezpieczna droga do szkoły” konkurs plastyczny organizowany przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku i Nove Kino Przedwiośnie

 

gminny

p. I. Kobylańska

 klasa II b

 

wyróżnienie

 

 

 

 

Konkurs literacko- plastyczny „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką”

rejonowy

p. D. Nisztor

Barańska Aleksandra

Więckowska Joanna

p. A. Bendysz

Stunża Antoni

Dolna Karolina

p. A. Garwacka

Błaszczak Wiktor

Szarszewski Krzysztof

p. D. Goździńska

Karpiński Bartosz

p. I. Kobylańska

Lemańśka Julia

Miąsek Bartłomiej

p. A. Walczewska

Zofia Tokarska

Żbikowski Miłosz

p. H.Staniszewska

Jarecki Patryk

 

 

I m-ce

III m-ce

 

I m-ce

II m-ce

 

wyróżnienie

III m-ce

 

Wyróżnienie

 

II m-ce

wyróżnienie

 

I m-ce

III m-ce

 

II m-ce

XVII Międzyszkolny Konkurs plastyczny org. przez  Klub Osiedla Kochanowskiego „Płock jesienią”

gminny

p. J. Stasiak

Bańka Małgorzata

 

 

II m-ce

 

„Kubuś Puchatek czy Miś Uszatek”- portret ulubionego bohatera z bajki.

Konkurs organizowany przez Bibliotekę dla dzieci „Chotomek”

gminny

p. I. Kobylańska

Szmytkowski Dawid

Tomaszewska Aleksandra

p. M. Kuźniewska

Sadowska Roksana

Milewska Oliwia

p. D. Goździńska

Sobocińska Olga

Piechocki Mikołaj

Patora Gabriela

Karaś Julia

 

III m-ce

 

 

I m-ce

III m-ce

 

II m-ce

III m-ce

Wyróżnienie

wyróżnienie

Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa

regionalny

p. B. Podraska

Pesta Dominika

nagroda I stopnia

 

Konkurs Historyczno- sportowy „Sławili imię Polski”

gminny

p. K. Fabiszewski

Wawszczak Kacper

Ignaczak Łukasz

Sobiecki Patryk

Żółtowski Mateusz

 

I m-ce drużynowo

Konkurs piosenki „Belfer 2014”

gminny

p. Jolanta Junkiert

Victoria Paoli

 

II m-ce

Konkurs Piosenki Legionowej

gminny

p. Jolanta Junkiert

Hanna Wiśniewska

Julia Popowska

 

I m-ce

 

Konkurs piosenki Canto Picolo

gminny

p. Jolanta Junkiert

Sulkowska Natalia

Zglińska Monika

 

wyróżnienie

II m-ce

Konkurs Kolęd w Duetach

gminny

p. Jolanta Junkiert

Julia Liposka

Zglińska Monika

 

II m-ce

Turniej wiedzy „Książęce miasto Płock” z okazji 777 rocznicy lokacji Miasta Płocka

gminny

p. M. Miszewska

p. M. Szulc

uczniowie klas V

 

 

II m-ce

Rajd „Pieczonego ziemniaka”

powiatowy

p. A. Bendysz, A. Dąbrowska,

 

uczniowie klas I- V

III m-ce

Rajd „Ciżemka”

powiatowy

p. A. Bendysz, A. Dąbrowska

 

Uczniowie klas I-V

IV m-ce

„Zlot po Ziemi Mazowieckiej”

powiatowy

p. A. Bendysz, A. Dąbrowska uczniowie klas I- V

 

III m-ce

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas VI organizowany przez 

ZS nr 1 w Płocku

gminny

p. A. Krankiewicz

Żukowska Dąbrówka

 

 

III m-ce

 

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas VI

gminny

p. A. Olczak

Jasińska Julia

 

II m-ce

 

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 10 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2014/2015- I półrocze

( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu

Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

Konkurs profilaktyczny dla klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „STOP HIV/ AIDS”

gminny

p. B. Mrowiec

uczennice kl. III A G

III m-ce

„Najlepiej pracujące SK LOP”  w roku szkolnym 2013/2014

rejonowy

p. A. Umińska- Nowak

członkowie SK LOP

 

I m-ce

Etap regionalny XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój las”

rejonowy

p. A. Umińska- Nowak

Damian Jasiński

 

 

II m-ce

 

Międzyszkolny Konkurs plastyczno- fotograficzny

„Ptaki w mieście” organizowany przez ZG LOP w ramach projektu „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”

rejonowy

p. A. Umińska- Nowak

Zuzanna Starzyńska

 

II m-ce

Konkurs na najciekawszy folder w formie prezentacji multimedialnej pod hasłem „Cudze chwalicie swego nie znacie- promujemy nasze miasto”

gminny

p. K. Aleksandrowicz

Jaworska Oliwia

Kaźmierska Aleksandra

 

 

I m-ce

II m-ce

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW ZS NR 2 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2014/2015- I półrocze w zawodach sportowych  

Nazwa zawodów, turnieju

Zasięg

Nauczyciel- trener

Klasa

M-ce



  p. Ł. Światek

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik Cup w Krakowie międzynarodowy p. Ł. Światek Ib
VId
III miejsce
III miejsce
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W WĄGROECU W DNIACH 13.02-15.02 ogólnopolski p. A. Kulpiński
p. Ł. Światek
IIB
VID,S
IB
I m-ce
I m-ce
III m-ce

XV Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka.

ogólnopolski

p. W. Dorobek

p. D. Stępniak

 

VI s

V s

III m-ce

IV m-ce

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kadetek w Wołominie

ogólnopolski

p. I. Jasiński

 

 

 

3a G

IV m-ce

 

 

Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezesa Mon-Pol Płock

ogólnopolski

p. I Jasiński

1 a G

 

IV m-ce

 

XII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku

gminny

p. J. Raczkowska

II a G

II m-ce

 

Sztafeta przełajowa chłopców klas gimnazjalnych

rejonowy

 

p. P. Górecki

Chłopcy z  klasy III B G

III m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Sosnowcu.

ogólnopolski

 

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

I m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Wilanowa.

ogólnopolski

 

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

I m-ce

WMLPR chłopców

wojewódzki

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

awans do finałów

Mini Piłka Nożna

powiatowy

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

awans do finałów

Turniej w minikoszykówce dziewcząt.

powiatowy

p. W. Dorobek

 

VI s

I m-ce

Turniej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora SP nr 5 w Płocku

gminny

p. W. Dorobek

VI s

II m-ce

Płockie rozgrywki minikoszykówki chłopców.

gminny

p. Ł.Świątek

Kl. VI d i s

I m-ce

Bieg Tumski

gminny

p. D. Stępniak

V s

II i IV m-ce

Rozgrywki unihokeja

gminny

p. D. Stępniak

V s

III m-ce

Sztafetowe Biegi Przełajowe (10 x 800 m)  dziewcząt w Płocku.

gminny

p. W. Dorobek

p. D. Stępniak

VI s

V s

III m-ce

VIII EDYCJA ORLEN HANDBALL      MINI LIGA

wojewódzki

 

p. A. Kulpiński

V s

I m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „Gram, trenuję- zdrowo i bezpiecznie”

ogólnopolski

p. A. Kulpiński

 

V s

I m-ce

Awans do finału wojewódzkiego w kategorii dziewcząt i chłopców o Puchar Tymbarka  w piłce nożnej klas IV- V

wojewódzki

p. M. Czerwiński

 

 

IV- VI

awans

Finał w piłce nożnej chłopców o Puchar  D. Tuska klas VI – I

 

 

między-powiatowy

 

p. M. Czerwiński

 

 

chłopcy klas VI i I gimnazjum

finaliści

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Płocku.

gminny

p. M. Czerwiński

p. Ł. Świątek

Chłopcy klas V- VI

IV m-ce i awans do zawodów między-powiatowych

Koszykówka szkół gimnazjalnych

gminny

p. P. Górecki

III b G

III m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – szkół gimnazjalnych

gminny

p. I. Jasiński

p. J. Raczkowska

III a G, I a G

II a G

III m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- szkół podstawowych

gminny

p. Ł. Świątek

VI d

V s

IV m-ce

Mazowiecka Liga Młodzików w Piłce Ręcznej Chłopców.

wojewódzki

p. A. Kulpiński

 

 

II b G

II m-ce w grupie