OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2015/2016

 

SUKCESY UCZNIÓW SP NR 21 W PŁOCKU

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 ( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu


Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świat sportowych emocji"
międzyszkolny p. M. Przybylska
Karolina Szmiga

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "Let's sing"
międzyszkolny p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska

II miejsce

Mistrzostwa Klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu
międzyszkolny p. K. Bieńkowska
Grzegorz Suliński

I miejsce

Konkurs „Oni czytają! A Ty?”
międzyszkolny p. K. Aleksandrowicz
Zuzanna Kuznar
I miejsce

powiatowy konkurs plastyczno - literackiego "Cztery pory roku"


powiatowy
p. M. Przybylska
Maria Kokosza
wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs "Kartka dla Ciebie"
ogólnopolski p. M. Przybylska
Maria Kokosza
II miejsce

Międzyszkolny konkurs
 "CO WIEM O OJCZYŹNIE".

międzyszkolny p. M. Przybylska
Maria Kokosza
Magdalena Ignaczak

VI miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bohaterowie naszych lektur".
międzyszkolny p. M. Przybylska
Kuba Kacprzycki

wyróżnienie

"Co wiem o Płocku"
szkolny
p. M. Przybylska
Maria Kokosza

I miejsce

Międzyszkolny konkurs "Chotomek wyłania mistrza rymowania".
międzyszkolny p. M. Przybylska
Maria Kokosza
Karolina Szmiga

II miejsce
wyróżnienie

Klasa III f zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie "Planeta Energii".
ogólnopolski
p. M. Przybylska
Klasa III f

I miejsce

Międzyszkolny konkurs "Piszę książkę"
międzyszkolny p. M. Przybylska
Miłosz Ręczkowski
Mateusz Robak

II miejsce
wyróżnienie

międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej "Mini playback show".
międzyszkolny p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska

III miejsce

międzyszkolny konkurs
 "W świecie baśni Andersena".

międzyszkolny p. M. Przybylska
Karolina Szmiga

IV miejsce

Szkolny konkurs piosenki angielskiej.
szkolny p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska
Maria Kokosza
Karolina Szmiga

wyróżnienie

"Mój zwierzęcy ulubieniec".
szkolny
p. M. Przybylska
Karolina Szmiga

III miejsce

międzyszkolny konkurs multimedialny „Opowiem Wam o…”
międzyszkolny
p. M. Przybylska
Karolina Szmiga

Wyróżnienie

międzyszkolny konkurs plastyczny "Kosmos w oczach dziecka"
międzyszkolny p. M. Przybylska
Mateusz Robak

I miejsce

Przyroda Twój Przyjaciel "Mój ulubiony owad"


etap rejonowy
p. M. Przybylska
Maria Kokosza

II miejsce

"Bajkowy świat Walta Disneya".
międzyszkolny p. M. Przybylska
Maria Kokosza

III miejsce

"Elf w świecie bohaterów książek Marcina Pałasza”
międzyszkolny
p. M. Przybylska
Karolina Szmiga

II miejsce

Szkolny konkurs fotograficzny
szkolny
p. K. Bieńkowska
Zuzanna Kuznar
Marcin Podgórski

III miejsce

Powiatowy konkurs plastyczno - literacki "Cztery pory roku" zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Nowym Duninowie
powiatowy
p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Wybierz zrównoważony styl życia" org. przez Gimnazjum nr 6 w Płocku
rejonowy p. I. Kobylańska
Patrycja Maciołek
Kamil Lachowicz
Julia Lemańska
Alicja Niesłuchowska
Dawid Szmytkowski

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny "Mazowsze czysta kraina"org. przez Fundację PORTAL FM - POMAGAMY DZIECIOM.
międzypowiatowy
p. I. Kobylańska

statuetka laureata dla szkoły

Konkurs multimedialny, ,Jan Paweł II - Apostoł Miłosierdzia ''


rejonowy p. A. Tyńska
Małgorzata Mączyńska
II miejsce

Konkurs plastyczny o tematyce rodzinnej pod hasłem ,,Moja rodzina – drzewo genealogiczne” w V Marszu dla życia i rodziny w Płocku


rejonowy
p. A. Tyńska
Paweł Pokorski
wyróżnienie

XXXIX Edycja Konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel" org. przez Zarząd Okręgu LOP w Płocku, Zarząd Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie i Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku.
wojewódzki
p. I. Kobylańska
Michał Czerwiński
Tomasz Przybysz
Adam Stępień

p. K. Bieńkowska
Krystyna Sulińska
Grzegorz Suliński
Filip Pełka


I miejsce
I miejsce
II miejsce


I miejsce
II miejsce
II miejsce

XIII Międzyszkolny Konkurs "Żyj bezpiecznie"

międzyszkolny
II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych szkół podstawowych w Zespole Szkół nr 1 w Płocku


międzyszkolny p. A. Krankiewicz
Krystian Zaborowski

II miesjce

Szkolny konkurs: Twórcze zabawy przyrodniczo - ekologiczne pod hasłem "Wesoło się bawimy - powietrze na Ziemi chronimy"
szkolny p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz
Dorota Wilary

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Czytam, bo lubię - projekt okładki ulubionej książki"
międzyszkolny p. K. Bieńkowska
Filip Pełka

p. I. Kobylańska
Wiktoria Sadowska

p. M. Przybylska
Maria Kokosza


wyróżnienie


wyróżnienie

Dekanalny Konkurs Biblijny ,,Ewangelia według św.Marka"
międzyszkolny p. A. Tyńska
Hanna Wiśniewska

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "wirtualny świat komiksu" org. przez SP nr 11 w Płocku
rejonowy p. I. Kobylańska
Oliwia Łukasiewicz

III miesjce

Szkolny Konkurs dla klas III "Znam dzieci z Bullerbyn"
szkolny p. I. Kobylańska
Aleksandra Tomaszewska
Alicja Niesłuchowska

p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz

Dorota Wilary

Zuzanna Kuznar


I miesjce
II miejsce


II miesjce drużynowo


III miejsce indywid.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Płocku
szkolny
p. I. Kobylańska
Oliwia Łukasiewicz

p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz

Marcin Podgórski

III miejsce


II miejsce
V miejsce

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny Świadoma energia - oszczędzamy i zmieniamy źródła
Wojewódzki p. J. Junkiert
Mateusz Domański
Oliwier Sawicki
Amelia Matusiak


II miesjce

Konkurs Canto Picolo

międzyszkolny p. J. Junkiert
Laura Kijoch
Antonina Przedpełska
Alicja Niesłuchowska

p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska


wyróżnienie




wyróżnienie

Konkurs Piosenki Belfer 2015

międzyszkolny p. J. Junkiert
Laura Kijoch

II miejsce

Konkurs "Gwiazdkowe zrób to sam"

p. K. Bieńkowska
Zuzanna Kluska
Daniel Żuchniewicz
Agata Nicewicz
Nadia Skrzyńska

I miejsce
II miejsce
III miesjce
wyróżnienie

Miejski  Konkurs "Tradycje i zwyczaje polskie" na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową
miejski
p. K. Bieńkowska
Kacper Jaworski

nagr. II stopnia

Odlotowa choinka

regionalny
p. B. Różańska
Oliwia Wiśniewska
Artur Szczutowski


II miejsce

Ozdoby choinkowe

międzyszkolny
p. D. Nisztor
Marcin Kret

wyróznienie

Szkolny konkurs ortograficzny
szkolny p. A. Garwacka
Natalia Kędzierska
Damian Piórkowski

II miejsce

Ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik
Ogólnopolski p. A. Garwacka
Wiktor Błaszczak

p. E. Rogalska
Miłosz Wasiński

p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz
Kacper Jaworski
Jakub Kowalski


I miejsce


dyplom


IV miejsce
VI miejsce
IX miejsce

Konkurs organizowany przez PG Sport na "Najładniejszą kartę Bożonarodzeniową"

p. J. Grala
Patrycja Pietrzak
Zuzanna Pogonowska
Olga Chrobocińska

p. A. Garwacka
Agata Dymek


I miejsce
IV miejsce
wyróznienie


laureatka

Konkurs ortograficzny "Przygoda z ortografią" dla klas III
szkolny
p. I. Kobylańska
Alicja Niesłuchowska
Maciej Stawicki

p. D. Nisztor
Julia Zaborowska
Hubert Mocki

p. K. Bieńkowska
Agata Nicewicz
Dorota Wilary


I miejsce



III miesjce



I miejsce

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka do Świętego Mikołaja" org. przez Wawerskie Centrum Kultury w Warszawie.
Ogólnopolski p. I. Kobylańska
Patrycja Maciołek

Wyróżnienie

"Ozdoby świąteczne z Lwem Honorkiem"

p. A. Walczewska
Daria Dolna
Aleksandra Kowalczyk
Lena Liposka

p. A. Gwóźdź
Maciej Jarzyński
Agnieszka Portalska
Agata Ossowska



I miejsce



I miejsce
nagr. specjalna
nagr. specjalna


Konkurs plastyczny z Lwem Honorkiem "Niebezpieczne substancje"

p. A. Walczewska
Daria Dolna

I miejsce

V Edycja Konkuru Międzyszkolnego "Moja Mała ojczyzna"



międzyszkolny p. M. Przybylska
Karolina Szmiga
Maria Kokosza
Miłosz Ręczkowski

p. I. Kobylańska
Maciej Stawicki
Piotr Politowicz
Aleksandra Tomaszewska

p. M. Kuźniewska
Emilia Wojciechowska
Natalia Stawicka

p. A. Gwóźdź
Szymon Dylewski

p. K. Bieńkowska
Weronika Kwasiborska
Filip Pełka
Agata Nicewicz
Marcin Podgórski


II miejsce
III miejsce
Wyróżnienie


III miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie



laureat


wyróżnienie


I miejsce
III miesjce
wyróżnienie
wyróżnienie


XXIV Rajd Niepodległości
międzyszkolny p. M. Przybylska
Maria Kokosza
Piotr Sowiński
Magdalena Ignaczak
Miłosz Ręczkowski
III miesjce
Ogólnopolski konkurs ortograficzny „Z ortografią na co dzień”
Ogólnopolski p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska
Karolina Szmiga
Magdalena Ignaczak
Maja Rusiniak
Maria Kokosza
Piotr Załęski

Zakwalifikowanie uczniów do II etapu


finalista

XVIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Płock jesienią
międzyszkolny p. M. Przybylska
Kuba Kacprzycki
Miłosz Ręczkowski

p. H. Staniszewska
Wiktor Paradowski-Płaszczyk


III miesjce



II miesjce
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”

Ogólnopolski p. M. Przybylska
Maria Kokosza
II miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Świąteczne ozdoby"
międzyszkolny
p. D. Goździńska
Filip Barucha
Pola Rydzewska

p. M. Przybylska
Maria Kokosza
Piotr Sowiński
Małgorzata Okraszewska

p. M. Kuźniewska
Kamil Szatkowski
Ewa Okraszewska


I miejsce
II miejsce


III miesjce

Wyróżnienie


II miejsce
wyróżnienie
X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Plastycznego "Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką".

p. I. Kobylańska
Bartosz Sadecki

p. M. Przybylska

Miłosz Ręczkowski

p. A. Bendysz
Oliwia Majewrowska

p. D. Nisztor
Maja Jankowska

p. K. Bieńkowska
Zuzanna Kuznar


laureat


laureat


laureat


laureatka


laureatka
"ANGIELSKI Z KOMPUTEREM' Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Płocka w Gimnazjum nr 5 w Płocku
rejonowy p. A. Krankiewicz
Krystian Zaborowski

I miejsce
XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Mój las" org. przez LOP.
rejonowy p. I. Kobylańska
Julia Lemańska
Dawid Szmytkowski
Tomasz Przybysz
Damian Kamiński

p. M. Kuźniewska
Natalia Stawicka
Kamil Szatkowski

p. M. Przybylska
Maria Kokosza

p. D. Nisztor
Aleksandra Barańska

p. B. Różańska
Magdalena Rybicka


II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie


II miejsce
II miejsce


I miesjce


II miesjce


II miesjce
Konkurs Ligi Ochrony Przyrody "Ptaki Doliny Środkowej Wisły".
rejonowy p. I. Kobylańska
Tomasz Przybysz

p. M. Kuźniewska
Ewa Okraszewska
Julianna Szumańska

p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska

p. A. Bendysz
Oliwia Piórkowska
Inga Stanrzewska

p. A. Walczewska
Daria Dolna
Kinga Tomkalska

p. D. Nisztor
Amelia Gołębiewska

p. K. Bieńkowska
Zuzanna Kuznar
Grzegorz Suliński

Filip Pełka

p. H. Staniszewska
Oliwier Sawicki
Wiktor Paradowski


I miejsce


II miejsce
II miejsce


I miesjce


II miesjce
III miesjce


I miejsce
II miesjce


III miesjce


I miejsce
I miejsce
II miejsce


III miejsce
III miesjce
Konkurs Plastyczny "Odkryj z nami Płock" org. przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną.
rejonowy p. I. Kobylańska
Oliwia Łukasiewicz
Patrycja Maciołek
Kamil Sieradzki

p. M. Kuźniewska
Julianna Szumańska
Piotr Reszczyński
Paweł Leonow

p. A. Walczewska
Patrycja Biernat


laureaci





laureaci



I miesjce
XV Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo" org. przez SP nr 17
rejonowy
p. I. Kobylańska
Alicja Niesłuchowska

wyróżnienie
Konkurs wiedzy o ruchu drogowym "Jestem bezpiecznym pieszym, bezpiecznym rowerzystą"
szkolny
p. I. Kobylańska
Alicja Niesłuchowska

p. A. Garwacka
Miłosz Stefaniak

p. D. Nisztor
Laura Szpilarewicz

p. H. Staniszewska
Roksana Ziemińska
Mateusz Domański


I miejsce w kat. kl. III


III miesjce


laureatka


I miesjce
Szkolny Konkurs Piosenki "Śpiewać każdy może"
szkolny p. I. Kobylańska
Alicja Niesłuchowska

p. D. Goździńska
Karol Kozłowski

p. M. Przybylska
Antonina Przedpełska

p. A. Garwacka
Blanka Pietrzykowska

p. D. Nisztor
Bartosz Ręczkowski

p. K. Bieńkowska
Zuzanna Kuznar

p. H. Staniszewska
Wiktor Paradowski-Płaszczyk


wyróżnienie


I miejsce


I miesjce


III miesjce


wyróznienie


II miesjce


wyróznienie
I Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów MISTRZ TAŃCA
Jazz Dance Solo od 12 lat
Jazz Dance Duet od 12 lat
Taniec Współczesny Solo 12-15lat
Taniec Współczesny Duet 12-15 lat
Łeba – 24 października 2015

Ogólnopolski
Aleksandra Kaźmierska


II miejsce
I miejsce
I miejsce
III miesjce
World Dance Championship WADF 
Mistrzostwa Świata w Czechach. 
Jazz Solo 12-15 lat 
Contenporary Solo 12-15 lat
Mini Formacja Junior 12-15 lat
VICE MISTRZYNIE  ŚWIATA
Czechy, Liberec – 4-8.11.2015r

Międzynarodowy Aleksandra Kaźmierska


V miejsce
VIII miejsce

II miesjce

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 10 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2015/2016

( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu

Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

IV edycja międzyszkolnego konkursu "Płock - miasto przyszłości" - kategoria fotografia, pod honorowym patronatem Muzeum Mazowieckiego w Płocku. międzyszkolny p. K. Aleksandrowicz
Bartosz Bieńkowski
II miejsce
III edycja Konkursu Historycznego o zasięgu ogólnopolskim „Polska … Nasza Niepodległa" pod hasłem „1050 lat od Chrztu Polski – 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego” ogólnopolski p. K. Aleksandrowicz
Karolina Kocot
wyróżnienie
XIX Międzygimnazjalny Konkurs „Jestem przewodnikiem po Płocku” rejonowy
p. K. Aleksandrowicz
Agnieszka Garwacka
Karolina Kocot
Aleksandra Kaźmierska
wyróżnienie
„Bożonarodzeniowa kartka z Wisłą Płock” szkolny
p. K. Aleksandrowicz
Natalia Kaleta
wyróżnienie

 

 

SUKCESY UCZNIÓW ZS NR 2 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2015/2016

Nazwa zawodów, turnieju

Zasięg

Nauczyciel- trener

Klasa

M-ce

XXV Bieg Wagarowicza w kategorii wiekowej 2004 rejonowy p. M. Czerwiński Oliwier Kurpiński
IV miejsce
XXV Bieg Wagarowicza w kategorii wiekowej 2005
rejonowy
p. M. Czerwiński Rafał Rajkowski
VI miejsce
Międzynarodowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Taipei 2016 Piłka Ręczna
p. Ł. Świątek
1. Gołębiewski Jakub
2. Zagroba Olaf
3. Witkowski Filip
4. Laskowski Jakub
5. Kulpiński Kacper
6. Górecki Antoni
7. Makowski Michał
8. Myczka Damian
9. Ignaczak Łukasz
10. Niedzielski Oskar
11. Grzanowski Jakub
12. Wawszczak Kacper

Rezerwa
1. Sobiecki Patryk
2. Nowak Krystian
3. Helwak Igor
4. Imbirski Kacper

Awans do półfinału VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP Ogólnopolski
p. M. Czerwiński

Olga Chrobocińska
Wiktoria Rogozińska
Agata Korpowska
Patrycja Chrobocińska
Joanna Bielska
Aleksandra Jankowska
Oliwia Rogowska
Wanessa Wicińska
Julia Witkowska
Aleksandra Rokicka
I miejsce
XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików
Ogólnopolski p. Ł. Świątek
p. B. Wolny

Zagroba Olaf
Grzanowski Jakub
Witkowski Filip
Goleniewski Jakub
Zoń Damian
Tarnicki Szymon
Kosiński Konrad
Wilicki Jakub
Kulpiński Kacper
Ignaczak Mikołaj
Górecki Antoni
Laskowski Jakub
Lemanowicz Dorian
Chrobociński Bartosz
Nowak Krystian
Bogucki Mateusz
Zagroba Olaf

I miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe im. Dariusza Stolarskiego
rejonowy
p. M. Czerwiński
p. D. Stępniak

p. A. Kulpiński
p. P. Górecki

p. W. Dorobek
p. J. Raczkowska
p. I. Jasiński

p. A. Kulpiński
p. Ł. Świątek
szkoła SP


szkoła SP


Gimnazjum



Gimnazjum
V miejsce


V miejsce


V miejsce



III miejsce
XV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka
Ogólnopolski
p. M. Czerwiński


p. D. Stępniak

VI miejsce


V miejsce