OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2016/2017

 

SUKCESY UCZNIÓW SP NR 21 W PŁOCKU

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 ( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu


Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

Międzyanrodowy Konkurs "kangur Matematyczny"
międzynarodowy p. R. Fistkowska
Arkadiusz Lewandowski
wyróżnienie

MLP z matematyki
rejonowy p. R. Fistkowska
Arkadiusz Lewandowski
II miejsce

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
wojewódzki p. R. Fistkowska
Arkadiusz Lewandowski
finalista
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – „Płynie Wisła płynie… najpiękniejsze miasta"
międzyszkolny p. H. Staniszewska
Szymon Adamkowski
Agata Maścidło

II miejsce
wyróżnienie


Konkurs Twórczości "Wiosenne zadania twórcze"

p. H. Staniszewska
Roksana Ziemińska
Wiktor Paradowski-Płaszczyk

I miesjce
I miesjce


Międzyszkolny Konkurs "Płock - miasto przyszłości" - konkurs literacki
międzyszkolny p. M. Szulc
W. Bańka

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs "Płock - miasto przyszłości" - konkurs fotograficzny.
międzyszkolny p. M. Szulc
Oliwia Wilary

III miesjce

Rejonow Konkurs Recytatorski "Pięknie być człowiekiem"; 3m. w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji W. Broniewskiego
międzyszkolny p. M. Szulc
Miłosz Żbikowski

III miejsce

"Akademia Lwa Honorka"

p. A. Gwóźdź II miejsce
Konkurs Plastyczny "Płynie Wisła płynie .... najpiękniejsze miejsca" org. przez Gimn. nr 6 w Płocku.
rejonowy
p. I. Kobylańska
Kamila Szmytkowska
Zuzanna Korpowska
Maja Ocicka

I miejsce
II miejsce
III miejsce


VI Edycja Międzypowiatowego Konkursu "Mazowsze czysta kraina" org. przez Fundację Portal Fm - Pomagamy dzieciom
powiatowy
p. I. Kobylańska

I miejsce w kat szkoła

MLP z matematyki

międzyszkolny p. E. Rogalska
Dawid Szymaniak

V miejsce

Międzyszkolny Konkurs "Twórczość H.Ch. Andersena
międzyszkolny 
p. J. Stasiak
Oliwia Łukaszewska
Zuzanna Kompińska
I m drużynowo
I miejsce
II miejsce

IV edycja konkurs piosenki angielskiej pt:”Let’s sing!
szkolny
p. D. Nisztor
Natasza Scott
Michalina Trojanowska
Amelia Krysiak

I miejsce
I miejsce
wyróżnienie


Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny ,,Bohaterowie naszych lektur"
międzyszkolny p. D. Goździńska
Anna Siemiątkowska

I miejsce

Mistrzostwa klas III w pływaniu
międzyszkolny p. A. Bendysz
Igor Kaleta
Szymon Krupiński

III miejsce

"Kangur matematyczny"

szkolny
p. A. Bendysz
Miłosz Kotowicz

p. D. Goździńska
Natalia Brykała
Aleksander Stania


II miejsce


wyróznienie

Rośliny i zwierzęta chronione Mazowsza”
międzyszkolny
p. A. Bendysz
Inga Stanrzewska
Karolina Dolna

I
miejsce
III miejsce


Konkurs pożarniczy pod hasłem 25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni organizowany przed Urząd Miasta Płocka.

p. J. Grala
Natalia Sadłowska

wyróżnienie

konkurs Najpiękniejsza Gigantyczna Pisanka w galerii Mazovia- praca grupowa
rejonowy
p. J. Grala
uczennice kl. VIa

I miejsce

konkurs podczas Jarmarku Wielkanocnego na Rynku Starego Miasta Najładniejsza Pisanka Wielkanocna- praca grupowa


p. J. Grala
uczennice kl. VIa

II miejsce

Międzyszkolny Turniej „Młodzież zapobiega pożarom
rejonowy
p. J. Grala
Karolina Popek

IV miejsce

Szkolny konkurs wiosenny

szkolny
p. A. Garwacka
Lena Jaworska
Bartosz Ronczkowski

II miejsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Świat kolorów”
Międzyszkolny
p. A. Garwacka
Lena Olszewska

p. D. Goździńska
Anna Siemiątkowska


III miejsce


II miejsce

IV Konkurs Historycznego „Polska… Nasza Niepodległa” -  W KATEGORII –ALBUM/ FOLDER/ PRZEWODNIK - szkoły podstawowe
ogólnopolski
p. K. Aleksandrowicz
Agata Nicewicz
Marcin Podgórski


I miejsce
III miejsce

IX Powiatowy Konkurs języka angielskiego The Smarters Brain Twister
powiatowy
p. A. Olczak
Adrian Kondracki

wyróżnienie

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z j. polskiego dla klas IV
rejonowy p. M. Szulc
Olga Sobocińska

IV miejsce

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z j. polskiego dla klas V
rejonowy p. M. Szulc
Biernat Igor
A. Soczewka

V miejsce
V miejsce


Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z j. polskiego dla klas VI

rejonowy
p. M. Kujawska
Gabriela Słupecka


I miejsce

Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego w Warszawie etap wojewódzki

wojewódzki
p. M. Kujawska
Gabriela Słupecka

finalistka

XXXX Edycja konkursu "Przyroda - Twój Przyjaciel" org. przez Zarząd Okręgu LOP w Płocku, Zarząd Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie oraz Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku.
rejonowy p. M. Kuźniewska
Kamil Szatkowski
Błażej Sobociński

p. I. Kobylańska
Maja Ocicka
Krzysztof Mączyński

p. M. Staniszewska
Szymon Wrzosek

p. D. Nisztor
Natasza Scott
Anna Szumańska

p. A. Gwóźdź
Maria Jarzyńska

p. H. Staniszewska
Borys Cybart
Roksana Ziemińska
Adam Cendlewski


I miejsce



I miejsce
II miejsce


II miejsce


II miejsce
I miejsce


III miejsce


I miejsce

Konkurs Plastyczny "Jestem zdrowy bo..."
szkolny p. M. Kuźniewska
Kamil Szatkowski
Anna Seżalska
Natalia Sawicka

p. D. Nisztor
Natasza Rydzewska

p. H. Staniszewska
Borys Cybart


laureaci




laureat


I miesjce

Konkurs " Lubię ortografię"
szkolny p. M. Kuźniewska
Sandra Gasik
Emilia Wojciechowska

p. E. Wilk
patrycja Biernat
Maja Żółtowska


II miejsce



I miejsce

Konkurs Wiedzy o Płocku
szkolny
p. M. Kuźniewska
Emilia Wojciechowska
Mateusz Szmiga

p. E. Wilk
Maria Słowikowska
Kinga Tomkalska


III miejsce



I miejsce

XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Płock jesienią"
rejonowy p. M. Kuźniewska
Julianna Szumańska
Jan Jasiński
Piotr Reszczyński

p. D. Nisztor
Natasza Scott


I miejsce
II miejsce
II miejsce


wyróżnienie

XVIIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Piosenka jest dobra na wszystko" org. przez SP w Sikorzu
rejonowy p. I. Kobylańska
Amelia Gronkowska

p. E. Wilk
Patrycja Biernat


wyróżnienie


I miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery pory roku" org. przez SP w Nowym Duninowie
powiatowy p. I. Kobylańska
Maja Ocicka

p. A. Bendysz
Antoś Stunża


wyróżnienie


I miejsce

Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny „Czytanie jest fajne!” organizator Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach Śląskich
ogólnopolski
p. K. Aleksandrowicz
Zuzanna Kuznar

I miejsce

X Edycja Międzyszkolnych Spotkań Twórczych "Wodospadem Wyobraźni do Jeziora Możliwości" org. przez SP nr 11 w Płocku.
rejonowy p. I. Kobylańska
Maja Ocicka
Zuzanna Korpowska
Gabriela Lelis
Kamila Szmytkowska

laureaci

Konkurs Plastyczny "Miasta nad Wisłą" org. przez POKiS i Galerię Wisła
rejonowy
p. I. Kobylańska
Lena Łabińska
Amelia Gronkowska

laureaci

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świat kolorów" org. przez SP nr 11 i Płocką galerię Sztuki
rejonowy p. I. Kobylańska
Maja Ocicka


I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski org. przez SP nr 21
rejonowy p. I. Kobylańska
Maja Ocicka

p. M. Kuźniewska
Anna Seżalska

p. A. Garwacka
Bartosz Ronczkowski

p. A. Bendysz
Antoś Stunża

p. E. Wilk
Weronika Borkowska

p. J. Stasiak
Dominika Goleniewska


wyróżnienie


wyróżnienie


I miejsce


wyróżnienie


I miejsce


wyróżnienie

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jestem zdrowy bo ..."
szkolny p. I. Kobylańska
Lena Łabińska

laureat

Międzyszkolny konkurs " Najładniejsza karta świąteczna z odpadów"
międzyszkolny p. J. Grala
Maria Tokarska
Natalia Siwińska

wyróżnienie

"Poznaj z nami Płock"

międzyszkolny p. J. Stasiak
Z. Kompińska
M. Bańka

I miejsce

"Super Chłopak klas II”
szkolny
p. E. Wilk
M. Kwaśniak


I miejsce

etap rejonowy konkursu z języka polskiego

p. M. Kujawska
Gabriela Słupecka
finalistka (zakw. się do etapu wojewódzkiego)

" Eko - moda"
międzyszkolny p. A. Bendysz
Inga Stanrzewska

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny straż Miejskiej w Płocku "Moja bezpieczna droga do szkoły"
międzyszkolny
p. M. Kuźniewska
Natalia Stawicka
Kamil Szatkowski
Julianna Szumańska
Kamil Trojanowski

Laureaci

XXX edycja etapu regionalnego konkursu "Mój Las"
regionalny
p. M. Kuźniewska
Natalia Stawicka
Kamil Szatkowski

p. A. Bendysz
Inga Stanrzewska
Oliwia Piórkowska

p. J. Stasiak
Z. Kompińska
M. Bańka


I miejsce
II miejsce


I miejsce
II miejsce


II miejsce

Konkurs "Czystym powietrzem oddychamy, śmieci nie spalamy"
szkolny
p. M. Kuźniewska
Kamil Szatkowski
Ewa Okraszewska

p. E. Wilk
P. Biernat

p. I. Kobylańska
Maja Ocicka
Lena Łabińska
Kamila Szmytkowska


I miejsce
II miejsce


wyróznienie


I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie


XI Międzyszkolny Konkurs Europejski org. przez SP nr % w Płocku
międzyszkolny p. I. Kobylańska
Julia Miszczyńska

II miejsce

XVI Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo" org. przez SP nr 17 w Płocku.
powiatowy
p. I. Kobylańska
Amelia Gronkowska

wyróżnienie

EKO MODA 2016. Org przez Fundację PORTAL FM _ POMAGAMY DZIECIOM
powiatowy
p. I. Kobylańska
Krzysztof Mączyński

I miejsce

Jestem bezpiecznym pieszym, bezpiecznym rowerzystą
szkolny p. I. Kobylańska
Julia Makowska
Krzysztof Mączyński


lauretaci

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej pod hasłem "Śpiewać każdy może"
szkolny p. K. Bieńkowska
Maja Jakubowska

p. I. Kobylańska
Amelia Gronkowska
Julia Makowska

p. A. Bendysz
W. Wolińska


wyróżnienie


I miejsce
II miejsce


I miejsce

Szkolna mini olimpiada dla uczniów klas drugich pod hasłem:Jestem bezpieczny na drodze"
szkolny
p. K. Bieńkowska
Ola Zając
Marek Mrowiński

p. M. Kuźniewska
Jan Jasiński
Emilia Wojciechowska

p. E. Wilk
P. Biernat
W. Borkowska


III miejsce



I miejsce



I miejsce

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 10 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2016/2017

( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Nazwa konkursu

Zasięg

Opiekun merytoryczny,

uczniowie

Miejsce

"Zostań Orłem"
powiatowy p. R. Fistkowska
K. Kedzierski
J. Rogoziński
P. Ręczkowski
P. Kulesza

IV miesjce drużynowo
Konkurs pożarniczy pod hasłem 25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni organizowany przed Urząd Miasta Płocka. rejonowy
p. J. Grala
Wiktor Bańka
Aleksy Filipkowski

Wyróżnienie
Międzyszkolny Turniej „Młodzież zapobiega pożarom rejonowy
p. J. Grala
Mikołaj Ignaczak

IV miejsce
XIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 

p. B. Lipińska
Agata Przedpełska
Karolina Kocot
Julia Gaworska

Lauratki
konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum -  ''Kaligram - myśli słowem malowane'' rejonowy
p. I. Krzemińska
Agnieszka Garwacka

I miejsce

Etap rejonowy XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża rejonowy
p. B. Lipińska
Agnieszka Garwacka

II miejsce
XIV Edycja Międzygimnajzlnego KOnkursu Przyrodniczego "Płockie Pomniki Przyrody" - konkurs plastyczny

p. H. Nowak
Dąbrówka Żukowska

I miejsce
XIV Edycja Międzygimnajzlnego KOnkursu Przyrodniczego "Płockie Pomniki Przyrody" - konkurs wiedzy
p. B. Lipińska
Karolina Kocot
Eronika Kuś
Aleksandra Kubiak

II miejsce




 

 

SUKCESY UCZNIÓW ZS NR 2 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zawodów, turnieju

Zasięg

Nauczyciel- trener

Klasa

M-ce