OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW SP NR 21 W PŁOCKU
( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Data
Nazwa konkursu
Zasięg
Opiekun
Uczeń
Klasa
Miejsce
  Konkurs czytelniczy dla klas III ze znajomości lektury "Dzieci z Bullerbyn" szkolny K. Bieńkowska Maja Jakubowska
Maciej Mrowiński
3 I miejsce
30.09.2017
"Zerwijmy psy z łańcuchów. W trosce o psie życie" org. przez MDK im. Króla Maciusia Pierwszego, Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom, Otoz Animals
rejonowy
I.  Kobylańska Zuzanna Korpowska
Michalina Tomczak
2c laureatki
18.10.12017 Konkurs Piosenki "Śpiewać każdy może"
szkolny
I.  Kobylańska


A. Bendysz


D. Nisztor

K. Bieńkowska


A. Garwacka

Amelia Gronkowska
Julia Makowska

Julia Kopeć
Ala Sieradzka


Amelia Krysiak

Kornelia Glińska
Maja Jakubowska

Lena Jaworska
2c


1a


2b

3a


2a
II miejsce
wyróżnienie

I miejsce
wyróżnienie

III miejsce

II miejsce
wyróżnienie

I miejsce
17.11.2017
Konkurs ornitologiczny "Ptaki gatunków drapieżnych" org. przez LOP Okręg w Płocku
rejonowy
I.  Kobylańska

A. Bendysz


D. Nisztor

M. Kuźniewska
Maja Ocicka

Piotruś Żaglewski
Zosia Kamińska


Natasza Rydzewska

Natalia Sawicka
2c

1a


2b

3g
I miejsce

II miejsce
III miejsce

III miejsce

I miesjce
6.12.2017
konkurs plastyczny "Mój ulubiony miś" org. przez świetlicę szkolną szkolny
I.  Kobylańska



A. Bendysz



K. Bieńkowska
Amelia Gronkowska
Natasza Scott
Maja Ocicka


Miłosz
Mikołaj
Zosia
Ania

Alicja Kusy
2c



1a



3a
III miejsce


I miejsce
III miesjce
wyróżnienie


wyróżnienie
8.12.2017 Konkurs plastyczny "Ekokonsument" org. przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku rejonowy I.  Kobylańska

K. Bieńkowska

A. Garwacka
Maja Ocicka

Gabriela Sarnecka

Szymon Sadowski
2c

3a

2a
wyróżnienie

laureat

laureat
25.11.2017 Międzypowiatowy konkurs "Eko Moda" org. przez Fundację Portal Fm- pomagamy dzieciom i MDK im Króla Maciusia I powiatowy I.  Kobylańska Krzysztof Mączyński 2c II miejsce
  Międzyszkolny konkurs plastyczny,,Płynie Wisła płynie, po płockiej krainie" międzyszkolny D. Goździńska Natalia Brykała 3e I miejsce
  Międzyszkolny konkurs plastyczny,,Wędrówki z Pyzą Mazowiecką" międzyszkolny D. Goździńska Karolina Kisio 3e wyróżnienie
  Olimpiada piłkarska klas III -piłka ręczna szkolny D. Goździńska   3e I miejsce
  konkurs plastyczny,,Mój ulubiony miś" szkolny D. Goździńska Anna Siemiątkowska
Wiktoria Czarnomska
3e wyróżnienie
  „Mój las”- Mój ulubiony mieszkaniec lasu regionalny A. Bendysz Miłosz Piórkowski
Piotuś Żaglewski
1a I miejsce
„Płock jesienią” międzyszkolny A. Bendysz Ola Ludwikowska 1a I miejsce
„Pyza Mazowiecka odwiedza miejsca związane z postacią F. Chopina” międzyszkolny A. Bendysz Klaudia Kopera 1a laureat
  przejście do etapu rejonowego w konkursu matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego rejonowy

R. Fistkowska

Arkadiusz Lewandowski 7d 85%
  gólnopolski konkurs matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY  - tytuł "bardzo dobry" przyznawany przez organizatorów ogólnopolski

R. Fistkowska

Arkadiusz Lewandowski
7d 80%
XII 2017 XII edycja międzyszkolnego konkursu literacko – plastycznego „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką” międzyszkolny D. Nisztor


A. Garwacka


M. Kuźniewska

I. Kobylańska
Filip Miaśkiewicz
Alicja Kajkowska

Igor Jędrzejewski
Szymon Sadowski


Julia Szumańska

Julia Makowska
Zuzanna Korpowska
Kamila Szmytkowska
2b


2a


3g

2c
laureaci


laureaci


laureat

laureaci
  etap regionalny ogólnopolskiego konkursu "Mój las" regionalny K. Bieńkowska

M. Kuźniewska
Gabriela Sarnecka

Natalia Sawicka
Aleksandra Gołębiewska
Kajetan Kaźmierczak
3a

3g
II miesjce

I miejsce
II miesjce
II miejsce
  Miejski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Literacki : „Zerwijmy psy z łańcuchów w trosce o psie życie” miejski A. Garwacka





M. Kuźniewska
Dominik Balcerzak
Michał Babiński
Lena Durka
Martyna Kania
Maja Miszewska

Kamil Szatkowski
Ewa Okraszewska
2a





3g
laureaci





laureaci
             
             
             

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 10 W PŁOCKU
( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Data
Nazwa konkursu
Zasięg
Opiekun
Uczeń
Klasa
Miejsce

III miejsce w projekcie Zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu - "Serfuję Bezpiecznie" (Gra Miejska)- Organizator Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka"

K. Aleksandrowicz

Błaszczak Filip
Kosiński Jakub
Łobodziński Michał
Tomasik Dawid
Woźnica Igor
Zoń Mikołaj

II b
III miejsce

gólnopolski konkurs matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY  - tytuł "bardzo dobry" przyznawany przez organizatorów
ogólnopolski R. Fistkowska Paweł Ręczajski
II b
80%















SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW SP 21 W PŁOCKU

Data
Nazwa turnieju
Zasięg
Trener
Uczeń
Klasa
Miejsce
16.02.2018 Unihokej dziewcząt w rmach Młodzieżówej Ligi Sportowej   M. Czerwiński Głowacka Julia
Brzezińska Luiza
Przybysz Magda
Golc Kasia
Jarząbkowska Wiktoria
Sadłowska Natalia
Chrobocińska Olga
Rogozińska Wiktoria
VIs
VIc
VIc
VIc
VIc
VIb
VIIs
VIIs
II miejsce
  Olimpiadapiłkarska klas III szkolny M. Kuźniewska   3g III miejsce
             
             

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW G 10 W PŁOCKU

Data
Nazwa turnieju
Zasięg
Trener
Uczeń
Klasa
Miejsce