OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  2018/2019

SUKCESY UCZNIÓW SP NR 21 W PŁOCKU
( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Data
Nazwa konkursu
Zasięg
Opiekun
Uczeń
Klasa
Miejsce
             
             
             
             
             
             
             
V 2019 Ogólnopolski „Konkurs wiedzy finansowej” organizowany w ramach projektu „Myślę, decyduję, działam – finanse dla najmłodszych ogólnopolski p. D. Nisztor Bartosz Giza
Piotr Maciejewski
Anna Szumańska
3b finaliści
29.03.2019 Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rejonowy p. J. Grala Karolina Dolna
Igor Kaleta
Gabriela Kozińska
Adam Słoniewicz
5b III miesjce druzynowo
(Igor K. - I m. ind.)
03.04.2019 Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym miejski p. J. Grala Karolina Dolna
Igor Kaleta
Gabriela Kozińska
Adam Słoniewicz
5b I miejsce drużynowo
07.03.2019 Ogólnopolski Turniej " Młodzież zapobiega pożarom" ogólnopolski p. J. Grala Karolina Popek
Krzysztof Szarszewski
8c
6v
IV miejsce
V miejsce
31.05.2019 VIII Wielka Gala Nakrętkowa w ramach Międzypowiatowego Konkursu Ekologicznego "Mazowsze czysta kraina" organizowana przez Fundację Portal Fm - Pomagamy Dzieciom. powiatowy p. I. Kobylańska szkoła   nagroda w kat
"Największa osobowość"
wyróż w kat. zbiórka nakrętek
13.06.2019 Szkolny Konkurs "Najładniejszy zeszyt" szkolny p. I. Kobylańska

p. D. Nisztor
Amelia Gronkowska

Piotr Maciejewski
3c

3b
laureat

laureat
11.06.2019 XLII Edycja Konkursu "Przyroda - Twój Przyjaciel" - "Mieszkańcy ekosystemów leśnych" przez LOP w Płocku, ZOO i Zarząd Okręgu MPZW w Warszawie. powiatowy p. I. Kobylańska

p. D. Nisztor
Maja Ocicka

Marek Rodzenko
Jakub Rodzenko
Julia Olczak
3c

3b
3b
3b
I miejsce

I miejsce
I miejsce
wyróżnienie
04.06.2019 Konkurs Plastyczny "Rośliny i zwierzęta zagrożone wyginięciem" organizowany przez SP nr 14. rejonowy p. I. Kobylańska Kamila Szmytkowska 3c  
04.06.2019 Konkurs artystyczny "Pszczeli świat" organizowany przez RCEE w Płocku. rejonowy p. I. Kobylańska cała klasa 3c I miejsce
17.05.2019 Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery pory roku" organizowany przez SP w Nowym Duninowie. powiatowy p. I. Kobylańska Maja Ocicka 3c III m. w kat. plastycznej
wyróż. w kat. plastycznej
V 2019 Konkurs Plastyczny "Pszczoła Super Bohater" organizowany przez grupę projektową "Be nice to bee" w ramach V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. ogólnopolski p. I. Kobylańska cała klasa 3c zwycięstwo w kategorii:
największa kreatywność
IV 2019 Konkurs Plastyczny"Kolorowe tableteczki, to nie są cukiereczki" w "Akademii Lwa Honorka" organizowany przez Straż Miejską w Płocku rejonowy p. I. Kobylańska Maja Ocicka
Amelia Gronkowska
Kamila Szmytkowska
3c nagr. specjalna
wyróżnienie
wyróżnienie
04.04.2019 X Edycja Zabawy Konkursowej "Chotomek wyłania mistrza rymowania" organizowana przez Bibliotekę dla dzieci im. Wandy Chotomskiej rejonowy p. I. Kobylańska Maja Ocicka 3c laureat
20.02.2019 Konkurs Czytelniczy Klas III "Znam dzieci z Bulleryn" szkolny p. I. Kobylańska Amelia Gronkowska
Blanka Maciejewicz
Kamila Szmytkowska
3c I miejsce
II miejsce
III miesjce
17.01.2019 Szkolny Konkurs Ortograficzny Dla Klas III "Przygoda z ortografią" szkolny p. I. Kobylańska Zuzanna Korpowska
Kamila Szmytkowska
3c II miejsce
  Międzyszkolna Liga Przedmiotowa międzyszkolny p. M. Kujawska Gabriela Słupecka
Agata Korpowska
8c
8s
VI miejsce
VII miejsce
16.05.2019 Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych ogólnopolski p. I. Kobylańska Kamila Szmytkowska 3c wyróżnienie
2019 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Finansowej org. przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej i NBP. ogólnopolski p. I. Kobylańska Adrian Żółtowski
Kamila Szmytkowski
Maja Ocicka
3c finaliści
17.05.2019 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa rejonowy p. I. Kobylańska Kamila Szmytkowska 3c II miejsce
23.05.2019 Konkurs wiedzy "Wiem wszystko o ... ." w "Akademii Lwa Honorka" org. przez Straż Miejską w Płocku rejonowy p. I. Kobylańska cała klasa 3c II miesjce
16.05.2019 XII Międzyszkolne Spotkania Twórcze pod hasłem "Co w trawie piszczy?" org. przez SP nr 11 w Płocku. rejonowy p. I. Kobylańska Amelia Gronkowska
Zuzanna Korpowska
Julia Makowska
Maja Ocicka
3c ?
21.03.2019 Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur miedzynarodowy p. A. Mękarska Mateusz Pawlata 5e laureat
24.03.2019 III Mazowiecki Memoriał im. Urszuli Marciniak rejonowy p. A. Mękarska Mateusz Pawlata 5e III miejsce
21.11.2018 Alfik matematyczny ogólnopolski p. A. Mękarska Mateusz Pawlata 5e bardzo dobry wynik
08.05.2019 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "W świecie baśni Andersena" org. przez SP nr 21 międzyszkolny p. I. Kobylańska Julia Makowska 3c II miejsce
16.05.2019 Rejonowy Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży "Pięknie być człowiekiem" org. przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku rejonowy p. I. Kobylańska Maja Ocicka 3c wyróżnienie
05.04.2019 I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej "Weź zdrowie w Swoje ręce" org. przez SP nr 17 w Płocku rejonowy p. I. Kobylańska Kamila Szmytkowska 3c laureat
I 2019 Konkurs głosnego czytania szkolny p. D. Nisztor

Michalina Trojanowska
Anna Szumańska

3b I miejsce
III miejsce
17.01.2019 Konkurs ortograficzny szkolny p. D. Nisztor Michał Bielkowski
Michalina Trojanowska
3b I miejsce
9.11.2018 „11 listopada – wolność bieli i czerwieni” – plakat „Narodowe Święto Niepodległości” – plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną szkolny p. D. Nisztor



p. K. Bieńkowska
Alicja Kajkowska,
Amelia Krysiak
Anna Szumańska

Julia Wysocka
3b



1c
II miejsce



II miesjce
10.12.2018 Konkurs "Najładniejsza choinka świąteczna"- Mazovia. rejonowy p. J. Grala Lena Liposka
Tomasz Rózycki
Franek Doliasz
Marta Kacprowicz
Magda Kacprowicz
Dominika Grączewska
Ola Rokicka
4c
4c
4c
8a
8a
8a
8a
III miejsce
  Międzyszkolny Konkurs "Poznaj z nami Płock"- międzyszkolny p. J. Stasiak Maja Krajewska
Weronika Milczarek
Nikola Grabowska
Inga Pyżyk
Amelia Stachoń
Bartosz Bień
Karol Paradowski
Maja Jackowska
Aleksandra Białach
2c wyróżnienia
  „Miś – ulubiona postać z bajki” – plastyczny organizowany przez świetlicę szkolną szkolny p. D. Nisztor

Maja Tomczyk
Michalina Trojanowska
ł
Małgorzata Bednarska

3b II miejsce
wyróznienie
wyróżnienie
15.01.2019 XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. rejonowy p. I. Kobylańska

p. J. Stasiak
Maja Ocicka

Maja Krajewska
3c

2c
III miejsce

wyróżnienie
14.01.2019 Konkurs "Mój ulubiony ptak" organizowany w ramach projektu ornitologicznego LOP "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas". rejonowy p. I. Kobylańska

p. J. Stasiak

p. D. Nisztor
Maja Ocicka



Amelia Krysiak
3c

2c

3b
II miejsce

II miejsce

II miesjce
XII 2018 konkursi międzyszkolny, recytatorski - ''Polubić poezję Wł.Broniewskiego- ucznia płockiej Jagiellonki'' międzyszkolny p. M. Kujawska Natalia Sulkowska
Karolina Popek
8b
8c
II miejsce
III miejsce
14.12.2018 Etap regionalny XXXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój las" organizowany przez LOP Płock regionalny p. I. Kobylańska

p. J. Stasiak

p. K. Bieńkowska
Maja Ocicka

Weronika Milczarek

Lena Makowska
3c

2c

1c
II miejsce

II miejsce

II miesjce
21.11.2018 Konkurs Plastyczny org. przez Straż Miejską w Płocku "Poczęstunek od osób nieznanych" w ramach projektu "Akademia Lwa Honorka" rejonowy p. I. Kobylańska Kamila Szmytkowska
Maja Ocicka
Blanka Maciejewicz
3c II miejsce
IV miejsce
nagr. specjalna
11.11.2018 Konkurs plastyczny "1 listopada - WOLNOŚĆ W BIELI I CZERWIENI" szkolny p. I. Kobylańska Julia Miszczyńska
Kamila Szmytkowska
Adrian Żółtowski
3c I miejsce
w kat. klas 3
12.10.2018 Miedzyszkolny konkurs plastyczny "Dzień bez samochodu" org. przez RCEE w Płocku międzyszkolny p. I. Kobylańska Amelia Gronkowska 3c wyróżnienie
07.11.2018 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kto ty jesteś? Patriota" organizowany przez Bibliotekę dla Dzieci "Chotomek". międzyszkolny p. I. Kobylańska Natasza Scott 3c I miejsce
 

V   Konkurs Historyczny "Polska...Nasza Niepodległa. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018.

międzyszkolny p. K. Aleksandrowicz Patryk Tytro
Marcin Podgórski
Aleksandra Jankowska
Agrata Szwech
6d
6d
8s
8s
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 10 W PŁOCKU
( konkursy przedmiotowe, literackie, artystyczne, tematyczne)

Data
Nazwa konkursu
Zasięg
Opiekun
Uczeń
Klasa
Miejsce
             
             
             















SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW SP 21 W PŁOCKU

Data
Nazwa turnieju
Zasięg
Trener
Uczeń
Klasa
Miejsce
  XXV Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Ciechanów 2019 ogólnopolski p. Łukasz Świątek drużyna 4 d I miejsce
             
             
             

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW G 10 W PŁOCKU

Data
Nazwa turnieju
Zasięg
Trener
Uczeń
Klasa
Miejsce