RADA PEDAGOGICZNA

 

Dyrektor Szkoły
mgr Krzysztof  Fabiszewski

Wicedyrektor 
mgr Anna Umińska-Nowak

Wicedyrektor 
mgr Beata Lipińska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

1. STANISZEWSKA HANNA
2. WALCZEWSKA ALICJA
3. KUŹNIEWSKA MARIA
4. GOŹDZIŃSKA DOROTA
5. GWÓŹDŹ ANETA
6. STANISZEWSKA MONIKA
7. BENDYSZ ALICJA
8. RÓŻAŃSKA BEATA
9. STASIAK JADWIGA
10. NISZTOR DOROTA
11. GARWACKA ANNA
12. BIEŃKOWSKA KATARZYNA
13. KOBYLAŃSKA IWONA

- asystenci nauczyciela -

- SZWECH MAŁGORZATA


NAUCZANIE PRZEDMIOTOWE

- język polski -

1. SZULC MIROSŁAWA
2. ŻBIKOWSKA MONIKA
3. KUJAWSKA MARZENA
4. BRODOVSKIJ KATARZYNA
5. MISZEWSKA MILENA
6. SZYMBORSKA DARIA

- język niemiecki -

1. RADKA WIOLETTA
2. PAJĄCZKOWSKA SYLWIA

- język angielski -

1. STAŃCZYK MAGDALENA
2. KRZEMIŃSKA IWONA
3. OLCZAK ANNA
4. SŁOMSKA ALEKSANDRA
5. WOLNA-ŚWIĄTEK DARIA
6. TOMASZEWSKA MAŁGORZATA
7. KRANKIEWICZ ANDŻELIKA

- matematyka -

1. ŻUCHEWICZ MAGDALENA
2. FISTKOWSKA RENATA
3. SZCZODROWSKA MARTYNA
4. KAWAŁCZEWSKA-KANUT IWONA
5. KOLBICZ ALICJA
6. MĘKARSKA ANNA

- historia -

1. CHUDY MARIOLA
2. CHWIAŁKOWSKA ANETA

- przyroda, biologia, chemia, geografia -

1. PAPROT BARBARA
2. NOWAK HANNA
3. LIPIŃSKA BEATA
4. UMIŃSKA-NOWAK ANNA
5. BIERNAT-MALICKA TERESA
6. JAKUBOWSKA IZABELA

- informatyka -

1. WAWRO MAŁGORZATA
2. ALEKSANDROWICZ KATARZYNA
3. ZASIMOWICZ ALEKSANDRA
4. KOLBICZ ALICJA

- fizyka -

             WAWRO MAŁGORZATA

- technika -

              GRALA JADWIGA
       

- plastyka -

             WIŚNIEWSKA MIROSŁAWA

- muzyka -

 JUNKIERT JOLANTA


- wychowanie fizyczne -

1. STĘPNIAK DOROTA
2. RACZKOWSKA JULITA
3. CZERWIŃSKI MAREK
4. DOROBEK WOJCIECH
5. GÓRECKI PIOTR
6. KULPIŃSKI ANDRZEJ
7. JASIŃSKI IRENEUSZ
8. ŚWIĄTEK ŁUKASZ
9. STELMASZEWSKI PEZEMYSŁAW
10. SĘK OLGIERD
11. BROMKA ALINA

- religia -

1. TYŃSKA AGNIESZKA
2. SZTENDEREWICZ ELŻBIETA
3. WOLNA ELŻBIETA
4. S. MIRIAM - JABLOŃSKA JOLANTA

- etyka -

               - WRZEŚNIEWSKA WIOLETTA

- doradca zawodowy -

               - DOMACHOWSKA EWA

- wychowanie do życia w rodzinie -

              1. ZWICK ANETA
              2. UMIŃSKA-NOWAK ANNA

 


- pedagog szkoły -

             MROWIEC BEATA


- logopeda -

             ŻYŁOWSKA MILENA

- reedukator -

             DĄBROWSKA ANNA

- psycholog -

             MAZUR AGATA

- nauczyciel wspomagający -

              - ROMANEWICZ-OSIŃSKA IWONA
              - SZWECH MAŁGORZATA


- świetlica -

1. SADECKA MARZENA
2. SOKOŁOWSKA ELŻBIETA
3. PAWLAK KATARZYNA
4. BROMKA ALINA
5. BOŃKOWSKA ELŻBIETA
6. CIEŚLA MONIKA

- biblioteka -

1. PRZYBYT BEATA
2. ŁUBIŃSKA DANUTA