Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 2 A- koszykówka » 2 B- p. ręczna » 3 A-p.koszykówka » 3 B p. ręczna » 4 a » 4 b » 4 c » 4 d » 4 e » 4 s » 5 a » 5 b » 5 c » 5 d » 5 e » 5 s » 6 a » 6 b » 6 c » 6 s » 7 a » 7 b » 7 c » 7 d » 7 s

Plany nauczycieli

» Aleksandrowicz K. » Biernat-Malicka T. » Brodovskij K. » Chuda M. » Chwiałkowska A. » Czerwiński M. » Dorobek W. » Fistkowska R. » Górecki P. » Grala J. » Jablońska J. » Jakubowska I. » Jasiński I. » Junkiert J. » Kawałczewska-Kanut I. » Kolbicz A. » Krzemińska I. » Kujawska M. » Kulpiński A. » Lipińska B. » Mękarska A. » Miszewska M. » Nowak H. » Olczak A. » Pajączkowska S. » Paprot B. » Raczkowska J. » Radka W. » Sęk O. » Słomska A. » Stańczyk M. » Stelmaszewski P. » Stępniak D. » Szczodrowska M. » Sztenderewicz E. » Szulc M. » Szymborska D. » Świątek Ł. » Tomaszewska M. » Tyńska A. » Umińska-Nowak A. » Wawro M. » Wiśniewska M. » Wolna E. » Wolna-Świątek D. » Wrześniewska W. » Zasimowicz A. » Zwick A. » Żbikowska M.

Plany różnych dzienników

» Klasa 1 a » klasa 1 b » klasa 1 c » klasa 2 a » Klasa 2 b » Klasa 2 c » klasa 3 a » Klasa 3 b » Klasa 3 c » Klasa 3 d » Klasa 3 e » Klasa 3 f » klasa 3 g

Klasa 2 A- koszykówka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Matematyka
2 A- koszykówka - Fistkowska R. (203)
Chemia
2 A- koszykówka - Lipińska B. (213)
Język polski
2 A- koszykówka - Szulc M. (221)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
2 08:55-09:40 Fizyka
2 A- koszykówka - Wawro M. (212)
Język polski
2 A- koszykówka - Szulc M. (221)
Matematyka
2 A- koszykówka - Fistkowska R. (203)
Język angielski
2 A ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 A ja 2 - Stańczyk M. (04)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
3 09:50-10:35 Matematyka
2 A- koszykówka - Fistkowska R. (203)
Chemia
2 A- koszykówka - Lipińska B. (213)
WOS
2 A- koszykówka - Chuda M. (203)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Język polski
2 A- koszykówka - Szulc M. (221)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 A ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 A ja 2 - Stańczyk M. (04)
Biologia
2 A- koszykówka - Umińska-Nowak A. (217)
Język polski
2 A- koszykówka - Szulc M. (221)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Matematyka
2 A- koszykówka - Fistkowska R. (203)
5 11:45-12:30 Język polski
2 A- koszykówka - Szulc M. (221)
Język niemiecki
2 A zaawansowani - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
2 A początkujący - Radka W. (72)
Historia
2 A- koszykówka - Chwiałkowska A. (206)
Matematyka
2 A- koszykówka - Fistkowska R. (203)
Informatyka
2 A inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
2 A inf 2 - Zasimowicz A. (225)
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
2 A- koszykówka - Umińska-Nowak A. (217)
Religia / Etyka
2 A- koszykówka - Tyńska A. (202)
Zajęcia z wychowawcą
2 A- koszykówka - Stępniak D. (06)
Geografia
2 A- koszykówka - Paprot B. (219)
Język angielski
2 A ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 A ja 2 - Stańczyk M. (04)
7 13:40-14:25 Zajęcia artystyczne
2 A- koszykówka - Junkiert J. (07)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Historia
2 A- koszykówka - Chwiałkowska A. (205)
Język niemiecki
2 A zaawansowani - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
2 A początkujący - Radka W. (72)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 A- koszykówka - Tyńska A. (05)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka - Stępniak D. (SG 1)

Klasa 2 B- p. ręczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
1 08:00-08:45 Biologia
2 B- p. ręczna - Umińska-Nowak A. (217)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Język angielski
2 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 B ja 2 - Słomska A. (04)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 B- p. ręczna - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Język polski
2 B- p. ręczna - Szulc M. (221)
Język polski
2 B- p. ręczna - Szulc M. (221)
3 09:50-10:35 Język polski
2 B- p. ręczna - Szulc M. (221)
Język angielski
2 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 B ja 2 - Słomska A. (07)
Język polski
2 B- p. ręczna - Szulc M. (221)
Matematyka
2 B- p. ręczna - Fistkowska R. (203)
Matematyka
2 B- p. ręczna - Fistkowska R. (203)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
2 B- p. ręczna - Tyńska A. (72)
Matematyka
2 B- p. ręczna - Fistkowska R. (203)
Chemia
2 B- p. ręczna - Lipińska B. (213)
Geografia
2 B- p. ręczna - Paprot B. (219)
Chemia
2 B- p. ręczna - Lipińska B. (213)
5 11:45-12:30 Historia
2 B- p. ręczna - Chuda M. (206)
Język polski
2 B- p. ręczna - Szulc M. (221)
Matematyka
2 B- p. ręczna - Fistkowska R. (203)
Fizyka
2 B- p. ręczna - Wawro M. (212)
Religia / Etyka
2 B- p. ręczna - Tyńska A. (106)
6 12:45-13:30 Język angielski
2 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
2 B ja 2 - Słomska A. (04)
Język niemiecki
2 B zaawansowani - Radka W. (72)
Język niemiecki
2 B początkujący - Pajączkowska S. (224)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 B- p. ręczna - Umińska-Nowak A. (217)
Historia
2 B- p. ręczna - Chuda M. (206)
Język niemiecki
2 B zaawansowani - Radka W. (72)
Język niemiecki
2 B początkujący - Pajączkowska S. (224)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
WOS
2 B- p. ręczna - Chuda M. (202)
Zajęcia z wychowawcą
2 B- p. ręczna - Krzemińska I. (106)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Informatyka
2 B inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
2 B inf 2 - Zasimowicz A. (225)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)
Zajęcia artystyczne
2 B- p. ręczna - Grala J. (05)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna - Kulpiński A. (SG 2)

Klasa 3 A-p.koszykówka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Język niemiecki
3 A zaawansowni - Radka W. (72)
Język niemiecki
3 AB początkujący - Pajączkowska S. (224)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Fizyka
3 A-p.koszykówka - Wawro M. (212)
Matematyka
3 A-p.koszykówka - Kolbicz A. (202)
Język polski
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Język angielski
3 A-p.koszykówka - Krzemińska I. (71)
Chemia
3 A-p.koszykówka - Lipińska B. (213)
Chemia
3 A-p.koszykówka - Lipińska B. (213)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 A-p.koszykówka - Kolbicz A. (202)
Geografia
3 A-p.koszykówka - Paprot B. (219)
Matematyka
3 A-p.koszykówka - Kolbicz A. (202)
Język polski
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
4 10:45-11:30 Język polski
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
Matematyka
3 A-p.koszykówka - Kolbicz A. (202)
Język polski
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Historia
3 A-p.koszykówka - Chuda M. (206)
5 11:45-12:30 Biologia
3 A-p.koszykówka - Nowak H. (105)
Język polski
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
Język angielski
3 A-p.koszykówka - Krzemińska I. (71)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Fizyka
3 A-p.koszykówka - Wawro M. (212)
6 12:45-13:30 Historia
3 A-p.koszykówka - Chuda M. (206)
Zajęcia z wychowawcą
3 A-p.koszykówka - Kujawska M. (106)
Biologia
3 A-p.koszykówka - Nowak H. (213)
Język angielski
3 A-p.koszykówka - Krzemińska I. (71)
Matematyka
3 A-p.koszykówka - Kolbicz A. (202)
7 13:40-14:25 Technika
3 A-p.koszykówka - Grala J. (05)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 A-p.koszykówka - Różańska B. (106)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
WOS
3 A-p.koszykówka - Chuda M. (204)
Religia / Etyka
3 A-p.koszykówka - Tyńska A. (202)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
3 A-p.koszykówka - Tyńska A. (106)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka - Dorobek W. (sala g)
Plastyka
3 A-p.koszykówka - Junkiert J. (07)

Klasa 3 B p. ręczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Język niemiecki
3 AB początkujący - Pajączkowska S. (224)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
1 08:00-08:45 Chemia
3 B p. ręczna - Lipińska B. (213)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Język polski
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
Chemia
3 B p. ręczna - Lipińska B. (213)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
2 08:55-09:40 Język polski
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
Geografia
3 B p. ręczna - Paprot B. (219)
Fizyka
3 B p. ręczna - Wawro M. (212)
Matematyka
3 B p. ręczna - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Historia
3 B p. ręczna - Chuda M. (206)
3 09:50-10:35 Fizyka
3 B p. ręczna - Wawro M. (212)
Matematyka
3 B p. ręczna - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Zajęcia z wychowawcą
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
Plastyka
3 B p. ręczna - Junkiert J. (07)
Język angielski
3 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
3 B ja 2 - Stańczyk M. (04)
4 10:45-11:30 Biologia
3 B p. ręczna - Nowak H. (217)
Biologia
3 B p. ręczna - Nowak H. (05)
Język angielski
3 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
3 B ja 2 - Stańczyk M. (04)
Historia
3 B p. ręczna - Chuda M. (206)
Matematyka
3 B p. ręczna - Kawałczewska-Kanut I. (205)
5 11:45-12:30 Język angielski
3 B ja 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
3 B ja 2 - Stańczyk M. (04)
Język polski
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
Matematyka
3 B p. ręczna - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język polski
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
Język polski
3 B p. ręczna - Żbikowska M. (112b)
6 12:45-13:30 Matematyka
3 B p. ręczna - Kawałczewska-Kanut I. (205)
WOS
3 B p. ręczna - Chuda M. (206)
Religia / Etyka
3 B p. ręczna - Tyńska A. (202)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 B p. ręczna - Różańska B. (106)
Religia / Etyka
3 B p. ręczna - Tyńska A. (112b)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Język niemiecki
3 B zaawansowani - Pajączkowska S. (224)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Technika
3 B p. ręczna - Grala J. (05)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna - Świątek Ł. (orlik 1)

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 a - Fistkowska R. (203)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Fistkowska R. (203)
Matematyka
4 a - Fistkowska R. (203)
2 08:55-09:40 Przyroda
4 a - Paprot B. (219)
Matematyka
4 a - Fistkowska R. (203)
Język polski
4 a - Brodovskij K. (06)
Język polski
4 a - Brodovskij K. (06)
Plastyka
4 a - Wiśniewska M. (05)
3 09:50-10:35 Język polski
4 a - Brodovskij K. (06)
Informatyka
4 a inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 a inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Język angielski
4 a ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 a ja 2 - Słomska A. (07)
Technika
4 a - Grala J. (05)
Język polski
4 a - Brodovskij K. (06)
4 10:45-11:30 Historia
4 a - Chwiałkowska A. (205)
Religia / Etyka
4 a - Tyńska A. (06)
Wychowanie fizyczne
4 a - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Język angielski
4 a ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 a ja 2 - Słomska A. (71)
Wychowanie fizyczne
4 a - Stelmaszewski P. (SG 2P)
5 11:45-12:30 Język angielski
4 a ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 a ja 2 - Słomska A. (72)
Język polski
4 a - Brodovskij K. (06)
Przyroda
4 a - Paprot B. (219)
Religia / Etyka
4 a - Tyńska A. (102)
Matematyka
4 a - Fistkowska R. (203)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 a - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
4 a - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Muzyka
4 a - Junkiert J. (07)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
4 b - Stańczyk M. (4)
Wychowanie fizyczne
4 b - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Matematyka
4 b - Szczodrowska M. (102)
Matematyka
4 b - Szczodrowska M. (102)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 b - Szczodrowska M. (102)
Język polski
4 b - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
4 b - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Matematyka
4 b - Szczodrowska M. (102)
Język polski
4 b - Szymborska D. (116)
3 09:50-10:35 Język polski
4 b - Szymborska D. (116)
Język angielski
4 b ja 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
4 b ja 2 - Olczak A. (75)
Język polski
4 b - Szymborska D. (116)
Religia / Etyka
4 b - Wolna E. (204)
Wychowanie fizyczne
4 b - Stelmaszewski P. (SG 2P)
4 10:45-11:30 Plastyka
4 b - Wiśniewska M. (212)
Przyroda
4 b - Paprot B. (219)
Przyroda
4 b - Paprot B. (219)
Historia
4 b - Chwiałkowska A. (205)
Język angielski
4 b ja 1 - Stańczyk M. (4)
Język angielski
4 b ja 2 - Olczak A. (75)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 b - Stelmaszewski P. (SG 2P)
Muzyka
4 b - Junkiert J. (07)
Język angielski
4 b ja 1 - Stańczyk M. (4)
Język angielski
4 b ja 2 - Olczak A. (75)
Język polski
4 b - Szymborska D. (116)
Religia / Etyka
4 b - Wolna E. (116)
6 12:45-13:30 Technika
4 b - Grala J. (05)
Informatyka
4 b inf. 1 - Zasimowicz A. (225)
Informatyka
4 b inf. 2 - Wawro M. (223)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
4 c - Olczak A. (75)
Wychowanie fizyczne
4 c - Sęk O. (SG 2P)
Matematyka
4 c - Szczodrowska M. (102)
Język angielski
4 c - Olczak A. (75)
2 08:55-09:40 Język polski
4 c - Szymborska D. (116)
Informatyka
4 c inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 c inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Matematyka
4 c - Szczodrowska M. (102)
Przyroda
4 c - Biernat-Malicka T. (212)
Religia / Etyka
4 c - Wolna E. (212)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 c - Sęk O. (SG 2P)
Język polski
4 c - Szymborska D. (116)
Historia
4 c - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
4 c - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
4 c - Sęk O. (SG 2P)
4 10:45-11:30 Przyroda
4 c - Biernat-Malicka T. (213)
Muzyka
4 c - Junkiert J. (07)
Język angielski
4 c - Olczak A. (75)
Plastyka
4 c - Wiśniewska M. (217)
Język polski
4 c - Szymborska D. (116)
5 11:45-12:30 Matematyka
4 c - Szczodrowska M. (102)
Religia / Etyka
4 c - Wolna E. (112a)
Język polski
4 c - Szymborska D. (116)
Technika
4 c - Grala J. (05)
Matematyka
4 c - Szczodrowska M. (102)
6 12:45-13:30 Zajęcia z wychowawcą
4 c - Szczodrowska M. (102)
Wychowanie fizyczne
4 c - Sęk O. (SG 2P)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 4 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
4 d - Raczkowska J. (SG 2P)
Matematyka
4 d - Mękarska A. (204)
Zajęcia z wychowawcą
4 d - Mękarska A. (204)
Język polski
4 d - Miszewska M. (105)
Język polski
4 d - Miszewska M. (105)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 d - Mękarska A. (204)
Język polski
4 d - Miszewska M. (105)
Matematyka
4 d - Mękarska A. (204)
Historia
4 d - Chwiałkowska A. (203)
Wychowanie fizyczne
4 d - Raczkowska J. (SG 2P)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 d ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 d ja 2 - Krzemińska I. (71)
Wychowanie fizyczne
4 d - Raczkowska J. (SG 2P)
Przyroda
4 d - Biernat-Malicka T. (212)
Plastyka
4 d - Wiśniewska M. (221)
Matematyka
4 d - Mękarska A. (204)
4 10:45-11:30 Język polski
4 d - Miszewska M. (105)
Język angielski
4 d ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 d ja 2 - Krzemińska I. (71)
Wychowanie fizyczne
4 d - Raczkowska J. (SG 2P)
Religia / Etyka
4 d - Wolna E. (106)
Przyroda
4 d - Biernat-Malicka T. (219)
5 11:45-12:30 Muzyka
4 d - Junkiert J. (07)
Informatyka
4 d inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 d inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Język polski
4 d - Miszewska M. (105)
Język angielski
4 d ja 1 - Olczak A. (75)
Język angielski
4 d ja 2 - Krzemińska I. (71)
Technika
4 d - Grala J. (05)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
4 d - Wolna E. (203)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 4 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 e - Mękarska A. (204)
Przyroda
4 e - Biernat-Malicka T. (213)
Język polski
4 e - Szymborska D. (116)
Historia
4 e - Chwiałkowska A. (219)
Muzyka
4 e - Junkiert J. (07)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Przyroda
4 e - Biernat-Malicka T. (71)
Język polski
4 e - Szymborska D. (116)
Matematyka
4 e - Mękarska A. (204)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Język niemiecki
4 e - Radka W. (72)
Język angielski
4 e - Olczak A. (75)
Język polski
4 e - Szymborska D. (116)
4 10:45-11:30 Język angielski
4 e - Olczak A. (75)
Język polski
4 e - Szymborska D. (116)
Religia / Etyka
4 e - Tyńska A. (72)
Matematyka
4 e - Mękarska A. (204)
Zajęcia z wychowawcą
4 e - Świątek Ł. (224)
5 11:45-12:30 Język polski
4 e - Szymborska D. (116)
Matematyka
4 e - Mękarska A. (204)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 e - Świątek Ł. (Basen)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
4 e - Radka W. (72)
Język angielski
4 e - Olczak A. (75)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 e - Świątek Ł. (Basen)
7 13:40-14:25 Informatyka
4 e inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 e inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Technika
4 e - Grala J. (05)
Plastyka
4 e - Wiśniewska M. (102)
Religia / Etyka
4 e - Tyńska A. (102)
8 14:30-15:15

Klasa 4 s - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
4 s - Szymborska D. (116)
Język angielski
4 s - Olczak A. (75)
Język angielski
4 s - Olczak A. (75)
Język polski
4 s - Szymborska D. (116)
Język polski
4 s - Szymborska D. (116)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Język polski
4 s - Szymborska D. (116)
Język niemiecki
4 s - Pajączkowska S. (224)
Język angielski
4 s - Olczak A. (75)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Matematyka
4 s - Szczodrowska M. (102)
Przyroda
4 s - Biernat-Malicka T. (72)
Matematyka
4 s - Szczodrowska M. (102)
4 10:45-11:30 Matematyka
4 s - Szczodrowska M. (102)
Historia
4 s - Chwiałkowska A. (105)
Informatyka
4 s inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 s inf. 2 - Wawro M. (225)
Technika
4 s - Grala J. (05)
Muzyka
4 s - Junkiert J. (07)
5 11:45-12:30 Przyroda
4 s - Biernat-Malicka T. (213)
Matematyka
4 s - Szczodrowska M. (102)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 s - Jasiński I. (Basen)
6 12:45-13:30 Plastyka
4 s - Wiśniewska M. (06)
Język polski
4 s - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es ch - Świątek Ł. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 s - Jasiński I. (Basen)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
4 s - Pajączkowska S. (224)
Zajęcia z wychowawcą
4 s - Szymborska D. (116)
Religia / Etyka
4 s - Wolna E. (06)
Religia / Etyka
4 s - Wolna E. (105)
8 14:30-15:15

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
Wychowanie fizyczne
5 a - Raczkowska J. (SG 2P)
Przyroda
5 a - Biernat-Malicka T. (212)
Religia / Etyka
5 a - Jablońska J. (72)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 a - Raczkowska J. (SG 2P)
Przyroda
5 a - Biernat-Malicka T. (213)
Język angielski
5 a - Olczak A. (75)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Olczak A. (75)
Przyroda
5 a - Biernat-Malicka T. (213)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 a - Mękarska A. (204)
Historia i społeczeństwo
5 a - Chwiałkowska A. (106)
Religia / Etyka
5 a - Jablońska J. (219)
Wychowanie fizyczne
5 a - Raczkowska J. (SG 2P)
Język angielski
5 a - Olczak A. (75)
4 10:45-11:30 Zajęcia komputerowe
5 a zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
5 a zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Matematyka
5 a - Mękarska A. (204)
Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
Matematyka
5 a - Mękarska A. (204)
5 11:45-12:30 Zajęcia techniczne
5 a - Grala J. (05)
Język angielski
5 a - Olczak A. (75)
Matematyka
5 a - Mękarska A. (204)
Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
Język polski
5 a - Miszewska M. (105)
6 12:45-13:30 Muzyka
5 a - Junkiert J. (07)
Wychowanie fizyczne
5 a - Raczkowska J. (SG 2P)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Zwick A. (206)
Plastyka
5 a - Wiśniewska M. (06)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia techniczne
5 b - Grala J. (05)
Matematyka
5 b - Kolbicz A. (202)
Historia i społeczeństwo
5 b - Chuda M. (206)
Wychowanie fizyczne
5 b - Stępniak D. (SG 2)
Przyroda
5 b - Biernat-Malicka T. (213)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 b - Stępniak D. (SG 2)
Język angielski
5 b - Wolna-Świątek D. (07)
Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
Matematyka
5 b - Kolbicz A. (202)
Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
3 09:50-10:35 Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
Język polski
5 b - Miszewska M. (105)
Matematyka
5 b - Kolbicz A. (202)
4 10:45-11:30 Matematyka
5 b - Kolbicz A. (202)
Wychowanie fizyczne
5 b - Stępniak D. (SG 2)
Język angielski
5 b - Wolna-Świątek D. (224)
Język angielski
5 b - Wolna-Świątek D. (06)
Wychowanie fizyczne
5 b - Stępniak D. (SG 2)
5 11:45-12:30 Zajęcia komputerowe
5 b zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
5 b zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Przyroda
5 b - Biernat-Malicka T. (213)
Religia / Etyka
5 b - Jablońska J. (72)
Przyroda
5 b - Biernat-Malicka T. (202)
Religia / Etyka
5 b - Jablońska J. (06)
6 12:45-13:30 Muzyka
5 b - Junkiert J. (07)
Plastyka
5 b - Wiśniewska M. (102)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Zwick A. (204)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Miszewska M. (105)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 5 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
5 c - Biernat-Malicka T. (206)
Wychowanie fizyczne
5 c - Raczkowska J. (SG 2)
Matematyka
5 c - Kolbicz A. (202)
Wychowanie fizyczne
5 c - Raczkowska J. (SG 2)
Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 c - Kolbicz A. (202)
Język angielski
5 c - Stańczyk M. (04)
Wychowanie fizyczne
5 c - Raczkowska J. (SG 2)
Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
Matematyka
5 c - Kolbicz A. (202)
3 09:50-10:35 Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
Przyroda
5 c - Biernat-Malicka T. (212)
Plastyka
5 c - Wiśniewska M. (05)
Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
Wychowanie fizyczne
5 c - Raczkowska J. (SG 2)
4 10:45-11:30 Zajęcia techniczne
5 c - Grala J. (05)
Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
Przyroda
5 c - Biernat-Malicka T. (202)
Muzyka
5 c - Junkiert J. (07)
Religia / Etyka
5 c - Jablońska J. (71)
5 11:45-12:30 Historia i społeczeństwo
5 c - Chwiałkowska A. (106)
Matematyka
5 c - Kolbicz A. (202)
Język polski
5 c - Żbikowska M. (112b)
Język angielski
5 c - Stańczyk M. (04)
Język angielski
5 c - Stańczyk M. (04)
6 12:45-13:30 Zajęcia komputerowe
5 c zk 1 - Kolbicz A. (225)
Religia / Etyka
5 c - Jablońska J. (116)
Zajęcia z wychowawcą
5 c - Kolbicz A. (202)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
5 c - Zwick A. (206)
Zajęcia komputerowe
5 c zk 2 - Kolbicz A. (225)
8 14:30-15:15

Klasa 5 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
5 d - Kolbicz A. (202)
Historia i społeczeństwo
5 d - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
Przyroda
5 d - Nowak H. (75)
Matematyka
5 d - Kolbicz A. (202)
2 08:55-09:40 Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
Matematyka
5 d - Kolbicz A. (202)
Język angielski
5 d - Stańczyk M. (04)
Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
Muzyka
5 d - Junkiert J. (07)
3 09:50-10:35 Zajęcia techniczne
5 d - Grala J. (05)
Przyroda
5 d - Nowak H. (204)
Wychowanie fizyczne
5 d - Stelmaszewski P. (sala g)
Matematyka
5 d - Kolbicz A. (202)
Przyroda
5 d - Nowak H. (213)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 d - Stelmaszewski P. (sala g)
Zajęcia z wychowawcą
5 d - Aleksandrowicz K. (223)
Religia / Etyka
5 d - Jablońska J. (112b)
Język angielski
5 d - Stańczyk M. (04)
Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
5 d - Jablońska J. (112b)
Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
Plastyka
5 d - Wiśniewska M. (06)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 d - Zwick A. (07)
Wychowanie fizyczne
5 d - Stelmaszewski P. (sala g)
6 12:45-13:30 Zajęcia komputerowe
5 d zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Język polski
5 d - Miszewska M. (105)
Zajęcia komputerowe
5 d zk 2 - Aleksandrowicz K. (223)
Wychowanie fizyczne
5 d - Stelmaszewski P. (sala g)
7 13:40-14:25 Język angielski
5 d - Stańczyk M. (04)
8 14:30-15:15

Klasa 5 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
5 e - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Zajęcia komputerowe
5 e zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
5 e zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Historia i społeczeństwo
5 e - Chwiałkowska A. (205)
Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
Matematyka
5 e - Kawałczewska-Kanut I. (205)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 e - Słomska A. (72)
Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
Język niemiecki
5 e - Radka W. (72)
Język angielski
5 e - Słomska A. (07)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
3 09:50-10:35 Przyroda
5 e - Nowak H. (217)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
4 10:45-11:30 Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Matematyka
5 e - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język angielski
5 e - Słomska A. (224)
Matematyka
5 e - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Przyroda
5 e - Nowak H. (217)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 e - Kulpiński A. (SG 2)
Przyroda
5 e - Nowak H. (217)
Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
Zajęcia z wychowawcą
5 e - Kulpiński A. (75)
Zajęcia techniczne
5 e - Grala J. (05)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
5 e - Radka W. (72)
Religia / Etyka
5 e - Wolna E. (217)
Język polski
5 e - Żbikowska M. (112b)
Plastyka
5 e - Wiśniewska M. (06)
Religia / Etyka
5 e - Wolna E. (105)
8 14:30-15:15 Muzyka
5 e - Junkiert J. (07)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 e - Zwick A. (206)

Klasa 5 s - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
5 s - Szulc M. (221)
Język niemiecki
5 s - Radka W. (72)
Przyroda
5 s - Biernat-Malicka T. (106)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Język polski
5 s - Szulc M. (221)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Religia / Etyka
5 s - Jablońska J. (72)
3 09:50-10:35 Przyroda
5 s - Biernat-Malicka T. (206)
Język angielski
5 s - Wolna-Świątek D. (224)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Język angielski
5 s - Wolna-Świątek D. (224)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (sala g)
Język polski
5 s - Szulc M. (221)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Przyroda
5 s - Biernat-Malicka T. (116)
Język niemiecki
5 s - Radka W. (72)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Język polski
5 s - Szulc M. (221)
Język polski
5 s - Szulc M. (221)
Muzyka
5 s - Junkiert J. (07)
6 12:45-13:30 Język angielski
5 s - Wolna-Świątek D. (75)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
Język polski
5 s - Szulc M. (221)
Historia i społeczeństwo
5 s - Chwiałkowska A. (205)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
5 s - Jablońska J. (75)
Plastyka
5 s - Wiśniewska M. (212)
Zajęcia z wychowawcą
5 s - Wolna-Świątek D. (224)
Zajęcia techniczne
5 s - Grala J. (05)
Wychowanie fizyczne
5 s - Czerwiński M. (SG 1)
8 14:30-15:15 Zajęcia komputerowe
5 s zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
5 s zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 s - Zwick A. (219)

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
6 a - Nowak H. (212)
Język polski
6 a - Szulc M. (221)
Język angielski
6 a - Słomska A. (07)
Historia i społeczeństwo
6 a - Chuda M. (206)
Język angielski
6 a - Słomska A. (71)
2 08:55-09:40 Zajęcia komputerowe
6 a zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
6 a zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Język angielski
6 a - Słomska A. (05)
Język polski
6 a - Szulc M. (221)
Wychowanie fizyczne
6 a - Stępniak D. (orlik 2)
Matematyka
6 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
6 a - Stępniak D. (orlik 2)
Historia i społeczeństwo
6 a - Chuda M. (206)
Matematyka
6 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Matematyka
6 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
6 a - Stępniak D. (orlik 2)
4 10:45-11:30 Język polski
6 a - Szulc M. (221)
Matematyka
6 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Plastyka
6 a - Wiśniewska M. (05)
Język polski
6 a - Szulc M. (221)
Język polski
6 a - Szulc M. (221)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Zajęcia techniczne
6 a - Grala J. (05)
Przyroda
6 a - Nowak H. (202)
Przyroda
6 a - Nowak H. (217)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Szulc M. (221)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
6 a - Stępniak D. (orlik 2)
Muzyka
6 a - Junkiert J. (07)
Religia / Etyka
6 a - Jablońska J. (116)
Przyroda
6 a - Nowak H. (217)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
6 a - Jablońska J. (116)
8 14:30-15:15

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
6 b - Brodovskij K. (06)
Przyroda
6 b - Nowak H. (212)
Język polski
6 b - Brodovskij K. (06)
Matematyka
6 b - Mękarska A. (204)
Wychowanie fizyczne
6 b - Raczkowska J. (SG M)
2 08:55-09:40 Język polski
6 b - Brodovskij K. (06)
Matematyka
6 b - Mękarska A. (204)
Historia i społeczeństwo
6 b - Chuda M. (206)
Zajęcia techniczne
6 b - Grala J. (05)
Język polski
6 b - Brodovskij K. (06)
3 09:50-10:35 Zajęcia komputerowe
6 b zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
6 b zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Język polski
6 b - Brodovskij K. (06)
Matematyka
6 b - Mękarska A. (204)
Język angielski
6 b ja 1 - Słomska A. (4)
Język angielski
6 b ja 2 - Krzemińska I. (71)
Muzyka
6 b - Junkiert J. (07)
4 10:45-11:30 Historia i społeczeństwo
6 b - Chuda M. (206)
Wychowanie fizyczne
6 b - Raczkowska J. (SG M)
Przyroda
6 b - Nowak H. (217)
Wychowanie fizyczne
6 b - Raczkowska J. (SG M)
Przyroda
6 b - Nowak H. (217)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 b - Mękarska A. (204)
Język angielski
6 b ja 1 - Słomska A. (116)
Język angielski
6 b ja 2 - Krzemińska I. (71)
Wychowanie fizyczne
6 b - Raczkowska J. (SG M)
Język polski
6 b - Brodovskij K. (06)
Matematyka
6 b - Mękarska A. (204)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
6 b - Jablońska J. (202)
Plastyka
6 b - Wiśniewska M. (205)
Język angielski
6 b ja 1 - Słomska A. (72)
Język angielski
6 b ja 2 - Krzemińska I. (71)
Przyroda
6 b - Nowak H. (217)
Religia / Etyka
6 b - Jablońska J. (204)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 6 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
6 c - Paprot B. (219)
Przyroda
6 c - Paprot B. (219)
Przyroda
6 c - Paprot B. (219)
Zajęcia komputerowe
6 c zk 2 - Grala J. (225)
Wychowanie fizyczne
6 c - Dorobek W. (SG 1)
2 08:55-09:40 Zajęcia z wychowawcą
6 c - Grala J. (05)
Język polski
6 c - Brodovskij K. (06)
Matematyka
6 c - Kolbicz A. (202)
Historia i społeczeństwo
6 c - Chuda M. (206)
Język angielski
6 c - Słomska A. (71)
3 09:50-10:35 Język angielski
6 c - Słomska A. (72)
Matematyka
6 c - Kolbicz A. (202)
Język polski
6 c - Brodovskij K. (06)
Język polski
6 c - Brodovskij K. (06)
Plastyka
6 c - Wiśniewska M. (05)
4 10:45-11:30 Język polski
6 c - Brodovskij K. (06)
Historia i społeczeństwo
6 c - Chuda M. (206)
Język angielski
6 c - Słomska A. (07)
Matematyka
6 c - Kolbicz A. (202)
Język polski
6 c - Brodovskij K. (06)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 c - Kolbicz A. (202)
Religia / Etyka
6 c - Jablońska J. (217)
Wychowanie fizyczne
6 c - Dorobek W. (SG 1)
Przyroda
6 c - Paprot B. (219)
Matematyka
6 c - Kolbicz A. (202)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
6 c - Dorobek W. (SG 1)
Wychowanie do życia w rodzinie
6 c - Zwick A. (219)
Zajęcia techniczne
6 c - Grala J. (05)
Wychowanie fizyczne
6 c - Dorobek W. (SG 1)
Muzyka
6 c - Junkiert J. (07)
7 13:40-14:25 Zajęcia komputerowe
6 c zk 1 - Grala J. (225)
Religia / Etyka
6 c - Jablońska J. (06)
8 14:30-15:15

Klasa 6 s - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
6 s ja 1 - Słomska A. (72)
Język angielski
6 s ja 2 - Wolna-Świątek D. (224)
Matematyka
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język polski
6 s - Szulc M. (221)
Matematyka
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Historia i społeczeństwo
6 s - Chuda M. (206)
2 08:55-09:40 Język polski
6 s - Szulc M. (221)
Przyroda
6 s - Nowak H. (217)
Język angielski
6 s ja 1 - Słomska A. (07)
Język angielski
6 s ja 2 - Wolna-Świątek D. (224)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Przyroda
6 s - Nowak H. (217)
3 09:50-10:35 Matematyka
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język polski
6 s - Szulc M. (221)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Język niemiecki
6 s jn 1 - Radka W. (72)
Język niemiecki
6 s jn 2 - Pajączkowska S. (224)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Język niemiecki
6 s jn 1 - Radka W. (72)
Język niemiecki
6 s jn 2 - Pajączkowska S. (224)
Plastyka
6 s - Wiśniewska M. (102)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
Zajęcia techniczne
6 s - Grala J. (05)
Historia i społeczeństwo
6 s - Chuda M. (206)
Matematyka
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
6 12:45-13:30 Przyroda
6 s - Nowak H. (213)
Język angielski
6 s ja 1 - Słomska A. (06)
Język angielski
6 s ja 2 - Wolna-Świątek D. (71)
Matematyka
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język polski
6 s - Szulc M. (221)
Język polski
6 s - Szulc M. (221)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
6 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Muzyka
6 s - Junkiert J. (07)
Przyroda
6 s - Nowak H. (217)
Religia / Etyka
6 s - Jablońska J. (116)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
6 s - Jablońska J. (116)
Zajęcia komputerowe
6 s zk 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia komputerowe
6 s zk 2 - Zasimowicz A. (225)
Wychowanie fizyczne
6 s dz - Jasiński I. (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s ch - Górecki P. (sala g1)

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
7 a - Szczodrowska M. (102)
Język polski
7 a - Brodovskij K. (06)
Chemia
7 a - Jakubowska I. (217)
Język polski
7 a - Brodovskij K. (06)
Język polski
7 a - Brodovskij K. (06)
2 08:55-09:40 Język angielski
7 a ang 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
7 a ang 2 - Wolna-Świątek D. (224)
Wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Dorobek W. (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Raczkowska J. (orlik 2)
Historia
7 a - Chwiałkowska A. (205)
Geografia
7 a - Paprot B. (219)
Matematyka
7 a - Szczodrowska M. (102)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Dorobek W. (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Raczkowska J. (Basen)
Matematyka
7 a - Szczodrowska M. (102)
Język angielski
7 a ang 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
7 a ang 2 - Wolna-Świątek D. (224)
Fizyka
7 a - Wawro M. (212)
Biologia
7 a - Umińska-Nowak A. (217)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Dorobek W. (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Raczkowska J. (Basen)
Język niemiecki
7 a jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 a jn 2 - Radka W. (72)
Język polski
7 a - Brodovskij K. (06)
Matematyka
7 a - Szczodrowska M. (102)
Historia
7 a - Chwiałkowska A. (202)
5 11:45-12:30 Język polski
7 a - Brodovskij K. (06)
Religia / Etyka
7 a - Tyńska A. (4)
Biologia
7 a - Umińska-Nowak A. (217)
Język niemiecki
7 a jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 a jn 2 - Radka W. (72)
Język angielski
7 a ang 1 - Krzemińska I. (71)
Język angielski
7 a ang 2 - Wolna-Świątek D. (219)
6 12:45-13:30 Geografia
7 a - Paprot B. (219)
Fizyka
7 a - Wawro M. (212)
Wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Dorobek W. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Raczkowska J. (orlik 2)
Chemia
7 a - Jakubowska I. (212)
Plastyka
7 a - Wiśniewska M. (06)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
7 a - Tyńska A. (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 a - Zwick A. (219)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Wawro M. (212)
Informatyka
7 a inf. 2 - Wawro M. (223)
Muzyka
7 a - Junkiert J. (07)
8 14:30-15:15 Informatyka
7 a inf. 1 - Wawro M. (225)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 b wf dz - Bromka A. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 b wf ch - Sęk O. (SG 2)
Biologia
7 b - Umińska-Nowak A. (217)
Język niemiecki
7 b jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 b jn 2 - Radka W. (72)
Biologia
7 b - Umińska-Nowak A. (217)
Geografia
7 b - Paprot B. (219)
2 08:55-09:40 Język polski
7 b - Kujawska M. (106)
Wychowanie fizyczne
7 b wf dz - Bromka A. (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 b wf ch - Sęk O. (Basen)
Chemia
7 b - Jakubowska I. (217)
Język polski
7 b - Kujawska M. (106)
Język polski
7 b - Kujawska M. (106)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (102)
Wychowanie fizyczne
7 b wf dz - Bromka A. (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 b wf ch - Sęk O. (Basen)
Język angielski
7 b ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 b ang 2 - Tomaszewska M. (225)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (102)
Historia
7 b - Chuda M. (206)
4 10:45-11:30 Muzyka
7 b - Junkiert J. (07)
Język polski
7 b - Kujawska M. (106)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (102)
Fizyka
7 b - Wawro M. (212)
Religia / Etyka
7 b - Tyńska A. (05)
5 11:45-12:30 Fizyka
7 b - Wawro M. (212)
Historia
7 b - Chuda M. (206)
Język polski
7 b - Kujawska M. (106)
Chemia
7 b - Jakubowska I. (213)
Język niemiecki
7 b jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 b jn 2 - Radka W. (72)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
7 b - Tyńska A. (204)
Język angielski
7 b ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 b ang 2 - Tomaszewska M. (05)
Geografia
7 b - Paprot B. (219)
Język angielski
7 b ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 b ang 2 - Tomaszewska M. (05)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (102)
7 13:40-14:25 Informatyka
7 b inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Informatyka
7 b inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Zajęcia z wychowawcą
7 b - Paprot B. (219)
Wychowanie fizyczne
7 b wf dz - Bromka A. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 b wf ch - Sęk O. (SG 2)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 b - Wiśniewska M. (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 b - Zwick A. (217)

Klasa 7 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 c - Stelmaszewski P. (Basen)
Język polski
7 c - Kujawska M. (106)
Język niemiecki
7 c jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 c jn 2 - Radka W. (72)
Matematyka
7 c - Mękarska A. (204)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 c - Stelmaszewski P. (Basen)
Język niemiecki
7 c jn 1 - Pajączkowska S. (224)
Język niemiecki
7 c jn 2 - Radka W. (72)
Język polski
7 c - Kujawska M. (106)
Matematyka
7 c - Mękarska A. (204)
Język angielski
7 c ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 c ang 2 - Wolna-Świątek D. (224)
3 09:50-10:35 Język polski
7 c - Kujawska M. (106)
Biologia
7 c - Umińska-Nowak A. (217)
Chemia
7 c - Jakubowska I. (213)
Geografia
7 c - Paprot B. (219)
Geografia
7 c - Paprot B. (219)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 c - Mękarska A. (204)
Język angielski
7 c ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 c ang 2 - Wolna-Świątek D. (102)
Matematyka
7 c - Mękarska A. (204)
Chemia
7 c - Jakubowska I. (213)
Język polski
7 c - Kujawska M. (106)
5 11:45-12:30 Biologia
7 c - Umińska-Nowak A. (217)
Historia
7 c - Chwiałkowska A. (219)
Fizyka
7 c - Wawro M. (212)
Język polski
7 c - Kujawska M. (106)
Historia
7 c - Chwiałkowska A. (206)
6 12:45-13:30 Fizyka
7 c - Wawro M. (212)
Informatyka
7 c inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 c inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Język angielski
7 c ang 1 - Stańczyk M. (04)
Język angielski
7 c ang 2 - Wolna-Świątek D. (224)
Religia / Etyka
7 c - Tyńska A. (112b)
Wychowanie fizyczne
7 c - Stelmaszewski P. (sala g)
7 13:40-14:25 Plastyka
7 c - Wiśniewska M. (06)
Zajęcia z wychowawcą
7 c - Chwiałkowska A. (206)
Religia / Etyka
7 c - Tyńska A. (04)
Wychowanie fizyczne
7 c - Stelmaszewski P. (sala g)
8 14:30-15:15 Muzyka
7 c - Junkiert J. (07)

Klasa 7 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
1 08:00-08:45 Język polski
7 d - Żbikowska M. (112b)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (Basen)
Język angielski
7 d - Stańczyk M. (04)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
Matematyka
7 d - Fistkowska R. (203)
2 08:55-09:40 Język angielski
7 d - Stańczyk M. (04)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (Basen)
Język polski
7 d - Żbikowska M. (112b)
Język niemiecki
7 d - Radka W. (72)
Geografia
7 d - Paprot B. (219)
3 09:50-10:35 Chemia
7 d - Lipińska B. (213)
Język niemiecki
7 d - Radka W. (72)
Biologia
7 d - Nowak H. (217)
Biologia
7 d - Nowak H. (217)
Język polski
7 d - Żbikowska M. (112b)
4 10:45-11:30 Geografia
7 d - Paprot B. (219)
Fizyka
7 d - Wawro M. (212)
Historia
7 d - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
7 d - Żbikowska M. (112b)
Fizyka
7 d - Wawro M. (212)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 d - Fistkowska R. (203)
Matematyka
7 d - Fistkowska R. (203)
Chemia
7 d - Lipińska B. (213)
Historia
7 d - Chwiałkowska A. (204)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
Język polski
7 d - Żbikowska M. (112b)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
Matematyka
7 d - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
Zajęcia z wychowawcą
7 d - Radka W. (72)
Wychowanie fizyczne
7 d - Górecki P. (SG 2P)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 d - Zwick A. (219)
Język angielski
7 d - Stańczyk M. (04)
8 14:30-15:15 Muzyka
7 d - Junkiert J. (07)
Informatyka
7 d inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 d inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Religia / Etyka
7 d - Tyńska A. (106)
Plastyka
7 d - Wiśniewska M. (06)
Religia / Etyka
7 d - Tyńska A. (04)

Klasa 7 s - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
1 08:00-08:45 Język polski
7 s - Kujawska M. (106)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (71)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
Język polski
7 s - Kujawska M. (106)
Biologia
7 s - Nowak H. (217)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (Basen)
Język polski
7 s - Kujawska M. (106)
Geografia
7 s - Paprot B. (219)
Biologia
7 s - Nowak H. (217)
Matematyka
7 s - Fistkowska R. (203)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (Basen)
Matematyka
7 s - Fistkowska R. (203)
Język polski
7 s - Kujawska M. (106)
Historia
7 s - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
7 s - Kujawska M. (106)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 s - Fistkowska R. (203)
Chemia
7 s - Lipińska B. (213)
Matematyka
7 s - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
5 11:45-12:30 Geografia
7 s - Paprot B. (219)
Fizyka
7 s - Wawro M. (212)
Religia / Etyka
7 s - Tyńska A. (102)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
7 s - Pajączkowska S. (224)
Historia i społeczeństwo
7 s - Chwiałkowska A. (204)
Fizyka
7 s - Wawro M. (212)
Chemia
7 s - Lipińska B. (213)
Informatyka
7 s inf. 2 - Zasimowicz A. (225)
Informatyka
7 s inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
7 s - Umińska-Nowak A. (217)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
Muzyka
7 s - Junkiert J. (07)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (71)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (71)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 s - Wiśniewska M. (06)
Wychowanie fizyczne
7 s - Czerwiński M. (SG 2)
Zajęcia z wychowawcą
7 s - Nowak H. (217)
Religia / Etyka
7 s - Tyńska A. (71)
Język niemiecki
7 s - Pajączkowska S. (224)

Nauczyciel Aleksandrowicz Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia komputerowe
5 e zk 1 (223)
2 08:55-09:40 Zajęcia komputerowe
6 a zk 1 (223)
Informatyka
4 c inf. 1 (223)
3 09:50-10:35 Zajęcia komputerowe
6 b zk 1 (223)
Informatyka
4 a inf. 1 (223)
4 10:45-11:30 Zajęcia komputerowe
5 a zk 1 (223)
Zajęcia z wychowawcą
5 d (223)
Informatyka
4 s inf. 1 (223)
5 11:45-12:30 Zajęcia komputerowe
5 b zk 1 (223)
Informatyka
4 d inf. 1 (223)
Informatyka
2 A inf 1 (223)
6 12:45-13:30 Zajęcia komputerowe
5 d zk 1 (223)
Informatyka
7 c inf. 1 (223)
Zajęcia komputerowe
5 d zk 2 (223)
Informatyka
7 s inf. 1 (223)
7 13:40-14:25 Informatyka
4 e inf. 1 (223)
Informatyka
7 b inf. 1 (223)
Informatyka
2 B inf 1 (223)
8 14:30-15:15 Zajęcia komputerowe
5 s zk 1 (223)
Informatyka
7 d inf. 1 (223)
Zajęcia komputerowe
6 s zk 1 (223)

Nauczyciel Biernat-Malicka Teresa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
5 c (206)
Przyroda
4 e (213)
Przyroda
5 s (106)
Przyroda
5 a (212)
Przyroda
5 b (213)
2 08:55-09:40 Przyroda
5 a (213)
Przyroda
4 e (71)
Przyroda
4 c (212)
Przyroda
5 a (213)
3 09:50-10:35 Przyroda
5 s (206)
Przyroda
5 c (212)
Przyroda
4 d (212)
Przyroda
4 s (72)
4 10:45-11:30 Przyroda
4 c (213)
Przyroda
5 c (202)
Przyroda
5 s (116)
Przyroda
4 d (219)
5 11:45-12:30 Przyroda
4 s (213)
Przyroda
5 b (213)
Przyroda
5 b (202)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Brodovskij Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
6 b (06)
Język polski
7 a (06)
Język polski
6 b (06)
Język polski
7 a (06)
Język polski
7 a (06)
2 08:55-09:40 Język polski
6 b (06)
Język polski
6 c (06)
Język polski
4 a (06)
Język polski
4 a (06)
Język polski
6 b (06)
3 09:50-10:35 Język polski
4 a (06)
Język polski
6 b (06)
Język polski
6 c (06)
Język polski
6 c (06)
Język polski
4 a (06)
4 10:45-11:30 Język polski
6 c (06)
Język polski
7 a (06)
Język polski
6 c (06)
5 11:45-12:30 Język polski
7 a (06)
Język polski
4 a (06)
Język polski
6 b (06)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Chuda Mariola - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia i społeczeństwo
5 b (206)
Historia i społeczeństwo
6 a (206)
Historia i społeczeństwo
6 s (206)
2 08:55-09:40 Historia i społeczeństwo
6 b (206)
Historia i społeczeństwo
6 c (206)
Historia
3 B p. ręczna (206)
3 09:50-10:35 Historia i społeczeństwo
6 a (206)
WOS
2 A- koszykówka (203)
Historia
7 b (206)
4 10:45-11:30 Historia i społeczeństwo
6 b (206)
Historia i społeczeństwo
6 c (206)
Historia
3 B p. ręczna (206)
Historia
3 A-p.koszykówka (206)
5 11:45-12:30 Historia
2 B- p. ręczna (206)
Historia
7 b (206)
Historia i społeczeństwo
6 s (206)
6 12:45-13:30 Historia
3 A-p.koszykówka (206)
WOS
3 B p. ręczna (206)
Historia
2 B- p. ręczna (206)
7 13:40-14:25 WOS
2 B- p. ręczna (202)
WOS
3 A-p.koszykówka (204)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Chwiałkowska Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia i społeczeństwo
5 d (206)
Historia i społeczeństwo
5 e (205)
Historia
4 e (219)
2 08:55-09:40 Historia
7 a (205)
Historia
4 d (203)
3 09:50-10:35 Historia i społeczeństwo
5 a (106)
Historia
4 c (206)
Historia
7 s (206)
4 10:45-11:30 Historia
4 a (205)
Historia
4 s (105)
Historia
7 d (206)
Historia
4 b (205)
Historia
7 a (202)
5 11:45-12:30 Historia i społeczeństwo
5 c (106)
Historia
7 c (219)
Historia
2 A- koszykówka (206)
Historia
7 d (204)
Historia
7 c (206)
6 12:45-13:30 Historia i społeczeństwo
7 s (204)
Historia i społeczeństwo
5 s (205)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 c (206)
Historia
2 A- koszykówka (205)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Czerwiński Marek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 s (Basen)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 s (Basen)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 s (SG 1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
7 s (SG 2)

Nauczyciel Dorobek Wojciech - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 c (SG 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
Wychowanie fizyczne
7 a wf ch (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 a wf ch (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 a wf ch (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 c (SG 1)
Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
6 c (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 a wf ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
6 c (SG 1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
3 A-p.koszykówka (sala g)

Nauczyciel Fistkowska Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 a (203)
Matematyka
2 A- koszykówka (203)
Zajęcia z wychowawcą
4 a (203)
Matematyka
4 a (203)
Matematyka
7 d (203)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 B- p. ręczna (203)
Matematyka
4 a (203)
Matematyka
2 A- koszykówka (203)
Matematyka
7 s (203)
3 09:50-10:35 Matematyka
2 A- koszykówka (203)
Matematyka
7 s (203)
Matematyka
2 B- p. ręczna (203)
Matematyka
2 B- p. ręczna (203)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 s (203)
Matematyka
2 B- p. ręczna (203)
Matematyka
7 s (203)
Matematyka
2 A- koszykówka (203)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 d (203)
Matematyka
7 d (203)
Matematyka
2 B- p. ręczna (203)
Matematyka
2 A- koszykówka (203)
Matematyka
4 a (203)
6 12:45-13:30 Matematyka
7 d (203)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Górecki Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 d (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 d (Basen)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
6 s ch (sala g1)

Nauczyciel Grala Jadwiga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia techniczne
5 b (05)
Zajęcia komputerowe
6 c zk 2 (225)
2 08:55-09:40 Zajęcia z wychowawcą
6 c (05)
Zajęcia techniczne
6 b (05)
3 09:50-10:35 Zajęcia techniczne
5 d (05)
Technika
4 a (05)
4 10:45-11:30 Zajęcia techniczne
5 c (05)
Technika
4 s (05)
5 11:45-12:30 Zajęcia techniczne
5 a (05)
Zajęcia techniczne
6 a (05)
Zajęcia techniczne
6 s (05)
Technika
4 c (05)
Technika
4 d (05)
6 12:45-13:30 Technika
4 b (05)
Zajęcia techniczne
6 c (05)
Zajęcia techniczne
5 e (05)
7 13:40-14:25 Technika
3 A-p.koszykówka (05)
Technika
4 e (05)
Zajęcia komputerowe
6 c zk 1 (225)
Zajęcia techniczne
5 s (05)
Technika
3 B p. ręczna (05)
8 14:30-15:15 Zajęcia artystyczne
2 B- p. ręczna (05)

Nauczyciel Jablońska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Religia / Etyka
5 a (72)
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
5 s (72)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
5 a (219)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
5 d (112b)
Religia / Etyka
5 c (71)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
5 d (112b)
Religia / Etyka
6 c (217)
Religia / Etyka
5 b (72)
Religia / Etyka
5 b (06)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
6 b (202)
Religia / Etyka
5 c (116)
Religia / Etyka
6 a (116)
Religia / Etyka
6 b (204)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
5 s (75)
Religia / Etyka
6 a (116)
Religia / Etyka
6 s (116)
Religia / Etyka
6 c (06)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
6 s (116)

Nauczyciel Jakubowska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
7 a (217)
2 08:55-09:40 Chemia
7 b (217)
3 09:50-10:35 Chemia
7 c (213)
4 10:45-11:30 Chemia
7 c (213)
5 11:45-12:30 Chemia
7 b (213)
6 12:45-13:30 Chemia
7 a (212)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Jasiński Ireneusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 s (Basen)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 es dz (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 s (Basen)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
6 s dz (SG M)

Nauczyciel Junkiert Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Muzyka
4 e (07)
2 08:55-09:40 Muzyka
5 d (07)
3 09:50-10:35 Plastyka
3 B p. ręczna (07)
Muzyka
6 b (07)
4 10:45-11:30 Muzyka
7 b (07)
Muzyka
4 c (07)
Muzyka
5 c (07)
Muzyka
4 s (07)
5 11:45-12:30 Muzyka
4 d (07)
Muzyka
4 b (07)
Muzyka
5 s (07)
6 12:45-13:30 Muzyka
5 a (07)
Muzyka
5 b (07)
Muzyka
6 a (07)
Muzyka
4 a (07)
Muzyka
6 c (07)
7 13:40-14:25 Zajęcia artystyczne
2 A- koszykówka (07)
Muzyka
6 s (07)
Muzyka
7 s (07)
Muzyka
7 a (07)
8 14:30-15:15 Muzyka
7 d (07)
Muzyka
5 e (07)
Muzyka
7 c (07)
Plastyka
3 A-p.koszykówka (07)

Nauczyciel Kawałczewska-Kanut Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
5 e (205)
Matematyka
6 s (205)
Matematyka
6 s (205)
Matematyka
5 e (205)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 s (205)
Matematyka
5 s (205)
Matematyka
3 B p. ręczna (205)
Matematyka
6 a (205)
3 09:50-10:35 Matematyka
6 s (205)
Matematyka
3 B p. ręczna (205)
Matematyka
6 a (205)
Matematyka
6 a (205)
Matematyka
5 s (205)
4 10:45-11:30 Matematyka
6 a (205)
Matematyka
5 s (205)
Matematyka
3 B p. ręczna (205)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 a (205)
Matematyka
5 e (205)
Matematyka
3 B p. ręczna (205)
Matematyka
5 e (205)
Matematyka
6 s (205)
6 12:45-13:30 Matematyka
3 B p. ręczna (205)
Matematyka
6 s (205)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
6 s (205)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kolbicz Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
5 d (202)
Matematyka
5 b (202)
Matematyka
5 c (202)
Matematyka
3 A-p.koszykówka (202)
Matematyka
5 d (202)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 c (202)
Matematyka
5 d (202)
Matematyka
6 c (202)
Matematyka
5 b (202)
Matematyka
5 c (202)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 A-p.koszykówka (202)
Matematyka
6 c (202)
Matematyka
3 A-p.koszykówka (202)
Matematyka
5 d (202)
Matematyka
5 b (202)
4 10:45-11:30 Matematyka
5 b (202)
Matematyka
3 A-p.koszykówka (202)
Matematyka
6 c (202)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 c (202)
Matematyka
5 c (202)
Matematyka
6 c (202)
6 12:45-13:30 Zajęcia komputerowe
5 c zk 1 (225)
Zajęcia z wychowawcą
5 c (202)
Matematyka
3 A-p.koszykówka (202)
7 13:40-14:25 Zajęcia komputerowe
5 c zk 2 (225)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Krzemińska Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
7 s (71)
Język angielski
2 B ja 1 (71)
2 08:55-09:40 Język angielski
7 a ang 1 (71)
Język angielski
3 A-p.koszykówka (71)
Język angielski
2 A ja 1 (71)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 d ja 2 (71)
Język angielski
2 B ja 1 (71)
Język angielski
7 a ang 1 (71)
Język angielski
6 b ja 2 (71)
Język angielski
3 B ja 1 (71)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 A ja 1 (71)
Język angielski
4 d ja 2 (71)
Język angielski
3 B ja 1 (71)
5 11:45-12:30 Język angielski
3 B ja 1 (71)
Język angielski
6 b ja 2 (71)
Język angielski
3 A-p.koszykówka (71)
Język angielski
4 d ja 2 (71)
Język angielski
7 a ang 1 (71)
6 12:45-13:30 Język angielski
2 B ja 1 (71)
Język angielski
6 b ja 2 (71)
Język angielski
3 A-p.koszykówka (71)
Język angielski
2 A ja 1 (71)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 B- p. ręczna (106)
Język angielski
7 s (71)
Język angielski
7 s (71)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kujawska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
7 s (106)
Język polski
7 c (106)
Język polski
7 s (106)
Język polski
3 A-p.koszykówka (106)
2 08:55-09:40 Język polski
7 b (106)
Język polski
7 s (106)
Język polski
7 c (106)
Język polski
7 b (106)
Język polski
7 b (106)
3 09:50-10:35 Język polski
7 c (106)
Język polski
7 s (106)
Język polski
3 A-p.koszykówka (106)
Język polski
7 s (106)
4 10:45-11:30 Język polski
3 A-p.koszykówka (106)
Język polski
7 b (106)
Język polski
3 A-p.koszykówka (106)
Język polski
7 c (106)
5 11:45-12:30 Język polski
3 A-p.koszykówka (106)
Język polski
7 b (106)
Język polski
7 c (106)
6 12:45-13:30 Zajęcia z wychowawcą
3 A-p.koszykówka (106)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kulpiński Andrzej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 e (SG 2)
Zajęcia z wychowawcą
5 e (75)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 B- p. ręczna (SG 2)

Nauczyciel Lipińska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
3 B p. ręczna (213)
Chemia
2 A- koszykówka (213)
Chemia
3 B p. ręczna (213)
2 08:55-09:40 Chemia
3 A-p.koszykówka (213)
Chemia
3 A-p.koszykówka (213)
3 09:50-10:35 Chemia
7 d (213)
Chemia
2 A- koszykówka (213)
4 10:45-11:30 Chemia
7 s (213)
Chemia
2 B- p. ręczna (213)
Chemia
2 B- p. ręczna (213)
5 11:45-12:30 Chemia
7 d (213)
6 12:45-13:30 Chemia
7 s (213)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Mękarska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 e (204)
Matematyka
4 d (204)
Zajęcia z wychowawcą
4 d (204)
Matematyka
6 b (204)
Matematyka
7 c (204)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 d (204)
Matematyka
6 b (204)
Matematyka
4 d (204)
Matematyka
7 c (204)
Matematyka
4 e (204)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 a (204)
Matematyka
6 b (204)
Matematyka
4 d (204)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 c (204)
Matematyka
5 a (204)
Matematyka
7 c (204)
Matematyka
4 e (204)
Matematyka
5 a (204)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 b (204)
Matematyka
4 e (204)
Matematyka
5 a (204)
Matematyka
6 b (204)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Miszewska Milena-Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
5 a (105)
Język polski
5 a (105)
Język polski
5 d (105)
Język polski
4 d (105)
Język polski
4 d (105)
2 08:55-09:40 Język polski
5 d (105)
Język polski
4 d (105)
Język polski
5 b (105)
Język polski
5 d (105)
Język polski
5 b (105)
3 09:50-10:35 Język polski
5 b (105)
Język polski
5 b (105)
Język polski
5 b (105)
Język polski
5 b (105)
4 10:45-11:30 Język polski
4 d (105)
Język polski
5 a (105)
Język polski
5 a (105)
Język polski
5 d (105)
5 11:45-12:30 Język polski
5 d (105)
Język polski
4 d (105)
Język polski
5 a (105)
Język polski
5 a (105)
6 12:45-13:30 Język polski
5 d (105)
Zajęcia z wychowawcą
5 b (105)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Nowak Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
6 a (212)
Przyroda
6 b (212)
Przyroda
5 d (75)
Biologia
7 s (217)
2 08:55-09:40 Przyroda
6 s (217)
Biologia
7 s (217)
Przyroda
6 s (217)
3 09:50-10:35 Przyroda
5 e (217)
Przyroda
5 d (204)
Biologia
7 d (217)
Biologia
7 d (217)
Przyroda
5 d (213)
4 10:45-11:30 Biologia
3 B p. ręczna (217)
Biologia
3 B p. ręczna (05)
Przyroda
6 b (217)
Przyroda
6 b (217)
5 11:45-12:30 Biologia
3 A-p.koszykówka (105)
Przyroda
6 a (202)
Przyroda
6 a (217)
Przyroda
5 e (217)
6 12:45-13:30 Przyroda
6 s (213)
Przyroda
5 e (217)
Biologia
3 A-p.koszykówka (213)
Przyroda
6 b (217)
Przyroda
6 a (217)
7 13:40-14:25 Przyroda
6 s (217)
8 14:30-15:15 Zajęcia z wychowawcą
7 s (217)

Nauczyciel Olczak Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
4 c (75)
Język angielski
4 s (75)
Język angielski
4 s (75)
Język angielski
4 c (75)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 a (75)
Zajęcia z wychowawcą
5 a (75)
Język angielski
4 s (75)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 d ja 1 (75)
Język angielski
4 b ja 2 (75)
Język angielski
4 a ja 1 (75)
Język angielski
4 e (75)
Język angielski
5 a (75)
4 10:45-11:30 Język angielski
4 e (75)
Język angielski
4 d ja 1 (75)
Język angielski
4 c (75)
Język angielski
4 a ja 1 (75)
Język angielski
4 b ja 2 (75)
5 11:45-12:30 Język angielski
4 a ja 1 (75)
Język angielski
5 a (75)
Język angielski
4 b ja 2 (75)
Język angielski
4 d ja 1 (75)
6 12:45-13:30 Język angielski
4 e (75)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Pajączkowska Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Język niemiecki
3 AB początkujący (224)
1 08:00-08:45 Język niemiecki
7 b jn 1 (224)
Język niemiecki
7 c jn 1 (224)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
7 c jn 1 (224)
Język niemiecki
4 s (224)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
6 s jn 2 (224)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
7 a jn 1 (224)
Język niemiecki
6 s jn 2 (224)
5 11:45-12:30 Język niemiecki
2 A zaawansowani (224)
Język niemiecki
7 a jn 1 (224)
Język niemiecki
7 b jn 1 (224)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
7 s (224)
Język niemiecki
2 B początkujący (224)
Język niemiecki
2 B początkujący (224)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
4 s (224)
Język niemiecki
3 B zaawansowani (224)
Język niemiecki
2 A zaawansowani (224)
8 14:30-15:15 Język niemiecki
7 s (224)

Nauczyciel Paprot Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
6 c (219)
Przyroda
6 c (219)
Przyroda
6 c (219)
Geografia
7 b (219)
2 08:55-09:40 Przyroda
4 a (219)
Geografia
3 B p. ręczna (219)
Geografia
7 s (219)
Geografia
7 a (219)
Geografia
7 d (219)
3 09:50-10:35 Geografia
3 A-p.koszykówka (219)
Geografia
7 c (219)
Geografia
7 c (219)
4 10:45-11:30 Geografia
7 d (219)
Przyroda
4 b (219)
Przyroda
4 b (219)
Geografia
2 B- p. ręczna (219)
5 11:45-12:30 Geografia
7 s (219)
Przyroda
4 a (219)
Przyroda
6 c (219)
6 12:45-13:30 Geografia
7 a (219)
Geografia
7 b (219)
Geografia
2 A- koszykówka (219)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 b (219)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Raczkowska Julita - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
4 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 c (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 c (SG 2)
Wychowanie fizyczne
6 b (SG M)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz (orlik 2)
Wychowanie fizyczne
5 c (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 d (SG 2P)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 a wf dz (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 c (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 a wf dz (Basen)
Wychowanie fizyczne
6 b (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 d (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
6 b (SG M)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 b (SG M)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 a wf dz (orlik 2)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Radka Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Język niemiecki
3 A zaawansowni (72)
1 08:00-08:45 Język niemiecki
5 s (72)
Język niemiecki
7 b jn 2 (72)
Język niemiecki
7 c jn 2 (72)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
7 c jn 2 (72)
Język niemiecki
5 e (72)
Język niemiecki
7 d (72)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
7 d (72)
Język niemiecki
4 e (72)
Język niemiecki
6 s jn 1 (72)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
7 a jn 2 (72)
Język niemiecki
6 s jn 1 (72)
Język niemiecki
5 s (72)
5 11:45-12:30 Język niemiecki
2 A początkujący (72)
Język niemiecki
7 a jn 2 (72)
Język niemiecki
7 b jn 2 (72)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
4 e (72)
Język niemiecki
2 B zaawansowani (72)
Język niemiecki
2 B zaawansowani (72)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
5 e (72)
Zajęcia z wychowawcą
7 d (72)
Język niemiecki
2 A początkujący (72)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Sęk Olgierd - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 b wf ch (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 c (SG 2P)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 b wf ch (Basen)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 c (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 b wf ch (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 c (SG 2P)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 c (SG 2P)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 b wf ch (SG 2)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Słomska Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
6 s ja 1 (72)
Język angielski
6 a (07)
Język angielski
2 B ja 2 (04)
Język angielski
6 a (71)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 e (72)
Język angielski
6 a (05)
Język angielski
6 s ja 1 (07)
Język angielski
5 e (07)
Język angielski
6 c (71)
3 09:50-10:35 Język angielski
6 c (72)
Język angielski
2 B ja 2 (07)
Język angielski
4 a ja 2 (07)
Język angielski
6 b ja 1 (4)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 c (07)
Język angielski
4 a ja 2 (71)
5 11:45-12:30 Język angielski
4 a ja 2 (72)
Język angielski
6 b ja 1 (116)
Język angielski
5 e (224)
6 12:45-13:30 Język angielski
2 B ja 2 (04)
Język angielski
6 s ja 1 (06)
Język angielski
6 b ja 1 (72)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stańczyk Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
4 b (4)
Język angielski
7 d (04)
2 08:55-09:40 Język angielski
7 d (04)
Język angielski
5 c (04)
Język angielski
5 d (04)
Język angielski
2 A ja 2 (04)
Język angielski
7 c ang 1 (04)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 b ja 1 (04)
Język angielski
7 b ang 1 (04)
Język angielski
3 B ja 2 (04)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 A ja 2 (04)
Język angielski
7 c ang 1 (04)
Język angielski
3 B ja 2 (04)
Język angielski
5 d (04)
Język angielski
4 b ja 1 (4)
5 11:45-12:30 Język angielski
3 B ja 2 (04)
Język angielski
4 b ja 1 (4)
Język angielski
5 c (04)
Język angielski
5 c (04)
6 12:45-13:30 Język angielski
7 b ang 1 (04)
Język angielski
7 c ang 1 (04)
Język angielski
7 b ang 1 (04)
Język angielski
2 A ja 2 (04)
7 13:40-14:25 Język angielski
5 d (04)
Język angielski
7 d (04)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stelmaszewski Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 c (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 b (SG 2P)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 c (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 b (SG 2P)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 d (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 b (SG 2P)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 d (sala g)
Wychowanie fizyczne
4 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
4 a (SG 2P)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 b (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 d (sala g)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
4 a (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
5 d (sala g)
Wychowanie fizyczne
7 c (sala g)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 c (sala g)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stępniak Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 b (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 b (SG 2)
Wychowanie fizyczne
6 a (orlik 2)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
6 a (orlik 2)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
Wychowanie fizyczne
6 a (orlik 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 b (SG 2)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 b (SG 2)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
6 a (orlik 2)
Zajęcia z wychowawcą
2 A- koszykówka (06)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)
Wychowanie fizyczne
2 A- koszykówka (SG 1)

Nauczyciel Szczodrowska Martyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
7 a (102)
Matematyka
4 b (102)
Matematyka
4 c (102)
Matematyka
4 b (102)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 b (102)
Matematyka
4 c (102)
Matematyka
4 b (102)
Matematyka
7 a (102)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 b (102)
Matematyka
7 a (102)
Matematyka
4 s (102)
Matematyka
7 b (102)
Matematyka
4 s (102)
4 10:45-11:30 Matematyka
4 s (102)
Matematyka
7 b (102)
Matematyka
7 a (102)
5 11:45-12:30 Matematyka
4 c (102)
Matematyka
4 s (102)
Matematyka
4 c (102)
6 12:45-13:30 Zajęcia z wychowawcą
4 c (102)
Matematyka
7 b (102)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Sztenderewicz Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szulc Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
5 s (221)
Język polski
6 a (221)
Język polski
6 s (221)
Język polski
2 A- koszykówka (221)
Język polski
5 s (221)
2 08:55-09:40 Język polski
6 s (221)
Język polski
2 A- koszykówka (221)
Język polski
6 a (221)
Język polski
2 B- p. ręczna (221)
Język polski
2 B- p. ręczna (221)
3 09:50-10:35 Język polski
2 B- p. ręczna (221)
Język polski
6 s (221)
Język polski
2 B- p. ręczna (221)
Język polski
2 A- koszykówka (221)
4 10:45-11:30 Język polski
6 a (221)
Język polski
5 s (221)
Język polski
2 A- koszykówka (221)
Język polski
6 a (221)
Język polski
6 a (221)
5 11:45-12:30 Język polski
2 A- koszykówka (221)
Język polski
2 B- p. ręczna (221)
Język polski
5 s (221)
Język polski
5 s (221)
Zajęcia z wychowawcą
6 a (221)
6 12:45-13:30 Język polski
5 s (221)
Język polski
6 s (221)
Język polski
6 s (221)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szymborska Daria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
4 s (116)
Język polski
4 e (116)
Język polski
4 s (116)
Język polski
4 s (116)
2 08:55-09:40 Język polski
4 c (116)
Język polski
4 b (116)
Język polski
4 s (116)
Język polski
4 e (116)
Język polski
4 b (116)
3 09:50-10:35 Język polski
4 b (116)
Język polski
4 c (116)
Język polski
4 b (116)
Język polski
4 c (116)
Język polski
4 e (116)
4 10:45-11:30 Język polski
4 e (116)
Język polski
4 c (116)
5 11:45-12:30 Język polski
4 e (116)
Język polski
4 c (116)
Język polski
4 b (116)
6 12:45-13:30 Język polski
4 s (116)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
4 s (116)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Świątek Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
4 e (224)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 e (Basen)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 es ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 e (Basen)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
3 B p. ręczna (orlik 1)

Nauczyciel Tomaszewska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Język angielski
7 b ang 2 (225)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30 Język angielski
7 b ang 2 (05)
Język angielski
7 b ang 2 (05)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Tyńska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
2 B- p. ręczna (72)
Religia / Etyka
4 a (06)
Religia / Etyka
4 e (72)
Religia / Etyka
7 b (05)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
7 a (4)
Religia / Etyka
7 s (102)
Religia / Etyka
4 a (102)
Religia / Etyka
2 B- p. ręczna (106)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
7 b (204)
Religia / Etyka
2 A- koszykówka (202)
Religia / Etyka
3 B p. ręczna (202)
Religia / Etyka
7 c (112b)
Religia / Etyka
3 B p. ręczna (112b)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
7 a (219)
Religia / Etyka
7 c (04)
Religia / Etyka
4 e (102)
Religia / Etyka
3 A-p.koszykówka (202)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 A- koszykówka (05)
Religia / Etyka
3 A-p.koszykówka (106)
Religia / Etyka
7 d (106)
Religia / Etyka
7 s (71)
Religia / Etyka
7 d (04)

Nauczyciel Umińska-Nowak Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
2 B- p. ręczna (217)
Biologia
7 b (217)
Biologia
7 b (217)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Biologia
7 c (217)
Biologia
7 a (217)
4 10:45-11:30 Biologia
2 A- koszykówka (217)
5 11:45-12:30 Biologia
7 c (217)
Biologia
7 a (217)
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
2 A- koszykówka (217)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 B- p. ręczna (217)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
7 s (217)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wawro Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Fizyka
3 A-p.koszykówka (212)
2 08:55-09:40 Fizyka
2 A- koszykówka (212)
Fizyka
3 B p. ręczna (212)
3 09:50-10:35 Fizyka
3 B p. ręczna (212)
Fizyka
7 a (212)
4 10:45-11:30 Fizyka
7 d (212)
Informatyka
4 s inf. 2 (225)
Fizyka
7 b (212)
Fizyka
7 d (212)
5 11:45-12:30 Fizyka
7 b (212)
Fizyka
7 s (212)
Fizyka
7 c (212)
Fizyka
2 B- p. ręczna (212)
Fizyka
3 A-p.koszykówka (212)
6 12:45-13:30 Fizyka
7 c (212)
Fizyka
7 a (212)
Fizyka
7 s (212)
Informatyka
4 b inf. 2 (223)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 a (212)
Informatyka
7 a inf. 2 (223)
8 14:30-15:15 Informatyka
7 a inf. 1 (225)

Nauczyciel Wiśniewska Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Plastyka
4 a (05)
3 09:50-10:35 Plastyka
5 c (05)
Plastyka
4 d (221)
Plastyka
6 c (05)
4 10:45-11:30 Plastyka
4 b (212)
Plastyka
6 a (05)
Plastyka
4 c (217)
Plastyka
6 s (102)
5 11:45-12:30 Plastyka
5 d (06)
6 12:45-13:30 Plastyka
4 s (06)
Plastyka
6 b (205)
Plastyka
5 b (102)
Plastyka
5 a (06)
Plastyka
7 a (06)
7 13:40-14:25 Plastyka
7 c (06)
Plastyka
5 s (212)
Plastyka
4 e (102)
Plastyka
5 e (06)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 s (06)
Plastyka
7 b (219)
Plastyka
7 d (06)

Nauczyciel Wolna Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
4 c (212)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
4 b (204)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
4 d (106)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
4 c (112a)
Religia / Etyka
4 b (116)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
4 d (203)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
5 e (217)
Religia / Etyka
4 s (06)
Religia / Etyka
4 s (105)
Religia / Etyka
5 e (105)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wolna-Świątek Daria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
6 s ja 2 (224)
2 08:55-09:40 Język angielski
7 a ang 2 (224)
Język angielski
5 b (07)
Język angielski
6 s ja 2 (224)
Język angielski
7 c ang 2 (224)
3 09:50-10:35 Język angielski
5 s (224)
Język angielski
7 a ang 2 (224)
Język angielski
5 s (224)
4 10:45-11:30 Język angielski
7 c ang 2 (102)
Język angielski
5 b (224)
Język angielski
5 b (06)
5 11:45-12:30 Język angielski
7 a ang 2 (219)
6 12:45-13:30 Język angielski
5 s (75)
Język angielski
6 s ja 2 (71)
Język angielski
7 c ang 2 (224)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
5 s (224)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wrześniewska Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Zasimowicz Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia komputerowe
5 e zk 2 (225)
2 08:55-09:40 Zajęcia komputerowe
6 a zk 2 (225)
Informatyka
4 c inf. 2 (225)
3 09:50-10:35 Zajęcia komputerowe
6 b zk 2 (225)
Informatyka
4 a inf. 2 (225)
4 10:45-11:30 Zajęcia komputerowe
5 a zk 2 (225)
5 11:45-12:30 Zajęcia komputerowe
5 b zk 2 (225)
Informatyka
4 d inf. 2 (225)
Informatyka
2 A inf 2 (225)
6 12:45-13:30 Informatyka
7 c inf. 2 (225)
Informatyka
4 b inf. 1 (225)
Informatyka
7 s inf. 2 (225)
7 13:40-14:25 Informatyka
4 e inf. 2 (225)
Informatyka
7 b inf. 2 (225)
Informatyka
2 B inf 2 (225)
8 14:30-15:15 Zajęcia komputerowe
5 s zk 2 (225)
Informatyka
7 d inf. 2 (225)
Zajęcia komputerowe
6 s zk 2 (225)

Nauczyciel Zwick Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 Wychowanie do życia w rodzinie
5 d (07)
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
6 c (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 a (206)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 b (204)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
7 a (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 c (206)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 d (219)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
5 s (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 e (206)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 b (217)

Nauczyciel Żbikowska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
7 d (112b)
Język polski
3 B p. ręczna (112b)
Język polski
5 e (112b)
Język polski
5 c (112b)
2 08:55-09:40 Język polski
3 B p. ręczna (112b)
Język polski
5 e (112b)
Język polski
7 d (112b)
Język polski
5 c (112b)
3 09:50-10:35 Język polski
5 c (112b)
Zajęcia z wychowawcą
3 B p. ręczna (112b)
Język polski
5 c (112b)
Język polski
7 d (112b)
4 10:45-11:30 Język polski
5 e (112b)
Język polski
5 c (112b)
Język polski
7 d (112b)
Język polski
5 e (112b)
5 11:45-12:30 Język polski
3 B p. ręczna (112b)
Język polski
5 c (112b)
Język polski
3 B p. ręczna (112b)
Język polski
3 B p. ręczna (112b)
6 12:45-13:30 Język polski
7 d (112b)
Język polski
5 e (112b)
7 13:40-14:25 Język polski
5 e (112b)
8 14:30-15:15

Dziennik Klasa 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)
09:50-10:35
Język angielski
Tomaszewska M. (3)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (3)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g)
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g)
08:00-08:45
Informatyka
Bendysz A. (3)
08:55-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (3)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)
08:55-09:40
Język angielski
Tomaszewska M. (3)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (3)

Dziennik klasa 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (sala g)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (sala g)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (4)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
11:45-12:30
Język angielski
Tomaszewska M. (4)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)
09:50-10:35
Informatyka
Różańska B. (223)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (4)
08:00-08:45
Język angielski
Tomaszewska M. (4)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (sala g)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (4)

Dziennik klasa 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
09:55-10:35
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (14)
10:45-11:30
Język angielski
Tomaszewska M. (14)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
11:40-12:30
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (SG 1)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (14)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (SG 1)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
11:45-12:30
Informatyka
Stasiak J. (225)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (14)
09:50-10:35
Język angielski
Tomaszewska M. (14)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (hol)

Dziennik klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Garwacka A. (223)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (sala g1)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
11:45-12:30
Język angielski
Tomaszewska M. (56)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (hol)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (56)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (sala g1)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (56)
10:45-11:30
Język angielski
Tomaszewska M. (56)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (56)

Dziennik Klasa 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (sala g)
08:55-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
10:45-11:30
Język angielski
Wolna-Świątek D. (54)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (54)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (sala g)
09:50-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Nisztor D. (225)
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
11:45-12:30
Język angielski
Wolna-Świątek D. (54)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (hol)
11:45-13:30
Język angielski
Wolna-Świątek D. (54)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (54)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (54)

Dziennik Klasa 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (103)
08:55-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (SG 1)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (SG 1)
11:50-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (103)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
08:55-09:40
Zajęcia komputerowe
Kobylańska I. (223)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
08:55-09:40
Język angielski
Gwóźdź A. (103)
09:50-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (103)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (hol)
11:50-12:30
Język angielski
Gwóźdź A. (103)

Dziennik klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (Basen)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (Basen)
10:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Wolna E. (104)
08:55-09:40
Język angielski
Tomaszewska M. (104)
09:50-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (SG M)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)
10:45-11:30
Język angielski
Tomaszewska M. (104)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (104)
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Bieńkowska K. (223)
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (104)

Dziennik Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Język angielski
Gwóźdź A. (112a)
08:55-10:35
Wychowanie fizyczne
Gwóźdź A. (Basen)
10:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Gwóźdź A. (SG M)
08:55-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)
12:45-13:30
Religia / Etyka
Wolna E. (112a)
08:00-08:45
Język angielski
Gwóźdź A. (112a)
08:55-09:40
Religia / Etyka
Wolna E. (112a)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)
08:55-09:40
Zajęcia komputerowe
Gwóźdź A. (223)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Gwóźdź A. (112a)

Dziennik Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
09:50-11:30
Wychowanie fizyczne
Walczewska A. (Basen)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
11:45-12:30
Język angielski
Tomaszewska M. (55)
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Walczewska A. (223)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Walczewska A. (sala g1)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Wolna E. (55)
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
11:45-12:30
Język angielski
Tomaszewska M. (55)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)
09:50-10:30
Religia / Etyka
Wolna E. (55)
10:40-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Walczewska A. (55)

Dziennik Klasa 3 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Zajęcia komputerowe
Staniszewska H. (13)
08:55-09:40
Religia / Etyka
Wolna E. (13)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (13)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (Basen)
12:45-13:30
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (Basen)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (13)
09:50-10:35
Religia / Etyka
Wolna E. (13)
10:45-11:30
Język angielski
Tomaszewska M. (13)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (13)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (13)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (SG M)
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (13)
11:45-12:30
Język angielski
Tomaszewska M. (13)

Dziennik Klasa 3 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (Basen)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (Basen)
08:00-08:45
Język angielski
Tomaszewska M. (53)
08:55-09:40
Religia / Etyka
Wolna E. (53)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
10:45-11:30
Język angielski
Tomaszewska M. (53)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
09:50-10:35
Zajęcia komputerowe
Goździńska D. (225)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (53)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (sala g1)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (53)

Dziennik Klasa 3 f - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
12:45-13:30
Wychowanie fizyczne
Staniszewska M. (Basen)
13:40-14:25
Wychowanie fizyczne
Staniszewska M. (Basen)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (16)
08:00-08:45
Język angielski
Tomaszewska M. (16)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Staniszewska M. (SG M)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (16)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
09:50-10:35
Język angielski
Tomaszewska M. (16)
10:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)
09:50-10:35
Zajęcia komputerowe
Staniszewska M. (223)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska M. (16)

Dziennik klasa 3 g - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:45
Wychowanie fizyczne
Kuźniewska M. (Basen)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (52)
11:45-12:30
Język angielski
Wolna-Świątek D. (52)
08:00-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (52)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (52)
09:50-10:35
Zajęcia komputerowe
Kuźniewska M. (223)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (52)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kuźniewska M. (SG M)
08:55-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (52)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (52)
09:50-10:35
Język angielski
Wolna-Świątek D. (52)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (52)