w sportach halowych

 
KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 ROZEGRANE KONKURENCJE

Miejsce

Szkoła

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1.

Gimnazjum nr 8

5

4

2

11

2.

Gimnazjum nr 10

2

1

1

4

3.

Gimnazjum nr 5

1

6

5

12

4.

Gimnazjum nr 12

1

1

-

2

5.

Gimnazjum nr 4

1

-

2

3

6.

Gimnazjum nr 1

1

-

1

2

7.

Gimnazjum nr 6

1

-

-

1

8.

Gimnazjum nr 13

-

-

1

1

9.

Gimnazjum „Profesor”

-

-

-

-

10.

Gimnazjum pul

-

-

-

-

11.

Gimnazjum nr 14

-

-

-

-

12.

Gimnazjum nr 3

-

-

-

-

 

Ogółem:

12

12

12

36

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 ROZEGRANE konkurencje:

iejsce

Szkoła

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1.

SP nr 21

4

-

2

6

2.

SP nr 20

2

2

3

7

3.

SP nr 23

1

2

1

4

4.

SP nr 22

1

2

-

3

5.

SP nr 3

1

1

2

4

6.

SP nr 16

1

1

1

3

7.

SP nr 6

1

1

-

2

8.

SP nr 18

1

-

-

1

9.

SP nr 12

-

1

1

2

10 - 11.

SP nr 5
SP nr 15

-
-

1
1

-
-

1
1

12 - 13.

SP nr 17
SP nr 11

-
-

-

1
1

1
1

14.

SP „Profesor”

-

-

-

-

15.

SP nr 13

-

-

-

-

16.

SP Ogóln. Szk. Muzyczna

-

-

-

-

 

Ogółem:

12

12

12

36

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ WG DYSCYPLIN SPORTU

 
BADMINTON - CHŁOPCÓW

MEDAL

SZKOŁY
PODSTAWOWE

GIMNAZJA

ZŁOTY

SP nr 21

Gimnazjum nr 12

SREBRNY

SP nr 12

Gimnazjum nr 5

BRĄZOWY

SP nr 21

Gimnazjum nr 5

PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZĄT

MEDAL

SZKOŁY
PODSTAWOWE

GIMNAZJA

ZŁOTY

SP nr 16

Gimnazjum nr 8

SREBRNY

SP nr 23

Gimnazjum nr 5

BRĄZOWY

SP nr 21

Gimnazjum nr 10

PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCÓW

MEDAL

SZKOŁY
PODSTAWOWE

GIMNAZJA

ZŁOTY

SP nr 21

Gimnazjum nr 8

SREBRNY

SP nr  23

Gimnazjum nr 10

BRĄZOWY

SP nr 16

Gimnazjum nr 5

KOSZYKÓWKA - DZIEWCZĄT

MEDAL

SZKOŁY
PODSTAWOWE

GIMNAZJA

ZŁOTY

SP nr 21

Gimnazjum nr 10

SREBRNY

SP nr 16

Gimnazjum nr 5

BRĄZOWY

SP nr 23

Gimnazjum nr 8

KOSZYKÓWKA - CHŁOPCÓW

MEDAL

SZKOŁY
PODSTAWOWE

GIMNAZJA

ZŁOTY

SP nr 21

Gimnazjum nr 10

SREBRNY

SP nr 3

Gimnazjum nr 5

BRĄZOWY

SP nr 20

Gimnazjum nr 8

 




SUKCESY UCZNIÓW ZS NR 2 W PŁOCKU

ROK SZKOLNY 2014/2015- I półrocze w zawodach sportowych  

Nazwa zawodów, turnieju

Zasięg

Nauczyciel- trener

Klasa

M-ce

XV Andrzejkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Płocka.

ogólnopolski

p. W. Dorobek

p. D. Stępniak

 

VI s

V s

III m-ce

IV m-ce

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kadetek w Wołominie

ogólnopolski

p. I. Jasiński

 

 

 

3a G

IV m-ce

 

 

Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezesa Mon-Pol Płock

ogólnopolski

p. I Jasiński

1 a G

 

IV m-ce

 

XII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku

gminny

p. J. Raczkowska

II a G

II m-ce

 

Sztafeta przełajowa chłopców klas gimnazjalnych

rejonowy

 

p. P. Górecki

Chłopcy z  klasy III B G

III m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Sosnowcu.

ogólnopolski

 

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

I m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Wilanowa.

ogólnopolski

 

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

I m-ce

WMLPR chłopców

wojewódzki

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

awans do finałów

Mini Piłka Nożna

powiatowy

p. Ł. Świątek

Chłopcy z  klas VI d i s

awans do finałów

Turniej w minikoszykówce dziewcząt.

powiatowy

p. W. Dorobek

 

VI s

I m-ce

Turniej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora SP nr 5 w Płocku

gminny

p. W. Dorobek

VI s

II m-ce

Płockie rozgrywki minikoszykówki chłopców.

gminny

p. Ł.Świątek

Kl. VI d i s

I m-ce

Bieg Tumski

gminny

p. D. Stępniak

V s

II i IV m-ce

Rozgrywki unihokeja

gminny

p. D. Stępniak

V s

III m-ce

Sztafetowe Biegi Przełajowe (10 x 800 m)  dziewcząt w Płocku.

gminny

p. W. Dorobek

p. D. Stępniak

VI s

V s

III m-ce

VIII EDYCJA ORLEN HANDBALL      MINI LIGA

wojewódzki

 

p. A. Kulpiński

V s

I m-ce

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „Gram, trenuję- zdrowo i bezpiecznie”

ogólnopolski

p. A. Kulpiński

 

V s

I m-ce

Awans do finału wojewódzkiego w kategorii dziewcząt i chłopców o Puchar Tymbarka  w piłce nożnej klas IV- V

wojewódzki

p. M. Czerwiński

 

 

IV- VI

awans

Finał w piłce nożnej chłopców o Puchar  D. Tuska klas VI – I

 

 

między-powiatowy

 

p. M. Czerwiński

 

 

chłopcy klas VI i I gimnazjum

finaliści

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Płocku.

gminny

p. M. Czerwiński

p. Ł. Świątek

Chłopcy klas V- VI

IV m-ce i awans do zawodów między-powiatowych

Koszykówka szkół gimnazjalnych

gminny

p. P. Górecki

III b G

III m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – szkół gimnazjalnych

gminny

p. I. Jasiński

p. J. Raczkowska

III a G, I a G

II a G

III m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- szkół podstawowych

gminny

p. Ł. Świątek

VI d

V s

IV m-ce

Mazowiecka Liga Młodzików w Piłce Ręcznej Chłopców.

wojewódzki

p. A. Kulpiński

 

 

II b G

II m-ce w grupie